Big Brother 4 - Кастингът

  • 38 827
  • 2 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 577
Имам някакво 6-то чувство ,че това са последните часове на Цецо в къщата.......но представяте ли си ,неговата реакция,като излезе?Според мен ще се направи на мъж``Да аз си знаех!Обичайте се-Обичам ви  Crazy  Crazy  Crazy  Whistling ``

# 61
  • Варна
  • Мнения: 480
И тази вечер ще оцелее...
Екс полицая срешу екс престъпника.Продуцентите няма да позволят Коцето да остане

# 62
  • Мнения: 2 759
...Тази година забелязвам, че мнението ми е коренно различно от списващите темата. Или аз съм се променила коренно, или вие Mr. Green ...
                       Но пък е 1:1 с моето  Hug.

Умберто започва да опротивява страшно. Наистина е труден за разбиране на моменти.

                      Труден? Представете си нещата, които прави, направени от Таня, Филип или Цецо... Умберто е чужденец, и дори само с това става симпатичен... Но принципно подобно поведение изглежда много зле  Peace. И ако наистина си представите, че някой друг в Къщата се валя в калта, спи по подовете, обува чужди прашки и т.н.т. съм сигурна, че ще се отвратите  Rolling Eyes.

# 63
  • Мнения: 1 715
Имам някакво 6-то чувство ,че това са последните часове на Цецо в къщата.......но представяте ли си ,неговата реакция,като излезе?Според мен ще се направи на мъж``Да аз си знаех!Обичайте се-Обичам ви  Crazy  Crazy  Crazy  Whistling ``
Той как е завил от сутринта все едно не последни часове в къщата,ами последни часове живот са му това.Ужас дано излезе да спре да скърца на тая китара,че не го издържам вече.

# 64
  • Мнения: 2 759
                      Чистят Къщата... Цецо и Константин пеят една и съща песен, в различни стаи  Mr. Green.
                      Жоро си оправя леглото и крещи: 'Ауееееееееееееееее Мартинеееееееееееее, кво си дърво'... Нещо е питал и хиляда пъти вече са му отговорили... Коцето пък крещи по Убмерто... да идва да оправя, ама първо да си измие ръцете... Умберто дойде с все сандвичите - дъвче и говори, обяснява се нещо... Коцето пък му каза, че няма да му сменя чаршафите - да се оправя  Whistling.
                     Умберто почва да помага с една ръка на Коцето, с другата държи сандвич и мляска... Коцето го помоли да пусне за малко манджата и наистина да му помогне... Умберто прави трохи навсякъде... и май с мазни ръце пипа чистите чаршафи... Ае, ся и Умберто се разпя на бг...

# 65
  • Мнения: 7 914
добро утро и от мен Hug

# 66
  • Мнения: 577
Ууууууууууууу ненаситница.........http://life.dir.bg/2008/11/03/news3549674.html

# 67
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Запис да ви следя  Mr. Green

# 68
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
кой е номерът на цецко? да му помогна малко. Mr. Green
честно, хич не ми се иска коцето да си ходи. не знам кво ми става - много го харесвам. Heart Eyes
не гледах номинациите, защо го номинираха??Blush

# 69
  • София
  • Мнения: 15 495
1742

# 70
  • Мнения: 419
кой е номерът на цецко? да му помогна малко. Mr. Green
1742 Mr. Green

# 71
  • Мнения: 141
кой е номерът на цецко? да му помогна малко. Mr. Green
честно, хич не ми се иска коцето да си ходи. не знам кво ми става - много го харесвам. Heart Eyes
не гледах номинациите, защо го номинираха??Blush
и 0090055742 Mr. Green

# 72
  • Мнения: 9 242
1742

толкова ни се иска да го пратим във Варна , че най услужливо ти го пишем  Mr. Green

# 73
  • Варна
  • Мнения: 480
Докато се разкарва из столичните улици какво ли прави детето , за което толкова скърбеше

# 74
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
татко му го гледа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт