Рицарки на Бялото кантарче 03.11.2008 - 09.11.2008

  • 18 076
  • 694
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Ми ако нямаш работа да наминеш към нас ... работа колкото за великия китайски народ.  Whistling

# 76
  • Мнения: 1 934
Ами да мина,вчера ходих да помагам на сестра ми да сваляме тапети.Днес се лакирах два пъти вече Laughing,след малко тръгвам за зверчето да го взимам. Утре и към вас може да намина.   Grinning

# 77
# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Ами да мина,вчера ходих да помагам на сестра ми да сваляме тапети.Днес се лакирах два пъти вече Laughing,след малко тръгвам за зверчето да го взимам. Утре и към вас може да намина.   Grinning

Супер  Whistling

# 79
  • Мнения: 1 366
Ехооооооооооо!!!!

Здрасти всички Laughing Много ножости тука, бе!
Цвят - нов, Вещи 5 звезди си накичила ... изобщо мнооо новини  Crazy

Аз пък влизам само ей така да ви кажа, че тоз форум за мен се превърна на нещо много стойностно. Тук намерих приятелство, което пресича граници. Намерих и професионална помощ, която ми бе нужна и то на невероятно ниво ... изобщо, невероятно е колко "качествени" познанства завъртях тук! Благодаря ма Мамма, че има Бг-мамма...  Flutter

Вие как сте кукли? Как върви статистиката килограмова? Ассе как си? А куклата? Маюриетке, как е моя приятел? Расте ли? Росенце благодаря ти отново - има вече решение... Пиле???
Имам пропуски, ама извинявайте ... Айчето мярка ли се? Танитка?

Прегръщам ви!  Hug

# 80
  • Мнения: 1 369
 Hug
Майче, драго ми е да те видя отново   bouquet Надявам се, че нещата при теб се нормализират  Hug
Добре дошла на Там-там, особено ако си с китка магданоз закичена   bouquet Към какво си се насочила като режим на хранене?
Юле  Hug Бивам  Simple Smile В крайна сметка, след мноооооого и дълги разговори, решихме да си дадем още един шанс, времето ще покаже какво-що  Rolling Eyes

Днес можеше и по-добре да е с манджата  ooooh! Въглехидратното чудовище е пуснато на свобода и се омазвам доволно  Crazy Като за ден първи що-годе бивам, но има още доста за пренастройване. За утре поне съм се заредила с мръвки на скара, зарзават, мляко, сметана, лен, трици и подобни. Поне не си купих баничка днес  Whistling И утре няма да си взема  bowuu

На всички хубава и усмихната вечер от мен  Hug

# 81
  • New Zealand
  • Мнения: 871
а тук лятото настъпва с пълна сила, целият народ се е разхвърлял и джитка по джапанки и шорти...и това на фона на коледните украси, е направо върхът! Mr. Green декември се прибирам за няколко месеца на родна територия, но се надявам да съм направила няколко плажа дотогава Simple Smile
сега по същество: от вчера започнах 3-дневната си лунна програма. беше странно, че не подавах в организма си мръвки, но като за първи ден не го оставих и да свири от глад де. отчетох се с 500 грама плодове, които така ме разядоха, че не е за говорене Twisted Evil както и да е, устисках положението и се надявам да съм се подготвила за баш лунния ден, който при мен вече започна. смятам да го изкарам на зелен чай и айрянчета. регистрирани минуси на кантара тази сутрин няма Crazy

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Майче, не съм те засичала сто години   Hug Как си ти?  bouquet

# 83
  • Мнения: 2 487
    Ехоооо  wavey

   Кой пита за мен  Laughing

  Майче  Hug Да се бяхме наговорили , нямаше да се срещнем  Laughing

   Аз пак ще отслабвам  Confused , че няма накъде повече да дебелея  Mr. Green

  Толкова дълго време ме е нямало , че се наложи да си спомням пароли и ала - бала , ама се справих  Grinning

  И да взема да го махна тоя сладолед  Laughing

# 84
  • New Zealand
  • Мнения: 871
май една по една започнахме да се завръщаме в Ордена Mr. Green

# 85
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Shocked Shocked Shocked Айчето и  Майчето писали  в  темата - кееееееф  Simple Smile



# 86
  • Мнения: 2 487

   Ми не става само с ядене  Sad иска и писане  Embarassed

  Ще ви казвам вече " Добро утро " и ще слабея , ама още не съм решила как  newsm78

 

# 87
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

 ама още не съм решила как  newsm78

 

Ми да те светна - вече не гледаме храната, ами енергията и за да не и пречим -  правим цигун.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339574.0

# 88
  • New Zealand
  • Мнения: 871

 ама още не съм решила как  newsm78

 

Ми да те светна - вече не гледаме храната, ами енергията и за да не и пречим -  правим цигун.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339574.0
лелее, запалих се по тези фрикции, дори си ги преписах Mr. Green от днес ги почвам Crazy

# 89
  • Мнения: 2 487

    Като гледам на алаПилешка диета ми докарва. Mr. Green Другите нещо не ми се връзвате  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт