Алекс Раева

  • 14 566
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
И на мен си ми харесва.Май е бременна Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Снимката е ужасна. Shocked

# 17
  • Мнения: 3 423
Не намерих подобна тема тук, а ми стана интересно какво се е случило точно и какви са тези кг. толкова?!?

И аз дълго търсих тема и понеже
се фрустрирах, като не намерих,
изпразних хладилника, но и бара.
Не го прави. Добре, че пусна тема.

# 18
  • Мнения: 11 747
Много е хубава! Стига с това бременна! Аз от 2 години съм надебеляла и ми омръзна всички да ме питат дали не съм бременна - 2 години бременност карам  Tired Баси, не спряха да се броят грамовете на хората, човек не може да седне да се наяде  Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Какво ви става бе Shocked Всяка жена, която напълнее, трябва да е бременна? Не може ли просто да папка повечко Laughing Чудо голямо, надебеляло момичето - може пък така да се харесва... Моето мнение ще си го спестя, пука й на Алекс Раева дали аз я харесвам дебеличка или не Laughing Я оставете момичето на мира Close

П.П. Ако след форумската среща по Коледа, накой пусне тема "Иии, колко е надебеляла Белинда", ще му счупя канчето Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 211
с тази рокля наистина изглежда бременна.
иначе не би се облякла с нея, ако е надебеляла, щеше да прикрива по някакъв начин.

# 21
  • Мнения: 1 447
 Има хора на които си им ходи да са по-закръглени.

# 22
  • Мнения: 1 447
с тази рокля наистина изглежда бременна.
иначе не би се облякла с нея, ако е надебеляла, щеше да прикрива по някакъв начин.

Определено на тази снимка бих казала,че е бременна.
Само времето ще покаже.

# 23
  • Мнения: 3 423
Много е хубава! Стига с това бременна! Аз от 2 години съм надебеляла и ми омръзна всички да ме питат дали не съм бременна - 2 години бременност карам  Tired Баси, не спряха да се броят грамовете на хората, човек не може да седне да се наяде  Confused

Емигрирай, де, има държави, където
никой не се впечатлява от килограми.

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Не може ли просто да папка повечко Laughing ...


Да папка, ама все пак да внимава с количествата  Wink
Това не са само два - три килограма отгоре... да ме прощава мъжката част, ама чак толкова пуФкавка не ми харесва.

# 25
  • Мнения: 3 423
Това не са само два - три килограма отгоре... да ме прощава мъжката част, ама чак толкова пуФкавка не ми харесва.

Не се жени за нея и не я онождай.
Щом не ти харесва, не се насилвай.

# 26
  • Мнения: 11 747
Е, колко е качила? Вижте и ръцете на последната снимка, лицето също. Качила е 7-8 килограма, от роклята е другото - разширява я, но и аз предпочитам това, вместо описани корем и паласки. С ластично боди ли да се облече, да броим на колко гънки и е корема? И коленете и не са толкова страшни, колкото изглеждат на тая снимка, така е 'хваната'.

# 27
  • Мнения: 592
Народът е казал - ръце пълни, очи влажни! Точно сега става за топла обработка, направо си е супер. Иначе кво е тва - да лягаш върху торба с кокали - ужас... Дами, не бъркайте думите "манекенка" с "хубава"

# 28
  • Мнения: 2 386
 Shocked Извинявам се за диагностичния коментар, неволно е станало.. Днес гледах 12 серии на д-р Хаус.. hahaha
Но пак твърдя, че не е бременна, а е хубава жена.

# 29
  • Мнения: 3 423
Аз бих казала, че фотографът е сакат.

Общи условия

Активация на акаунт