Пердета - 4

  • 86 388
  • 453
  •   1
Отговори
# 135
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
От много време следя темата с интерес.След много гледане ,четене,обикаляне  по магазините постигнах ето това в детската.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9178010
Много  ми хареса цветовата комбинация тънко и плътно перде.
Можеш ли да ми кажеш от къде купи пердетата? Мерси!  bouquet

# 136
  • Мнения: X
С тези перденца стаята е станала още по-слънчева и уютна  Simple Smile

# 137
anuschka ,пердетата ги купих от Димитровград.

# 138
# 139
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ммммм тити...ей такива пердета обичам аз..богато надиплени и влачещи се.
Поздравления   bouquet

# 140
  • Мнения: 1 179
Тити,много хубави пердета!

# 141
# 142
  • Мнения: 214
Искам да ви помоля за някъкви идеи за пердета (щори) в кухнята .
Ето това е прозореца с вратата към балкона
Стените са пепел от роза (май) ама по-наситено. Не разбирам много от нюанси  Embarassed
Това са шкафовете. (както може би се досещате)
Също ще има масичка под прозореца с цвят като тъмните плоскости на кухнята.
Аз си мисля да купим от тези римските щори и ми се ще да стене някъкво по-кукленско Rolling Eyes
А освен това ми харесват и хоризонталните щори, но тези които са дървени и с по-дебели пръчки http://www.aiko-bg.com/pictures/shtora544_251.jpg
Ще съм много благодарна ако ми дадете съветвета  smile3525

# 143
  • Мнения: 7 947
Темите са безумно много и се извинявам предварително, ако някои вече е питал, но от един месец се видях в чудо - стените в хола вкъщи ги направихме с тапети - този цвят http://www.consultbg.com/images/articles/green.jpg, като на места има шарки от същия тапет, само че с едри тъмнозелени пеперуди. Търся завеси и такъв цвят просто не откривам, а понеже зеленото е много силно - всеки друг зелен цвят стои ужасно...Дайте съвет какво да правя? Къде има нещо подходящо? До сега единственото дет ми хареса що годе беше едно маслено тъмно зелено, но не ми се иска тъмно, защото на двете стени имам големи прозорци и много ще се стъмни стаята...Като идея исках друг цвят със същия зелен цвят шарка, например бяла завеса със зелени нишки, но и това не откривам...

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 14:40 от viliko

# 144
  • Мнения: 601
murvet77 много добре се е получило. Харесва ми .

# 145
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
мървет- чудесно е , поздравления   bouquet
viliko -незная откъде можеш да намериш пердета, но си мисля, че най-добре ще седи нещо бяло, мръсно бяло ,ленено примерно..така стаята ще светне..в никакъв случай не си представям  и пердетата да са в цвета на стената..вече прекалено ще дойде  Peace

# 146
  • Мнения: 7 947
Ами да, има нещо такова, затова се замислих над идеята бели завеси с лека залена шарка или нишка или ивица или... но уви - такива пък съвсем няма. Навсякъде предлагат едно и също - едноцветен сатен или тафта с някякви блестящи...които хич не ми допадат  Crazy

# 147
  • Мнения: 681
Темите са безумно много и се извинявам предварително, ако някои вече е питал, но от един месец се видях в чудо - стените в хола вкъщи ги направихме с тапети - този цвят http://www.consultbg.com/images/articles/green.jpg, като на места има шарки от същия тапет, само че с едри тъмнозелени пеперуди. Търся завеси и такъв цвят просто не откривам, а понеже зеленото е много силно - всеки друг зелен цвят стои ужасно...Дайте съвет какво да правя? Къде има нещо подходящо? До сега единственото дет ми хареса що годе беше едно маслено тъмно зелено, но не ми се иска тъмно, защото на двете стени имам големи прозорци и много ще се стъмни стаята...Като идея исках друг цвят със същия зелен цвят шарка, например бяла завеса със зелени нишки, но и това не откривам...
Според мен на такова обзавеждане и силни цветове ще отиват по-скоро римски щори,а не завеси.При тях имаш голямо разнообразие от цветове,но мисля,че  в твоя случай трябва да е нещо светло,за да има баланс.
Мога да ти пусна снимки на моя хол с римските щори,точно пред тях имам две зелени кресла- щорите са ми екрю.

# 148
  • Мнения: 846
Тити, пердетата в хола са много хубави. Откъде си ги взела?
Dolce&Da тъкмо щах да питам за римски щори и ти повдигна въпроса.
В кунята и трапезарията не мога да сложа нищо друго освен щори, гледах ги тези римските от плат, но се чудя лесно ли се поддържат, тъй като не могат да се пуснат в пералнята, а така на ръка доста трудно според мен е прането. Как мислиш да се справиш?

Вилико, извън темата цветът е разкошен на стените, ще се радвам да пуснеш снимки на целият хол в съответната тема   bouquet


# 149
  • Мнения: 681
Качвам снимките с римските щори.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=315395


Dolce&Da тъкмо щах да питам за римски щори и ти повдигна въпроса.
В кунята и трапезарията не мога да сложа нищо друго освен щори, гледах ги тези римските от плат, но се чудя лесно ли се поддържат, тъй като не могат да се пуснат в пералнята.



Аз още не съм стигнала до етапа на почистване,защото ги сложихме скоро.
 Доколкото знам могат да се перат в пералня като махнеш пръчиците,или просто ползваш услугите на фирмата,от която си ги взела.Мисля че за римските щори имаше специална тема,може да прочетеш там за поддръжката.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт