ВМ НВХ - О, диета, помогни ми да разкарам тез сланини! 37

  • 27 420
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 280
Ох ,най -сетне да се покажа и аз...не съм влизала скоро,ама много работа имам бее...само съм по задачки след работно време: "закарай ме там","вземи ме от незнам къде си","може ли туй",може ли онуй"...и аз като един ватман значи....ужас! Леле,мацки,ако в неделя не ми влезе гъзето в новият панталон,ще джарам само по блузка...уж трябваше  да съм много сериозен,а аз едно хапване си заформям напоследък... Embarassed,ама дебел или не,ще пусна един фотос..
И аз споделям - с големи цици не си е работа...Винаги съм имала циц,и по-големи даже,оле,много зор! Малки,но спортни-май така е най добре...моите никога не са били малки,ама поне до спортни да ги докарам....ама как ще ги докарам,като съм забравила от къде се хващат гири4ките.... Rolling Eyes Хай ще намина пак...цунъм ви! Мотивирайте се,епилирайте се,регулирайте се,само не се освинвайте! Аз съм добре с килцата,ама ония 3 кила още не съм ги свалила...

# 76
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Честит рожден ден на малкия голям мъж Марти на Мина   bouquet Да е много здрав и все така чаровен  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 437
Да не би здравата яло,
навреме да се бе спряло,
да бе редовно спортувАло-
сега такъв зор не би видяло. Animal Pig

Дени, видях ти снимката в другата тема, много си хубав, само чи къде са ти качените кила не знам. Моите са налице до последния грам.  Tired /по точно на задник и крака, да кажа./

Хай, продължаваме борбата.  Peace

# 78
  • Мнения: 2 897
Фенче, и там казах - изрично съм казала да ме снимат отдолу нагоре, в приклекнало положение - туй е чалъма за Убави краци на снимки Mr. Green!

Взех и аз вече тей да се аресвам, ама едвам си обличам дрехите - ей това ми е проблемът.
Имам 4 чифта дънки и 4-5 панталона, които едвам обувам и ме опъват като.........
Наденица.
Само тея дънки от снимката с с мноооого еластан и даже ми лопат и аз си мисля, че слабея.
И после обувам някои без еластана - и оппа сЪрпрайз, сЪрпрайз!
Нямам в момента финансите да си подновявам от-до гардероба на долнища, щото се харесвам с вече с няколко кила в +.
А не мога и със старите да си ходя, щото освен, че изглеждам трагично, се чувствам трагично, така пристегната, което е е по-лошото.
Обещавам като забаогатея ще си дебелея на воля и вместо да слабея ще си подменям гардероба.
Та така - моето слабеен в момента с нЕколкото  кила не плод на суета дори, а на прагматичност и липса на финанси за див шопинг.

И малко статистика, за да се знае, че не лигавя за някакви грамове и милиграмове:
Сега: 61
До преди 2 месеца: 57
Миналото лято: 55
Още по-отдавна: 53

Я вижте между "още по-отдавна" и "сега" колко е разликата...
Но целта ми е килата от "до преди 2 месеца".
Най-разумно ми се струва.

Не си го слагам и твърде на сърцето де, гледам да си ям здравословно, броя си калориите.
Ще отслабна, когато организмът ми го реши.
Ни бързам, ни припирам, ни се вманиячавам.
Когато тогава.
Една храна е туй, едни кила - нищо твърде важно.

Да не би здравата яло,
навреме да се бе спряло,
да бе редовно спортувАло-
сега такъв зор не би видяло. Animal Pig

 Joy hahaha Joy hahaha

Оххххх, ще ме умориш, велико е това!

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 11:32 от Denichkata

# 79
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Дени, ама при теб и нивото на височината в сантиметри е повече от нашето- май беше около 172-3 нали??

# 80
# 81
  • Мнения: 293
Дебичка, блазе ти, цели 177  Oha! , ами аз като съм колкото кака ви Кайли, е надвишавам я с 2-3 санта. Скромните 160 съм и питате ли ме като ми се лепне някоя вафла на дупето как личи   hahaha hahaha hahaha Затова пък се "продавам" с израза "джобно гадже"  hahaha

# 82
  • Мнения: 437
Братя, аз съм 173см, вервайте ми вафлите пак личат.  ooooh!
То не обичам вафли толкоз много, де, ама аналозите им по мастонадой, бляяя...
Деничков, отдолу нагоре сниман, приклекнал, залегнал- хубаф сти си и туй то.  Hug
Предозирах лененото семе, сега или ша засиля топенето на маста, или цианидът bishop ща сложи край на мъките ми.  Tired

# 83
  • Мнения: 2 897
Мерси, фенски, аз как искам да отида до 00, ама нема Sad

# 84
  • Мнения: 1 280




Милички Малини,Днес ставам още по-млада,по-хубава,по-закачлива.... Crazy Почерпете се за мое здраве... Hug Много сте ми скъпи,да си го знаете!

# 85
  • Мнения: 5 873
Пинкито,Ч.Р.Д!Да си жива и здрава! Hug

# 86
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
 Hug Пинки, за теб ( не мога да се науча да прикачвам снимки)
Мноого здраве и усмивки да те налазят.

Дени, Фенски, ама на 168 със структура трупаща на гъзо, кво да кажа аз....

# 87
  • Мнения: 2 897
Абе и на 2 метра да трупаш само на гъз пак е гадно.
Аз съм 177 и трупам само там - страхотна гледка на тънки като клечки ръце, корем залепнал за гърба, мааааалки цици и една ГЪЗИНА голЕма с едни още по голЯму бричове....
Колкото и да си висок ако трупаш неравномерно е смешно, гадно и неприятно.

# 88
  • Мнения: 293

Скъпа, Пинки, пожелавам ти, душевен комфорт, послушно дете, любящ мъж, много ама много стройна секси фигура и най-вече вътрешно щастие!Бъди жива и здрава!

# 89
  • Мнения: 2 897
ПИНКИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО НАЙ-ПРЕКРАСНО, НЕЗАБРАВИМО И ЧУДЕСНО ДА ТИ СЕ СЛУЧИ

Общи условия

Активация на акаунт