Big Brother 4 - Кастингът

  • 38 831
  • 2 728
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 9 243
Лафа на ББ4 Разбирате лииииииииииииииии...,Разбираш ли мъъъъъъъъъъъ,........

# 2 671
  • Мнения: 4 435
Много яка серия. Party

# 2 672
  • Мнения: 7 914
Манол наистина тотално изтрещя...толкова ми стана гнусен с това избухване Sick
 почти колкото мазната коса на иванина в изповедалнята Mr. Green

# 2 673
  • Мнения: 52
О Боже, Манол е супер противен, какви са тия изблици  Sick ooooh!
Жени направо не я издържам вече, каквото и да правят, го правели против нея, не било честно, а беше честно Тя като манипулираше всички, както си иска  Sick Отвартително озлобена женица, силно се надявам утре вечер да излезе Crossing Arms
Нат и Умберто бяха много сладки Simple Smile

Здравейте на всички  Hug
Славче, добре дошла  Hug, браво за изпита  Hug За гласуването, незнам дали разбрах правилно, но май сега вече няма смисъл да гласуваме, защото вече си класирана, ще те подкрепяме като направят отделните темички, нали така
Танцуваща с вълци, браво и на теб, вие сте нашата гордост  Hug

# 2 674
  • Мнения: 200
Лафа на ББ4 Разбирате лииииииииииииииии...,Разбираш ли мъъъъъъъъъъъ,........
Бих го допълнила:
Иванина "ама ти разбираш лиииии беееее"
Мартин "ади бе хораааа"
Таня "ти разбираш ли бе човек"
 hahaha hahaha hahaha
Ако някой се сеща за нещо да допълва

# 2 675
  • Мнения: 9 243
да я пратим да си отдъхнееееееее.......на


1742

# 2 676
Иванина: Дано нашите не ме гледат...Някаква си лесбийка скандал ще ми вдига...Същата тази лесбийка, с която до скоро деляха леглото си, забавляваха се заедно в продължение на един месец..Само на мен ли така ми се струва, но и беше доста приятно..Тогава ги нямаше мама и тате, за да се замисли как би изглеждала в техните очи, тогава сладкото блонди се радваше на новата си плюшена играчка, която като предано куче я следваше навсякъде.. Та това кученце днес е някаква си лесбийка, някакъв отпадък?Питам се що за човек трябва да си, и кой ти дава право да се гавриш така с хората??Просто съм отвратена.............

# 2 677
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Оф, Жени ми беше много симпатична, но сега като я гледах..  Rolling Eyes яко я тресе параноята и се вкарва в някакви филми.

Абе Таня само на мен ли ми се струва страшно погрозняла?  Rolling Eyes Отначало беше много симпатична, а сега ми прилича на Софи Маринова (и това не е комплимент) - особено на фона на 'тази вечер аз съм хубава'..  ooooh!

Добре, че беше 'добрия чичко Филип' да оправи световния мир  ooooh!  Sick

# 2 678
  • Мнения: 197
То официално не е казано кога ще е финала.По принцип трябва да са 90 дни,или 90 и няколко,нагласено така,че финала да е в понеделник.Днеска е 49-ти ден,значи  още 31дни.,значи наистина може би ще е на 8-ми,като  гледам.

А-а,Славче,ще те връщаме във втори клас за сметките.49+31=80  Laughing
Може би наистина за 22 са го гласяли финала.Но се коментираше и тук, че този сезон е бил скучен и решили да го приключат по-бързо и да пуснат друго предаване.Нещо такова четох,че за това е била и седмицата на страшния съд с 4-ма изгонени.

# 2 679
  • Мнения: 454
Мен Умберто ме радва, какви щуротии мисли и не искам да излиза. Интересно ми е какво още ще измисли, за да ухажва Нат. Жени много се изложи пак. Що не си гледа играта ми ходи да се разправя с хората, че си правят кефа. Ако излезе утре, само тя ще си е виновна.

Като заговорихте за сънища, аз онази вечер сънувах Петър. Беше гол до кръста и не говореше за цигани и турци. Сега като се замисля, май рано го изгонихме това момче. Не че споделям възгледите му, но щеше да ми е интересно, Танчето как ще си разиграва коня, в негово присъствие.

# 2 680
  • Мнения: 897
Оф, Жени ми беше много симпатична, но сега като я гледах..  Rolling Eyes яко я тресе параноята и се вкарва в някакви филми.

Абе Таня само на мен ли ми се струва страшно погрозняла?  Rolling Eyes Отначало беше много симпатична, а сега ми прилича на Софи Маринова (и това не е комплимент) - особено на фона на 'тази вечер аз съм хубава'..  ooooh!

Добре, че беше 'добрия чичко Филип' да оправи световния мир  ooooh!  Sick
Таня Шепова  Joy Joy Joy
и незнам да е погрозняла, за мен си е същата    П
Просто много от близо я дадаха  Mr. Green

Нат, Ум и Косьо - на финал!

# 2 681
  • Мнения: 197
Червеното сутиенче на Таня струва 4,50 лв.  Wink

# 2 682
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394

 hahaha защо само мъчи горкото момче цяла нощ - това сигурно не му се е случвало от 8ми клас  Joy
Червеното сутиенче на Таня струва 4,50 лв.  Wink

 Joy имаме новина в студиото  hahaha А сподели ли модна марка, дизайнер нещо? Кой е геният-сътворител на Вечния Сутиен?

# 2 683
  • Мнения: 897
Червеното сутиенче на Таня струва 4,50 лв.  Wink
Стига , наистина ли?
Айде,сега не всеки има възможност
Проблема при сутиена е липсата на изпиране от няколко месеца  ooooh!

# 2 684
  • Мнения: 197

Червеното сутиенче на Таня струва 4,50 лв.  Wink

 Joy имаме новина в студиото  hahaha А сподели ли модна марка, дизайнер нещо? Кой е геният-сътворител на Вечния Сутиен?

Ми не можах да чуя.Пуснаха ми кухнята.Споделяха си с Марти - той каза, че прашките с които е в момента струват 0.50лв.,а Танчето сподели че нейните прашки са от пазара за 2-2,50лв., но сутиена й е 4,50лв.  Laughing Направи ми впечатление, че каза "сутиена ми", а не "този сутиен". Сякаш наистина има само един сутиен  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт