Рицарки на Бялото кантарче 03.11.2008 - 09.11.2008

  • 18 075
  • 694
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 487

    Хайде сега пък и ти  , какво съм яла  Laughing Отиде ми всичката изисканост  Mr. Green

   И да ви кажа , че преоткрих соевите тропалки . Могат даже сухички да се хапват с малко солчица.

   Бременна хлебарка не съм виждала , но съм виждала лазещата си щерка с хлебарка в устата  #Crazy

# 631
# 632
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Да не чува Елена  Praynig....

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 20:13 от Арбанашка кокона

# 633
  • Мнения: 2 492
Ако знаете какъв глад ме гони .
До преди малко се залъгвах с някаква салата , но и тя не помогна .
Прибирам се и заварвам всички по леглата болни .
Едно , че се притесних , второ , че хладилника празен - как да пазаруват , като едвам гледат .
На един нося витамини , на трети парацетамоли , какъв е тоя вирус .  ooooh!

За всеки случай изпих един разтворим витамин С и аз .

Сега умувам какво да направя от наличните продукти , хем да е засищащо , хем да е по режима и за момента си мисля за супичка .  Simple Smile
Няма да има кардио , както планирах - ходя като робот от мускулна треска .

Днес ми казаха , че много хубаво ми седят дънките  Shocked/ако беше някоя приятелка , щях да го подмина , но го каза  колежка / .
Допълни , че тя комплименти не правела просто така ... явно очакваше тиквен медал по случая .  Simple Smile
А аз  правя много лесно комплименти , но никога фалшиви .  Thinking
Дори явно почват да се съмняват в искреността ми , защото редовно отбелязвам , когато някоя колежка се е постарала и изглежда добре .
Какво им става на тези хора ... ще си прехапят езика , но няма да обелят и една хубава дума .

Дени зная какво значи рецепционистка при това на чужд език - наблюдавала съм в бившата ми работа момичето как не млъкваше и за секунда и искрено ти съчувствам .
Затова пък ще задобрееш в разбирането на всякакви акценти .  Mr. Green
В Дъблин всички ми се чудеха как разбирам на всякакви националности акцента / знаеш как говорят китаец или французин английски  Rolling Eyes/

Айя кога ли ще седна и аз на маса , като хората да се храня .
Изискано се храня само на заведение , в нас обикновено пред компа на две на три .
Затова и предпочитам навън да ям .

Пиле сладичко а ... освен да ти пратя едно колетче , че мен са ме заринали гадовете с шоколади и бонбони . Sick
Абе не зная вече от какво се дебелее , но една приятелка подържа 52 кг , нагъвайки шоколад предимно - отслабна ядейки само сладко .  #Crazy
Ясно , че е вредно , но изглежда зашеметяващо .

Имаше още , но умирам от глад и отивам да варя супито .  Simple Smile

# 634
  • София
  • Мнения: 1 642
Добра ви вечер!

Аз днес наяден порядъчно, пратил детето на бащата му и сега е готов да спи  Crazy

Айче, първо много як аватар  Peace Второ - не е важно колко ти е голяма чинийката, а виличката  Mr. Green

В тази връзка не съм виждаба бременна хлебарка, но съм виждала едногодишната си дъщеря стиснала черна хлебарка в ръка и всякакви черва течащи от нея.  Shocked Sick Същото майка ми го е виждала от Калина и с оса - два дни преди хлебарката  Shocked

Пуки, внимавай и си гледай хората, много е тежък вируса, от опит го казвам  Crazy ooooh!

И друо имаше, ама...  ooooh! нали съм куха лейка

Айде до утре ви! Леки нощи!

# 635
  • Мнения: 2 487

    Кухата лейка Mr. Green ходи ли на фитнес или с каненето си остана , А ?

# 636
  • Мнения: 2 897
Ооооооох, прибрах се от работа, взех си душ, облякох си розовата пижамка, над нея сложих мекото пухкаво розов халатче и за финал розовите пухени чехли, хапнахме вкусни бучета с розовееща, в чест на пилето, коричка  със зеленчуци в плик, сега съм в полу-легнало положение на розово лилавите ми завивки в спалнята, с лаптоп на тумбачето и си цъкам блажено.
Само ако можеше да хапна още нещо, не ми стига вечерята, то май с тея ядчено-млечни обяд и закуска и хипопотам да ми бяха сервирали нямаше да ми стигне.
Премерих се след работа и бях 100-200 гр по-малко отколкото вчера сутринта, а днес 00 беше много мизерно, и от 1 зелен боб съм с подут стомах (абе опитвам се да се самоубедя, че поне половин кило съм свалила Mr. Green).

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 21:21 от Denichkata

# 637
  • Мнения: 13 809
 Joy Joy Joy

Дени, очаквах да кажеш, че си хапнала вкусни розови бутчета... hahaha Що смени цветовата гама Mr. Green

Вие ме убихте с вашите дЯца Shocked При мен само синчето веднъж си намери нещо на полянката, но какво точно не успях да видя, че се оказа по-пъргаво от мен детето Grinning

# 638
  • Мнения: 2 897
Joy Joy Joy
Дени, очаквах да кажеш, че си хапнала вкусни розови бутчета... hahaha Що смени цветовата гама Mr. Green

Я погледни пак хехе.

# 639
# 640
  • Мнения: 2 897
Днеска малко повечко калории, ама много мазно ми беше киселото мляко, цедено май се явява, не ми беше това идеята.
Ама поне диетично уж.
И преброено, а не безхаберно изядено и непомислено колко е сложено в устата.
Ама много калории бе, яд ме е, дори не съм особено сита.
Пусто кисело мляко, бляяя.
Както и да е.
Вечерна проверка:

- кафе с мляко
- 200 гр цедено кисело мляко с 60 гр ядки и сушени плодове и 1 ябълка
- 200 гр цедено кисело мляко с 40 гр ядки и сушени плодове и 1 банан
- кафе с мляко
- пилешко бутче с моркови, спанак и домати

Калории: 1583
Мазнини: 45%
Белтъчини: 18%
Въглехидрати: 36%

# 641
  • Мнения: 2 487

    Не че е много приспивна , ама лека ви нощ  Laughing

   http://www.youtube.com/watch?v=rUAv-AF732A&feature=related

   Коя майка я роди таз жена бре  Rolling Eyes

# 642
  • Мнения: 2 897
Празници наближават

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 20:25 от Denichkata

# 643
  • Мнения: 2 492
Не ми се спи ...
Какво ми става , през седмицата не може да ме вдигне човек за работа , ама не събота ще се ококоря в 3 .  Shocked Shocked Shocked

Чудя се дали да се премеря на кантара или да изчакам още 2 - 3 часа току виж съм свалила кило до тогава .  Laughing
Тц , отивам да се меря , нямам какво да правя .
Вече измих чиниите , чистих и всякакви странни дейности за това време .  hahaha

Ауу само се стресирах - през ноща съм по тежка .
Отивам да спя .  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 04:54 от Непукистка

# 644
  • Мнения: 1 479
Привет, приятелки! Ходих в училището, изчетоха ни конското и това е! После пазарувах разни нища и като се върнах, продължих с готвенето - напарвих от свинското кавърма и си сготвих броколите!
За вчера - 3 кафета без захар, кисело мляко с трици, броколи и 2 крила печени на скара и малко руска салата, вода около 1 литър и една ябълка! Не ми остана време да си препиша лекциите на чисто, тае бо 1 час и ходене пеша 5 км!
Лек и режимен уикенд, правя тае бото и отивам да прибирам мама от Банкя! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт