Юлчетата малки превземат люлки и пързалки - 2 част

  • 14 233
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 414
Прочетох в подфорум че Дунди и Вероника са пак в болница заради пустия бронхиолит,да им стискаме палци да им е за последно и бързо оздравяване.
Настръхвам направо,страх ме е да ги изведа вече.

# 46
  • Мнения: 521
Простете невежеството ми, но Иве,какво е  "бронхиолит"
Мъж ми е с ангина и се моля да не ни хване.
Да се оплача от моите черни мисли - все по-често се говори как вървим към ЗАтрий свят. Но снощната новина, че през 2030 ще ни трябва нова планета защотото ще сме изчерпали ресурсите ме разби.Все това си мисля как да се променим  и стигнах да извода,че неможем - ако пазим един ресурс товарим друг.Теглим заеми да си купим жилище, а незнаем дали ще има кога да живеем в него.
Болните да оздравяват бързо.  Praynig

# 47
  • Мнения: 640
Минахме си прегледа - малкия е с ушна инфекция. Така и предполагах, защото постоянно дърпа едното ушенце и се влачи в леглото на тази страна. Педи смята, че вируса е мутирал, защото при кръстницата беше сополи, а и майка го хвана точно с хрема Sad.
Кати, това с телевизора не върви, защото наистина бързахме за зъбар, отделно, че във всяка стая имаме тв  Cry Както и да е, ще лекуваме сега и това е.
Ками, като ги ресайзна, ще кача Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 3 414
http://www.pramed.com/bronchiolitis.htm  ето това е,Мама_му.Ради ми е с такова.

# 49
  • sf
  • Мнения: 10 262
Педи каза- съвсем леко червено гърло. Нищо друго. Може Т да е от зъби  Crazy аман вече.

Стискам палци на Дундуи и Вероничка  Praynig

Наистина щом ще има Дядо Коледа да им раздава подаръци, нека всеки купи и надпише своя подарък.
Сега остава и Ели да се включи.

# 50
  • Мнения: 122
Здравейте отново от мен.Да се отчета ,че първият ми работен ден беше много успешен.Работата ме кефи страшно ,колегите са супер и аз се чувствам пълноценна пак,като знам че работя.А като си помисля, че едновременно с това съм и мама ,чувството е неописуемо,много е приятно  Blush Ники до 3 ч е на ясла ,така че времето ми пасва много добре.
Само че то не може всичко да е перфектно,нали знаете.Моят хубавец пак със сополки и пак кашля.Аман вече  ,какво става.... Confused

 Споко,края на света няма да дойде скоро,но нещата малко по малко ескалират.Човеците се превръщат в зверове и ще се избием накрая един друг....Мама му,затова гледай да живееш за момента.Кой знае какво ще е утре  Hug

Добре дошла на новата мама и нейното детенце Hug   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 3 524
Наистина щом ще има Дядо Коледа да им раздава подаръци, нека всеки купи и надпише своя подарък.
Сега остава и Ели да се включи.
ето ме бре Mr. Green
водихме коки на лекар, че се оказа в крайна сметка че не е от зъби- от днес сополите са зеленикакви и почна да подкашля. педи изписа правени капки и сиропче и сме ваканция вкъщи. аз нямам против, защото така или иначе след 3 седмици съм на тръстиката обратно, така че ще използваме и хубавото време навън, макар и не при другарчетата, за да не ги заразим ако има нещо. Sunglasses
за приказка без край- и аз искам там, много ми хареса Peace
за дядо коледа- аз ви предлагам да нарочим една дата и да боднем ангажимент на ицо, за да си знае. сложното при него е че още не се знае за едни репетиции, ще правят нещо по андерсън, но е рано да се каже дали и той ще бъде там. т.е. ако например ако кажем 10 декември а той може на 11ти, мисля че ще можем да се пренастроим, а? Peace кажете си мнението плс!
другото е че имам огромна молба- ако може да е уикенд, заради работещите, сред които скоро ще съм и аз, както казах Blush

веси, не знаех че тръгваш на работа, ама и не сме се чували отдавна, ще ти звънна тези дни  Hug браво на свеки за саможертвата, в крайна сметка и свекървите могат да са'ора, както се казва Grinning

