97 DE: Колкото повече - толкова повече!

  • 11 317
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Аз меря с нормален под мишница. Четем книжки междувременно.
Много готини време, къшата ми нагоре с краката, но по цял ден сме по площадки или в градината  Hug

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Муни, баткото е пич Mr. Green Преди да стигна до последната снимка си мислех, че е крем здраве това, щото само той изглежда така намацан по муцунката Mr. Green Да ти е жив и здрав и все така да те радва Wink
Вечке, ха дано това да ти е последното премеждие! Praynig
mayarm02, много ти е сладка бузаната, да е жива и здрава Peace
Днес разбрах, че вече не ни удължават документите тук в посолството. Във връзка с новите промени, ще си правим документи само в БГ. Ха да ни е честито #Cussing out

# 17
  • Мнения: 7 605
 Shocked  А zа какво са посолствата тогава? Ами ако някой не може да отиде до БГ zа да си вади нови документи?  ooooh!

# 18
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Днес разбрах, че вече не ни удължават документите тук в посолството. Във връзка с новите промени, ще си правим документи само в БГ. Ха да ни е честито #Cussing out

 newsm78 newsm78 Oт кога са тези промени? Ние извадихме паспорта на Мони чрез посолството май месец беше това...

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Ами днес един приятел е опитал да си продължи паспорта и са му пратили мейл, че видиш ли не става, щото имало нови правила.
Татяна, не знам за какво е, явно да се води, че има #Cussing out

# 20
  • Мнения: 7 605
Детето пак е с 38,7°  ooooh!  Дано са zъбите, които 4акам  Praynig

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Леле, какво правите вие бе ooooh! Дано няма повече болни деца Praynig

# 22
  • Мнения: 1 090
Стискам палци всички болни скоро да оздравеят!

Включвам се да се похваля, че първия ден на Марина в детската градина мина много добре.Влезе с голямо желание, само следобяда поплака малко, но докато излезна в коридора вече беше спряла. Много неща ми разказа - рисували, събирали листа и ябълки в двора, чели им приказка на запалени свещи и т.н. Дано скоро започне да разбира и говори, че е много общителна по принцип и сега много се измъчва. Вечерта я чух,докато си играе да казва разни думички - schnell, ja.

Не искам да говоря лошо за швабите, защото колегите на мъжа ми, шефа му и дори непознати хора много ни помогнаха за преместването тук, но имат най-ужасния диалект, който съм чувала. А уж си мислех, че поназнаивам нещо.  #Crazy Май ще трябва и аз да уча отначало.

Viki hrisa Не знам на кой басейн сме били. Беше открит, но това беше преди 4 г.


# 23
  • Мнения: 1 817
Оф, казах ви аз никакви болести повече, ама не слушате.  Rolling Eyes От днес и аз съм болна. Повръща ми се, боли ме гърло, тече ми носът, болят ме ушите, тресе ме. Абе всичките ви симптоми заедно пипнах.  Whistling И за капак трябваше да бачкам до 19.30.  Sick  Искам лек за гърлоооооо... Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 48
 Simple Smile   аха..нова тема без Нощна смяна не може    Wink

Веч, добре звучиш, макар че ти си знаеш какво ти е. Радвам се, че всичко е минало вече    Hug

На болничките - гуте бесерунг    Hug

А на новодошлите - добре дошли     bouquet

.......и аз си харесах един бъдещ татко - много е сладък и съм впечатлена, че от сега се вълнува как изглежда - много добре    Simple Smile

Хайде да е хубав деня на всички ни     food010

# 25
  • Мнения: 11 315
Татяна, точно това ми правиха  ooooh!
Милена други симптоми освен температурата има ли? Защото и на мен ми прилича на зъб (кътник или кучешки, кое ви е наред?).

Сърфи, как е девойката днес?

Тази сутрин съм като нахранен хамстер от едната страна, обаче мога да ям и дори спах без обезболяващи Party hahaha

# 26
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Зиме, направи си бърканица - 2-3 лъжички мед с 1 голяма супена лъжица джинджифил. Това нещо се смуче бавно и полека. Загрява гърлото и помага да се оправи, ако не можеш да преглъщаш.

# 27
  • Мнения: 3 521
Алоха,

Веч, девойката е на градина Crazy. Вчера нямаше Т., т.е. още в неделя следобяд и падна и днес като видях, колко хубаво е времето и имаха планиран излет до гората реших да я заведа. Подскача по целия път от нас до там. Трупешката ooooh!.

# 28
  • Мнения: 3 880
Добро утро,
вчера забравих да се преместя в новата тема и днес за малко да изпусна нишката Wink

Не искам да говоря лошо за швабите, защото колегите на мъжа ми, шефа му и дори непознати хора много ни помогнаха за преместването тук, но имат най-ужасния диалект, който съм чувала. А уж си мислех, че поназнаивам нещо.  #Crazy Май ще трябва и аз да уча отначало.

Ааа, не се притеснявай, те са толкова горди с диалекта си, че каквото и да кажеш не биха го приели като обида, а по-скоро като комплимент hahaha Laughing
Аз и друг път съм казвала, как преди 10 години, когато дойдохме само на разходка в Щутгарт попитах мъжът ми, дали човекът, който ни обясни нещо на пътя, имаше говорен дефект, че аз нищо не разбрах, а моят отговори- не, те тука така си говорят Wink.
Сега, като поживях 4 години сред тях, така му свикнах на диалекта, че даже го намирам комично-сладък. Най-ми е смешно, когато дъщеря ми изпляска някоя швабска дума Laughing. Така че има надежда, ще свикнеш Simple Smile
Иначе има и курсове по швебиш, ако ти представляват интерес Wink

# 29
  • Мнения: 508
По-гаден ли е швабския от баварския?
И а3 не съм добре. Да ви се оплача. Бла3ето ми е виснало надолу от раждането и ходя на кранкен гимнастик, но май няма да има ефект Sad
Бър3о о3дравяване на мами и дечица Hug

Общи условия

Активация на акаунт