КГБ = Клуб на Готините Баби - 46

  • 23 582
  • 592
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Ехооооо,ОЙЛАРИПИИИИИИ  Joy Joy Joy Joy
еЙ МА НА - ТУКА СЪМ вече....
Здравейте и Добро утро мили приятелки!
Яге мерси за закуската  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Разглеждах снимки.Всичките ги разгледах....Страхотни са!  Hug Hug Hug Hug
Фурийка ни е хванала с Марси точно в "екшъна"...хи-хи-хи...Компроматите са налице...То не бе кълчене и маймунджулъци...не бе чудо  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Светле,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на мъжа ти! Да е жив и здрав и още много дълги дгодини да сте заедно!

# 76
  • София
  • Мнения: 1 529
 Мастерче бързо ли се прибра вчера?

Светле ,честит рожден ден на мъжлето ти!

# 77
  • Мнения: 77
Здравейте, Моренки, Баланки, и всички ........анки, които физически не бяхте с НАС, но сте си мислили за НАС, както и ние за ВАС!
Ехееее, ама го завъртях, но го казах де! Ако Мастерчето му ТУРИ музика, даже ще го изпеем!
Боже, къде бяхме вчера, къде сме днес!
Проза, проза!!!
Майка ми закуса, пералнята се върти, простирам и отивам на борсата да се подпиша, че ми е датата днес. После- среща с Марси, Фурийка и Фенчо, после ще изчакам Марси да си уреди работата в Пощата, и ако няма конкретен план ще се разходим, обядваме и т.н., докато стане време за автобуса й за Русе. Това е моят план, но ще видя какъв ще е на Марси, та може да претърпи промяна.
Когато се прибера, ще докладвам каква е била истината, защото план се променя де.


Светле, честит рожден ден на съпруга ти!
С много здраве, много радост,
много слънце и любов,
да посреща и изпраща
всеки изгрев нов!
Да се обичате силно, вечно,
желая ви най-сърдечно!
                Наздраве!


      newsm59 nbirthday hbday bdbaloni

# 78
  • Мнения: 5 001
Мастерче бързо ли се прибра вчера?

Ами бързо,да.....Маршрутката не пожела да ме качи със сака ми  ooooh! ooooh! ooooh!
Дигна ми един скандал,аз пък му теглих една майна на ум......И......си хванах едно такси най-накрая  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



ДЖУЧКАААААА,СЛИЗАЙ....ВИДЯХ ТЕЕЕЕЕ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 79
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Светли , да е жив и здрав мъжа ти!



Много радост , щастие и любов! Весел празник!
 
За теб.

Привет на всички КГБ-ики!  bouquet
Тук е страхотно временце , пече от сутринта.  Peace

Мастерче , аз па гласно щях да му тегля една. Crazy

Лек и хубав ден.  Hug Heart Eyes Hug

# 80
  • Мнения: 0
http://fun.bgvest.com/details.php?image_id=1547&sessionid=eb … 554bb853678a4cb4e
Добро утро милички,
Мастерче тук съм, досега разказвах на колегите как е минала срещата ни, посмяхме се, прочетох им поемата на Танита и вече са ни големи фенове и заявиха желанието си да пресъстват на следващото мероприятие.
Опитах се да кача някаква картинка, ама да видим какво съм направила.
На Деси благодаря за паролата, разгледах снимките - страшни сме, нямаме грешка
На Зиче много  Hug зза новата тема.
Жабче благодаря за гостоприемството.
Желая ви лека и спорна седмица.
Много целувки на всички вас
С_ветле, честит ти рожденник, много здраве и любов взаимна.
Дано не съм забравила някого.
Обичам ви.

# 81
  • тук и там
  • Мнения: 312
Светле,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЪПРУГА ТИ!
Да ти е жив и здрав.
Нека дните ви бъдат изпълнени с радост,
вечерите с топлина,а годините с младост!
Приятно прекарване на празника!

# 82
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро !

Марси и Фурия,поздрав Ви изпращат.
Денят Ви на всички да е благодатен.
Чакаме единайсе да стане
и пътя за Варна да хванем,
там ще ни чака Танита,
колко за срещата е навита.

Обичаме Ви всички и само за срещата си говорим.
Поздрави и целувки ! Довечера по вече ще пишем

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Светле,да ти е здрав рожденника,да те слуша и радва.Да доживеете платинена свадба заедно.
       Пожеланието е от Марси и Фурия . newsm59

# 83
  • тук и там
  • Мнения: 312
Къде сте бе хора..
Марси,Фурийче,да носите поздрави на Танита.Приятна ви среща.
Марси,всяко зло за добро.
Зиче,благодаря за прекрасната темичка, за труда и времето,което отделяш за нас.

# 84
  • Мнения: 5 001
Аз съм  тук  Hug Hug Hug Hug
Мимка,да ми напишеш рецептата(когато имаш време разбира се  Grinning) на тая паста от лютивите чушки....  Laughing Laughing Laughing Laughing
Вчера отворих бурканчето уж само да го опитам и......ЕДНА трета от нея изчезна  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 85
  • тук и там
  • Мнения: 312
Мастерче, много се радвам,че ти е харесало.В 12 ч. ми е автобуса.Трябва сега да се обличам и тръгвам,но довечера ще я напиша.Може и в рецептите ни.
Чао...Отивам да се трудя.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 750
Светле,Честит рожден ден на съпруга ти! Здраве,щастие и дълъг живот, в семейството много любов и благополучие!

    Момичета,бързам да свърша всичко,че от другия понеделник съм на работа.Зарязах си комп. включен и уж отидох да видя къде ще садя лалетата от Фурийчето,а хванах правата лопата и започнах копането.Обаче трудна работа- почвата е камък и се кърти на буци, но на 15-20см. дълбочина са плъзнали едни хоризонтални корени от дърветата.Та бих с кирката до сега и половината ги очистих. Влязох за малко,да си просна прането и продължавам.
    Мими,пиши рецептата отпред, и аз ще я ползвам!
    Хайде,оставям ви временно.
   














# 87
  • Мнения: 549
Благодаря ви мили момичета за хубавите  пожелания.
Моят ток още не е спрял/от еон нещо на излъгаха май/.Отивам да спретна един бананов кекс/ще го правя за първи път/.
Ако не ми спре тока после пак съм с Вас.

# 88
  • Мнения: 7 440
                   Здравейте и от мен!
                   Успях да ви изчета и след малко като се прибера ще копирам снимките в моя албум.Не мога да изтрия нищо от последната тема защото е заключена.Пробвах да изтрия целия пост,но не знам какво се е получило.
                    Зиче,вкарай в един албум всички снимки от всяка среща, както е направила Жабка с Морени.Така от всяка среща ще имаме един албум с много автори. Laughing

                   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОЛОВИНКАТА НА СВЕТЛЕТО!ЖЕЛАЯ ВИ ДЪЛГИ ГОДИНИ ОБИЧ И РАДОСТ С ДЕЦА И ВНУЦИ!!! ЗА ТЕБ,СВЕТЛИЧКЕ!

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 12:17 от Didia

# 89
  • София
  • Мнения: 1 750
     Готово,прекопах и напръсках с водичка.Сега ще изчакам да се напукат буците и до 1-2 дни ще насадя луковиците.
     Сега ям зелева салата и после ще изляза малко да поработя.Довечера вероятно ще закъснея,защото имам работа във фризъорски салони,а те работят до късно.
     Обичам ви!http://www.vbox7.com/play:16e34de2

Общи условия

Активация на акаунт