КГБ = Клуб на Готините Баби - 46

  • 23 603
  • 592
  •   1
Отговори
# 90
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Цоп и аз при вас.  Mr. Green
Изчистих къщата от вътре , па като яхнах маркуча давай и двора.  hahaha
Оправих градинката , пооскубах оня "копър" и сега мама (свеки) сади китките от Фурийка.  Peace
Обядвахме с дедко по едно постно зеле на фурна.(бременни няма , нали? newsm78)  Laughing
Трябва хлебец , сиренце и гъз папир да пазарим , ма малко релакс и по-късно на пазар. Crazy
Фурийка , в свитъка има семенца и пише далия , луковичките са лалета и нарциси , ми тва със селените стъбла кво ща да е?  Rolling Eyes Може да си казала , ма един Ъкъл за кво по-напред.  Blush Давай , фотосите да видим , че и ти беше фотаджийка лична.  Wink

Яжка , чуствата са взаймни.   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 91
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Вчера,след като се разделихме на Морени,всички с приятни емоции заредени,
тръгнахме с тъга от нашата раздяла,
но с мисълта,че близост ни е завладяла.
Убедена съм,че ако бяхме роднини,
нямаше така искренно да се веселиме.
Благодаря на всички Ви,приятелки мили,
че така ме заредихте с нови сили.

Сега да се отчета: Танита ни посрещна на нашето островче,даже и място за колата пазеше.
С Марси тръгнаха да свършат задачките и в 16.00часа ще се изпратят на автогарата.
Благодаря на Жабче и Краси за организацията и гостоприемството.
Благодаря на:Шпунц,Римар,Джучка,Мастерче,Айша,Яжка,Дидиа,Мая,Тайна,защото те също ни бяха гостоприемни домакини.
Тайна,за да не съжаляваш,на следващата среща да си с нас.Аз много се радвам,че се запознах с теб.Излъчваш толкова добрина и спокойствие и мястото ти е сред нас.
Радвам се,че Феновете ни се увеличават и всички ни харесват и им е приятно с нас.
За баба Мими,за Янчето,нямам думи.Достойни представители на Кубратската група.
Янчето удържа здраво и имаме нов почитател в КГБ,дано братчедката Галина ни е харесала,защото ние  си я харесахме.
За Варненската група Танита,Диди,Доби ,няма лаф да обеля,защото сме най готини и ще ме обвините в пристрастност. hahaha hahaha hahaha                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                Марси,благодаря ти,че ми гостува.Все още ми е сън.Немога да повярвам още.

Зиче,Благодаря ти за всичко,което правиш за нас.Създаваш ни уют с темите,като ги подготвяш и оформяш много добре.Благодаря ти.

За Деси,Габи,Габка, Зиче,Светлето,Жаки,Тайна,съжалявам,че не дойдоха.
   Но добре от сега да знаете,
   че на следващата среща-гореща,
   извинения  от никакво естество-
    Не приемаме!
    Целувки и прегръдки Ви пращаме
    и на среща Ви очакваме.

Дано,не съм забравила някой: Ако е така Зло да го забравя винаги.

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 14:11 от FURIQ_65

# 92
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фурийка , моя Фенчо е повече от доволен. Много ни се радва.  Peace
И само сега обяснявам коя коя е , че неможе да ни запомни още.  Crazy

Я аз да се изфукам , ква изненада заварих в кошницата на Фурийкин Фенчо - http://media.snimka.bg/1220/008694669-big.jpg , а ето и кошницата , която беше препълнена с какво ли не , а сега вече замени старата ми кошница-панерка.  Crazy http://media.snimka.bg/1220/008694670-big.jpg

# 93
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 332
  Честит рожден ден на половинката на Светлето!!!Да е жив и здрав,че да помага на хубавага си съпруга!!
               
                   

# 94
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Рецептите са в блога на Зиче.Приятен апепит !
Още не съм станала от компа.Само пуснах една пералня и кисна тук.Да ме прощава Фенчо,ама вече съм наркоман.Приемам дози КГБ hahaha hahaha hahahaПристрастена съм и немога да спра. Joy Joy Joy
 Да Ви се похваля:Запознахме се с дядо Стефчо-много готин е.Видяхме и майката на Танита,но спеше бабката и неможахме да се запознаем.Прекрасно гледана и обгрижвана бабка.От къщата им цяла Варна свети .

