прикриване на стрии

  • 6 219
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Ами аз се мазах през първата ми бременност с какво ли не и по-скъпи продукти и с едно масло Икаров май беше и с други разни и  чаках хубаво да попие всичко не се обличах и пак имам, явно от кожата зависи  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 155

Аз обаче имам един въпрос. Вчера забелязах едни червеникави ивички по дупето ми и изпаднах в потрес дет се вика. Мъжо вика, че не били стии ама той какво ли разбира. Та въпроса ми е ако освен мазането с мазила ги изпека и на солариум преди да са станали бели дали ще има някакъв ефект а? Уф, не ща да имам такива неща по дупетооооо. Аз обичам да ходя с прашки на плажа.

Червеникавите ивички са стрии. Единственото, което можеш да направиш е здраво мазане с кремове и да се надяваш, че ще изчезнат. Някои мами казаха, че на AVON имало крем против стрии, с който са успяли да ги заличат докато са още червени. От солариума няма да изчезнат Confused

Ето я темата за крема :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33662.0

# 17
  • Мнения: 4 068
Биби, мерси много!
Видях, че гела е на промоция даже та направо ще го поръчам тези дни пък каквото сабя покаже. Тамън оня ден се хвалих, че и аз като майка ми съм без една стрия и то какво стана в един момент.....Абе мани. Дано се махнат с това чудо!

# 18
Не ми се иска да ви отчайвам,но спасение няма.Не си харчете парите за глупости.Гела на AVON си го купих още докато бях бременна.Мазах се с нсего  и за съжеление без ефект.От медицинска гледна точка ще помогне само ако си изрежем стриите от кожата.Нищо друго!Аз имам по дупето и бедрата и се чудя как ще се покажа по плажа. newsm78

# 19
  • Мнения: 6 323
До тип кожа е, разбира се.
Много от майките са доволни от крема, предпазващ от стрии на Vichy, но докато се мажех с него, още в началните месеци на втората ми бременност, излезнаха 2-3 червени черти. Веднага смених крема с този на Galenic и успях да се спася.
Не е въпросът дали е скъп или евтин кремът, важното е да се нацели крем, подходящ за кожата ти.

# 20
  • Мнения: 46 518
Не ми се иска да ви отчайвам,но спасение няма.Не си харчете парите за глупости.Гела на AVON си го купих още докато бях бременна.Мазах се с нсего  и за съжеление без ефект.От медицинска гледна точка ще помогне само ако си изрежем стриите от кожата.Нищо друго!Аз имам по дупето и бедрата и се чудя как ще се покажа по плажа. newsm78


Аз бях станала на мрежа направо, ужас, но този крем ми повлия! Изчезнаха много от тях- лилави, за другите и аз мисля, че не става  Sad

# 21
 newsm74 banski,shte se radvam da spodelish ot kyde si go kupila da se nakicha i az s nego newsm03,i kolko parichki e newsm78

# 22
  • Vienna
  • Мнения: 266
първите ми стрии излезнаха то4но от Клиник ампулите, за6то се мазах незнам, а бях на 23г и една стрия нямах. сега от бремеността ми излезнаха, а се мазах парво с Ви6и, няма управия до кожа си е  #Cussing out, дано измислят не6то смислено, веднага се подлагам на процедури! Laughing

# 23
  • Мнения: 542
този на Galenic и успях да се спася.
Не е въпросът дали е скъп или евтин кремът, важното е да се нацели крем, подходящ за кожата ти.
Ммммддааа, и аз пробвах така, но....уви, намаляха, но си останаха... А сега като поотслабнах малко и кожата се промени - като да се преместиха  даже на по-видими места - от дупето, минаха по-настрани и дори бански не може да ги крие (може би някое клинче... или най-добре неопрен - така поне ще се правя на гмуркач Joy)
Питала съм естетичен хирург - отчая ме - дори операцията не е сигурно средство, ако кожата не се профилактира - може да ги изрежат само, но на тяхно място - какво - белези ли? или нови?
Не мога да си ги харесвам, но поне не са ми пред очите постоянно -  hahahaще гледам да не се въртя много, много да се гледам отзад...

# 24
  • Мнения: 1 645
newsm74 banski,shte se radvam da spodelish ot kyde si go kupila da se nakicha i az s nego newsm03,i kolko parichki e newsm78
Аз живея в Холандия,поръчах си  го тук от каталога на QUELLE и струваше някъде около 30 евро.

# 25
  • Мнения: 995
Цитат
Вчера забелязах едни червеникави ивички по дупето ми и изпаднах в потрес дет се вика. Мъжо вика, че не били стии ама той какво ли разбира
.

Не се заблуждавай! И аз си мислех, че понеже гърдите са ми порастнали, дантелката на сутиена ми се е отбелязала.  #Cussing out
Макар че съм на 30г. нямах стрии и тия червени ивички ми бяха напълно непознати, съответно не ги познах.
От кремовете съм по- доволна от "Галеник", отколкото от  "Виши".Дори от последния се разочаровах.
Сега ще си купя редуктора на "Галеник" за вече появили се стрии, пък да видим.

Общи условия

Активация на акаунт