Ноември носи новини добри-за всички ни ще има 2черти 3-9.11

  • 7 903
  • 254
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 699
Зюмбюлчееееее извинявай мила не е било умишлено  Embarassed Но важното е че вече си в списъчето  Hug
Грациелкеее чакаме те да се появиш поне ти с добри новини  Hug

# 196
  • Мнения: 130
Здравейте момичета-и аз реших да се запиша в тази хубава темичка.Днес ми е 4 ден от инсето и аз се надявам този месец да ми донесе така чаканитв две чертички.
Желая късмет и успех на всички -нека има повече хубави новини тук.

# 197
  • Мнения: 1 091
 Hug Hug Hug При мен е   newsm10
Моя  hit е  newsm11

# 198
  • Мнения: 4 589
Равал съжалявам мила, много, толкова се надявах...

Ели да ти е жив и здрав мъжа.

Аз се видях с д-р Топов. Човека каза, че Алекс е доста незряла, че болестта е напреднала, че има риск и т.н. Каза, че ако състоянието й позволява другата седмица ще направим лазер. Манипулация се прави с упойка и трае 30-40 мин. Шанса е 50 на 50.
Трябва малката душичка да се пребори и с това. Много се моля и се надявам.....дано имаме късмет.

# 199
  • Мнения: 4 700
Ники, дано се оправи малката Алекс.  Praynig

РавалчеHug

Цеци, твоята майчица май доста се е притеснила zаради операцията. Дано лекарите го вкарат в норма това кръвно.

Целувки на всички.  Hug

# 200
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Свраче, бързо оздравяване на мъжа ти!
Равалче, ох толкова ми е мъчно  Hug

# 201
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Благодаря ви,момичета...
Равалче,прегръщам те ,душичко...Пак много мъка...
Николинка,дано мъничето се справи!Щом е стигнало дотук,ще се пребори!Ще се моля за твоето бебоче  Praynig
Кали ,Силви,Ели,Елсинор  Hug
Цеци,
много неприятно това с майчето ти.Почивните дни няма ли да я пуснат?

# 202
  • Мнения: 1 699
Грацииииииииии  Hug Hug Hug много се радвам мила Hug Hug Hug Ама си много потайна как го подмяташ само  Mr. Green
Ники  не се отчайвай трябва да си много силна и да вярваш че Алекс ще се справи.Ние всички сме с теб нали знаеш.Ще се молим всичко да се нареди за вас и дано молитвите ни бъдат чути.Много ми е мъчно да знаеш въпреки че не ви познавам.Всеки ден чета твоята тема с надеждата да прочета само хубави новини. spoko

# 203
  • някъде тук
  • Мнения: 621
и аз се записвам  в темата  малко късно но дано е на късмет
в сряда си направих кръвен тест след четвъртото инсе беше 41.26 утре сутрин отивам да пусна пак  да видим дали се удвоява ,силно се надявавам че този път ще се получи и няма да бъде като при предишните опити само за малко Praynig
стискайте палци имам нужда

# 204
  • Мнения: 1 284
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания Hug Hug Hug
Равалче,съжалявам мило Sad
Ники,продължаваме да се молим за твоята малка принцеса PraynigДано преодолее и това препятствие Praynig
Свраче,бързо оздравяване на мъжа ти Praynig
Цеци,за твоята майчица Praynig
Грация,радвам се че всичко е добре.Пази си сладоледчето Hug
Бела,стискам палци за щастлив финал Praynig Praynig Praynig
Елси,благодаря и аз за списъчето Hug
Прегръщам ви всички Hug Hug Hug

# 205
  • Мнения: 965
Здравейте момичета
Равалче ,дай да те гушна силно  Hug Hug Hug
Цецинка не съм пускала палчетата за майчето ти Praynig
Ох ние от вчера почнахме инжекциите с мъжо ,как ни болят дупетата ако занете  Sick
Дано да уморим гадните бактерии  ooooh! , и от вторник да обстрелваме полето  Laughing
Стискам палци на всички които имат нужда
Лека вечер ви желая  Hug

# 206
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Думи нямам май Rolling EyesРавалче,съжалявам мило spoko .
Цецинка,продължавам да стискам палци,дано се успокои майчето и всичко мине гладко и бързо! fingerscrossed
Мира,къде изчезваш чак до вторник?
Ники, Praynig Praynig Praynigза малката Алекс и вярвам,че ще успее!
Александра и Бела,добре дошли и се надявам накрая на месеца и в отчетни да се включите.
Аманитка,имам излишни пет–шест килца,де да можех да ти ги прехвърля Laughing.Надявам се по новогодишните празници да качиш достатъчно. Praynig
Грацийка,браво,сладурче,само добри новинки да се чуват!
Гея,какво стана?Момичета,някоя да знае нещо за нея,притеснявам се,че не пише,а имаше и ония зацапвания? newsm78
Свраче,съжалявам мъжо ти,зная какво е,я го натисни на масажчета и мазила,пък ако не става си направете една почивка на Павел баня Laughing.
Ели,да ти е жив и здрав мъжото и следващият рожден ден поне трима да го посрещнете! Hug

# 207
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,мацони–бонбони!Много спитеееееее!Хайде на кафенцето. Laughing



И нещо за тези,които не са по кафето!
Приятен уйкенд на всички!

# 208
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Кака ви днес от ранко се е разготвила и разшетала и не е спала Joy
Сега ще хукна до нет-кафетерийката за нещо вкусничко!
Късмет и спокойствие в днешния мъглив съботен ден! Hug
п.п.
ха,ха-размина ми се -dorait ме изпревари..Ама ми е простено,че с благоверен на легло е все едно,че две деца гледам Wink

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Добро утро мацки!
dorait,супер кафенце  Hug
Равалче  Cry Hug

Общи условия

Активация на акаунт