Веднага ставам от тук.
Започвам с трък-тук,трък-там,
за да събера тридневния пепеляк.
Прахосмукачката ще включа
и с боклука ще приключа.
За салатка трябва да помисля
и вечеря да измисля.
Фенчо,като се завърне,
радостно да ме прегърне.
 hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 15:34 от FURIQ_65

# 95
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее поетесо наша , кви рими си наредила само. Heart Eyes
С Танитка сте незаменими.  Hug
Ако и в рими шетате , неАм думи.   bouquet

Мастерче , люш , люш , скачай от клонЯ.  Hug

# 96
  • Мнения: 5 001
фУРИЙЧЕ......и аз останах пак без думи...... Joy Joy Joy Joy
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Жабче Hug Hug Hug....СКОК! ей ма на....слезнах  hahaha hahaha hahaha


Зичееее,къде си бре?!

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 16:10 от TheNMaster

# 97
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 332

 Аз имам малко гости от Шумен и затова по-рядко ще влизам.Сега отидоха до магазина и аз използвам.
Фурийче,пак браво! Сега ще вляза в рецептите.

Яжке,пататника друг път ще го пиша,но обещавам,че няма да забравя.

# 98
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
До сега и аз бях в готварския ни блог.
Умувах за довечера , нещо бързо и мързеливо , а ако и само се сготви ще е върха. Но не би.  Laughing Ще пробвам рецептата на Желязната лейди с пътженото мляко с яйца.  Peace
Ей , с т'ва готвене ми омръзна и от магазина готвеното ми омръзна...  ooooh!

# 99
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мастерче,как без думи newsm78.Да не си заврян зет Joy Joy :35
Жабче,нищо не съм пипала днес.Станах да свърша нещо и взех телефона.На Марси се обадих,после на Танита,пак на компа и то отлепяне няма.Сладките стават по хубави като престоят,защото са забъркани с мас.Дръж се Жабке,натрупа и холестерол Joy Joy Joy

Марси и Танита ги хванах на изпращане.Свършили са работа,разходили са се,наприказвали са се.
Много хубаво си изкарали.Към 19.30 Марси ще си е в Русе.

Отивам да простирам.Тая тъпа пералня,не се научи докрай да изкарва нещата.Ще я сменям Joy

# 100
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А така и холестерола ми уреди , съвсем с всички екстри.  hahaha
А бе скицо , нещо като снимки да качиш.  newsm78 Не се озъртай , а действай.  Hug
Довечера очакваме и Марси на хоризонта и сме в пълен състав.  Peace

# 101
  • Мнения: 5 001
Мастерче,как без думи newsm78.Да не си заврян зет Joy Joy :35

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Жабче,турни едно пиле(посолено,намаслено и напиперено с червен пипер+1 ч.ч. бира,1 ч.ч. вода)  в йенска с капак да се пече само бре....Само ще се сготви.....

# 102
  • Мнения: 3 036
Привет и от мен.  Hug
Новата седмица ни завъртя и с повече настроение от друг път тръгнахме отново в коловоза.
Блазе на тези дето бяха на Морени,че се заредиха с положителна енергия,че да им е по лесно.
Моето дете си взело последния изпит с 5,този дето го остави от лятото т.е. преподавятеля искал да й пише 4,
ама тя казала -А не на есен.
То нали е лакомо дупе за стипендия за отличен усрех,като че ли гони норма.Ама вече не й се меся,да прави каквото знае.
Беше на толкова хиляди км.,че сега ли ще й давам тон в живота.
Прегръдки и целувки за всички . Heart Eyes Heart Eyes

# 103
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Деска  Hug Hug Hug
Браво на Калина , все напред и нагоре да върви.   bouquet
Не е лакома , тя си гони целите в живота , най-добре си знае детето.  Peace

# 104
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Деси,здравей !Браво на детето,на майка си умно се е метнало.Незнам защо,но от теб и Зиче чаках изненада.Все си мислех,че ще сте на Морени.Следващия път сте там,дори и Фенове ще ни доведете.

Жабке,снимките са в албума,тоя с паролата.Виж там,снощи отрочето ги качи.
Свиркай после да кажеш виждат ли се.

Общи условия

Активация на акаунт