Big Brother 4 - Кастингът

  • 38 773
  • 2 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 577
Мисля, че Умберто прецака мисията и не им помагаше, за да видят или поне разберат какво и е било на Мила, когато никой не и помагаше.

Днес мисля, че Коцето е по-застрашен от излитане.

# 46
  • Мнения: 5 254
Някой гледа ли сутринта "Здравей България", какво каза сценариста? Подочух че тази седмица мисията ще започне от утре и ще е нещо като мини олимпиада  newsm78

# 47
  • Мнения: 419
Някой гледа ли сутринта "Здравей България", какво каза сценариста? Подочух че тази седмица мисията ще започне от утре и ще е нещо като мини олимпиада  newsm78
Ахам  Grinning. Режисьорът беше, не сценаристът  Peace.
Ще им организират състезания - художествена гимнастика за мъжете и свободна борба за жените.
Много се заседяли и ояли, та затова ще ги пораздвижат hahaha.
Следващата седмица щяло да има голямо разместване (не разбрах на какво). Жените щели да бъдат облагодетелствани, мъжете - не.

# 48
  • София
  • Мнения: 15 485

Цецо пее:"Дали аз закъснях или времето бързаше?"
 Закъсня, Цецо закъсня и затова побързай да излезеш тази вечер!

# 49
  • Мнения: 1 318
Ами крайно време беше да се размърдат малко, че Мис Червен сутиен образува мастни натрупвания в някои области Joy
Само ми е интересно Манол в кой спорт ще се състезава, че нали в едната мисия се писа мъж...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 480
...В тъмна нощ ,в къщи се прибирам...."
Подхвана я пак Цветан Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 15 485
Уф, що от ББ не му вземат дрънкалката, не се търпи вече, а и все по фалшиво пее... И все тъжни и много стари песни. Цецо живее в минало време!

# 52
  • 7800
  • Мнения: 243
Запис.  Crazy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 480
казва, че пеел за излизането и къщата лялялялляляля

# 54
  • Мнения: 0
Цоп и аз тук! Ха добро утро!

Вчера видях че Цицо има татуирано на рамото си "Varna". Явно дома много му липсва - да му помогнем да се прибере вече! Аз лично го подбутнах натам. Wink

# 55
  • Мнения: 1 715
И аз гласувах за Цецо,не че Константин ми е много симпатичен,но не мога да гласувам и за двамата.Който и от двамата да излезе няма да е голяма загуба.

# 56
  • София
  • Мнения: 191
Аз гласувах за Цецо, но и двамата са ми антипатични Peace!

# 57
  • София
  • Мнения: 15 485
Аз гласувах за Цецо, но и двамата са ми антипатични Peace!
То и аз вече не ги понасям и двамата, но Цецо много се задържа, после и на Коце ще му дойде реда.Помагам активно да събера тъжния Цецо с майка му!

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет!
Аз искам ЦИцко да си ходи  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 1 950
За всички поздрав "Сузее.....Сузее" в изпъление на двамата номинирани и поддържащ екип от Ум и Таня Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт