ВМ НВХ - О, диета, помогни ми да разкарам тез сланини! 37

  • 27 409
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Joy Joy Уини, нидей са блещи, дръж окото у орбита, чувай какво ще ти кажувам! Туй е най-новото ни попълнение. Никът му е Грах, но мое и Граф да стане, кой го знай? На 7ми дюкемврий ще стане на 1 месец. Лично мадмазелата го излюпи и с графска титла го нахлюпи. Хохо!
Аз го чакам с нетърпение да го видя, да го стискам, но мисля, че ще чакам още известно време. Crazy

Пу-пу, браво на мама Тони!  smile3501 Да са живи и здрави, а Графът ще го намачкаме, малко да поотрасне...
 Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 437
Фен Hug тоз път се обаждам да ти препоръчам "фалшивото фиде" ...
dorchester, благодарност мучос, грандес!   bouquet Тази новост му е интерсен, ще опита той с песен. Брей, с френдове, живота как е лесен!  Simple Smile  Фенският, принципно обича супата и тъй дебидюс- сал месо и зарзават, но понеже тия дни дебел е- крив му е целия свят.  Tired Обачи, режимен е вашият брат.
Хади, всички бъдете рахат! Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз оня ден като писах тема си помислих, че има неактуални линкоси, ама нямах време да цъкна. Нямам опция да променя, затуй тряба да замоля модаратор.  Като го срещна ще му кажа да махне туй.онуй. Тенку , Абсе.
Като намерим заместители на тез линкове ще ги сложим. Тряба да се ъпдейтва информасията! Naughty

# 18
  • Мнения: 5 873
ще ви наглеждам. Hug

# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

аз пък тебе  Simple Smile......

Поредната ми рецепта за сутрешен бъркоч - кисело мляко, извара, овесени трици и ленено семе. Утре ще добавя и сусам..... А за обяд ще си забъркам и едни броколи.

# 20
  • Мнения: 437
Аз пък в нек'ъв пристъп на въглелюбие си взех хляб и си направих сандвич за томороу. От една филийка сгъната на две и парче краставица, както и тънък слой масло. Хлябът е ръжен, доста църен на цвят, на Вита стар, ко друго четем...малей има 37г въглен, ама на 100 гр.  Wink Все пак да не четем по-нататък, да не се откажем да ядем в утренния зачатък.  Simple Smile

Щъке, ко стана, опра'и ли клавиатурата? Де си? Що не идеш?
Пинкс, каков ви е мотивасиона, ма заинтригува, тъй някак саде намекнахти?
Много сериозен,добре трениращ,храненето-супер,абе и стимул съм си намерила...

Госпойцата, можи ли да ва замола, да нацелувати единия ви муж от мен, ама много-много! Heart Eyes И ако искати и Джуниорът може да получи една цалуфка тоже.
Да кажа също така, че често смислям Голди и Кейкито.

И- Оооо, ВанчееHeart Eyes

Чал ви.  bye

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 22:05 от Фен

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Идвам да ви кажувам, че много любя мусаката и след туй да вирвам краката, но това последното йе в смисъл, че от преяждане така, лежерно да ми стане и и да са излегна връз миндеря... И по тоз повод ще изям една мусака вегетарианска и после ще съм на диета. Зер, от един път не са пълней, бе!! Crossing Arms
Приготвил съм несолена пилешка гръд, грах, тиква. Малко с Търмънд ще си направим компания няколко деня. И казах ли ви, че не обича да яде месо напоследък хич никак, въобще? Ама въобще? Ко ши ям? Ще стана зян. Остана му един сусам. И млечности голи не консумира, не го влече. Он вегетарианец станал! ooooh!
Хаде, приятен ви ден! Да живей картофа!

# 23
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тук съм
Ванче стига само с това "ще ви наглеждам" - къде са отчетите а,а А

за днес
кафе с малко мляко
овес, трици, сусам, канела, лен и 1/2 ч.л мед
10 малки солетки ( по 3 см едната )
пиле със спанак
Довечера съм на РД - не знам какво ще ям , но пък ще пия


вчера
закуска - същата
обяд - дробчета с лук и 1 кебапче
след обяд - пил бульон с 1/2 филийка хляб
вечеря -  тел. саздърма и червено вино

 Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 280
О,най-прекрасни,сред прекрасните...я да попитам аз кой ми боядиса коня зелен?нали имаше един такъв тъп виц..ама аз исках да попитам,кой сложи този цвят на форума ,като на лятна детска......ама това не е по темата,сори....Да ви кажа,хапнах си аз повечко отколкото трябваше,признавам,ама утре ще се корегирам вътрешно и външно,т.е по малко ще ям и пове4е ще потренирам...пиша си 1 ден зареждане,Небесна така ме е у4ила,Да е жива и здрава,така съвестта ми е чиста!
Фенски,мотивациона ми е,че след две седмици и кусур имам рожден ден,и съм си харесала едно нещо,обаче,ако до тогава не забележа видимо резултатност,няма да си го купя..но ако съм сериозен,ще метна някой леФ и ще се фръцкам..не ме разбирай погрешно,аз и сега мога да си го купя,ама нали все да има стимул някакъв...а и на по малка гъзица,няма какво да се лъжеме,дрешките стоят по-добре...и да ви кажа още нещо: Ние все се стягаме за лятото,4е ще идва...оба4е зимата е още по-кофти...с дебелите дрехи изглеждаш по-дебел...та си мисля,4е май сега трябва да се стягаме още пове4е.../ не ме гледайте мене,аз от как се помня все се стягам..и по някое време всичките размери ми стягат... Crazy /

# 25
  • Мнения: 437
...я да попитам аз кой ми боядиса коня зелен?нали имаше един такъв тъп виц..ама аз исках да попитам,кой сложи този цвят на форума ,като на лятна детска.....
Който боядиса коня зелен не напра'и арно за мен. Тоя цвят ми причинява главобол. Crossing Arms
Но нищо не мож' попречи на диетичния ми контрол.
Дотук- добре. Владея са. Ама умирам от шубе да не изпусна коня в рЯката или в някое дере.
Прав си Пинко, за дрешките и малката гъзинка...ох, дано.
Аз вчера получих киселини и парене в стомаха от черния хляб, който консумирах. Няма вече от таз марка. Днес си бъркам пак мляко със сусам и лен и можи някоя лъжица с трица.  Wink
За ядене - в тоз сезон много често ям прясно зеле, та снощи пак- с мръФка- няма как.
Днес камби с кашкавалена кора, дано скоро връз кантара да викам УРА!
Сега два докимента само ша опрай, тъй както смучи кафе в уикендския рай и на служебните задачи ша сложи най-после край!
Също така е решил да са раздвижи някакси, пък ако ще и да подскача на лaстика на кюлотите си.
Много има нужда от уикенд надалеч, ама за таз случка почти не му остана надежда веч.
На, хапсолютно всички вас- желай успеф и радост в този час! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 10:11 от Фен

# 26
  • Мнения: 5 873
Големи сте ми скици значи... Grinning
Няма отчети Whistling,карам си мои си нЕкви режими.  Blush

 Hug

# 27
  • Мнения: 1 280
Здравейте мазни4ки,и не толкова мазни4ки,и всякакви небрежно омазнени...Ох,събота е,започнах нережимно..абе така ми се прияде като станах,все едно не съм яла от незнам си кога..и си направих един сандвич,нямащ нищо общо с  режима,освен онзи за надебеляване..сега ем ми е гот,ем ме е яд..обаче тумбака пее химна на плътността...Може би така се получи,защото имам неща за вършене дето изобщо не искам да ги върша,а няма кой..Нарушиха ми съботното пространство и сега съм ядосан,обаче във всяко зло има и по нещо хубаво..всички ги няма и съм си сама..не за дълго,но все пак никой да не ти говори,никой да не иска нещо,Тв, да не работи ...и котката спи даже,ох какъв Благодат! Ще по4ивам 3 дни,брей ху8бостите взеха да стават пове4ко...хай спорен уикенд,ще намина пак... Hug

# 28
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ой сънливки-  послаливки......
До тук с римата.
Лутам се насам натам с някакъв режим, не е точно ВМХ ама по допирателната си приличат.
На вода и чай гредам да наблягам, та изкъшкаш вчерашното плондерско подуване, което освен дискомфорт и депресия ми докарва.
Днес мляко с лен ще хапна за закуска, за обяд копривкена супа съм замислила, а за вечеря се надявам рибок да ми скочи
в чинията.
Слабейте и хубавейте  Hug

# 29
  • Мнения: 673
Кой каза зелен салат? С килограмите ги ям аз зелките, не им броя хич въглехидратите  ooooh!
Днес на село за закуска си позволих малко тиквеник (то не че снощи за десерт не ядоф даже повече Wink ), ама без майка да ме види докато го правя, вместо захар, пъхнах подсладител  newsm78 И олио ползвах само за намазване на тавата, а тиквата само задуших с водичка, сложих доста орехки и канелка. Остана ми още тиква, ако на някой са потекли лигите, пращам с колет  Hug Обядът беше огромна салата зеле (с олио, бляк), и мазна кокоша чорба. За вечеря: салата ряпа и морков (пак голямо количество), яйца и сирене и масло. Спорт: около 2 ч. колло. Брей, че скоро и студ ще настане, какъв спорт ще се мисли, дано пуснат басейнЯ на работа.

Общи условия

Активация на акаунт