# 52
  • sf
  • Мнения: 10 262
Ели, аз мислех вие да кажете дата, заради ангажиментите на Ицо, а ние да се съобразяваме с вас. 
Мисля обаче,че ще трябва да се резервира клуба по-отрано заради празниците.
аз иначе нямам претенции за час и дата.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 524
вики, съгласна съм с теб.  Peace  и мисля да го накарам да ми предложи дата надявам се още тази вечер.  но си остава едно НО заради възможността да бъде на репетиции, за които отсега няма да знае. а може и да не бъде но...
та ще го помоля да си каже една дата. проблема е с резервето- ако да кажем той може да е на другия ден а резервето няма как да го променим. предлагам и резервен вариант без да съм го питала- костюма си е налице, ако той не може, и ако си даде костюма, да извадим душата на друг татко да бъде дядо коледа Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Дели днес подкашля по малко, дадох му Проспан и витамин С и утре ще го водим при педи. Като легне се засилва кашлицата, нормално.
Напоследък е супер самостоятелен. Който го викне отива при него и хич не се замисля. Не плаче за мен, да не говорим, че предпочита компанията на баща си Confused Сега като се замисля за съветите, които ми се даваха като беше бебе да не го приучвам на ръце ми се струват глупави и абсурдни, не че ги спазвах.  Вече не иска  да го вдигам, рядко седи и да го гушкам, радвам се, че използвах момента докато ми беше бебенце.
За партито съм много, много съгласна Grinning Нека Ицо каже дата, а пък ако не се получи здраве да е, пак ще ни е весело.

# 55
  • USA
  • Мнения: 559
Ето да видите една страшна калифорнийска мечка.
Отивам да чета и после ще дописвам

# 56
  • Мнения: 329
нямам претенции за това дали да е делничен или друг ден от седмицата, нито за часа  Grinning
Ева пък е страшно привързана към мен, ако я гледам аз и някой друг все при мен тича и идва, иска с мен да играе, но ако ме няма не се сеща много за мен  Laughing
Ели, да се оправя бързо Коки  Heart Eyes
Бубе и на Дели бързо оздравяване  Hug
Много прегръдки за Вероничка и по скорошно изписване  Praynig

# 57
  • USA
  • Мнения: 559
Много лошо това с Вероничка, дано бързичко да оздравее и да се приберат вкъщи. И аз не съм наясно каква е тази болест, но знам, че тя вече няколко пъти я кара. Praynig

Нашият Хелоуин мина много добре, голяма веселба беше. Традицията е да се маскират децата и да обикалят къщите да плашат населението. Носят едни кофички за събиране на бонбони и казват "Trick or treat" (номер или почерпка). После като съберат бонбоните ги броят, разменят и т.н. С Кристиан обиколихме квартала и много му се радваха хората, на него също му беше забавно, но бързо се измори. Цяла вечер на вратата ни прииждаха тълпи маскирани деца, сигурно поне 100 са минали и към края почти бяхме останали без бонбони. На следващия ден ходихме на детски празник в Българския Културен Център и беше пак голяма веселба. Само дето Кристиан категорично отказа да си сложи костюма и да участва в конкурс за костюм, а предпочете да търчи наоколо и да танцува. Много обичам Хелоуин! Simple Smile

Айка, защо така сте давали пари? Напомни ми за един епизод от Приятели, когато им свършиха бонбоните и започнаха да дават пари.  Laughing

Стискайте ми палци днес.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 524
ей пак ли от това е болна вероника, много гадно... дано се оправи скоро мъничето Confused

добре дошла на новата мама и от мен и на нейния константин. моят син също се казва константин и също е роден на 14 юли. предполагам че който е пуснал темата ще ти добави данните, тези теми освен ако не се стигне доо живи разпри не се регулират от модератори Peace

уинкс, страхотна гризли  Laughing Hug а дамата -калинка е голям сладур  Grinning

# 59
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте!
Gerundi, радвам се, че писа. Hug
А в този цитат заместваме само името и се получава положението при нас.
Сега гери е болничка и от четвъртък си е вкъщи, 2 дни я гледа баща й, а сега аз поех щафетата. Има хрема и  давеща кашлица. ...

Winx, калифорнийската мечка много сладка. Grinning Че и срещнала себеподобни, но снимката с калинката обира точките. А на общата ви снимка ти грееш направо, страхотно излъчване! Hug
Беше питала за нектарините, да, цели ги давам, да гризка, то май в това му е по-голямото удоволствие. Сега като болен и нектарини не иска, де.
Раян по високотемпературни причини пропусна Хелоуин, догодина ще наваксаме.

Бързо оздравяване на болничките!

Общи условия

Активация на акаунт