Какви сокчета да давам?

  • 9 587
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 565
В България има ВЕЧЕ и мерцедеси,но това не пречи на голяма част от хората да карат и колело и да го намират за здравословно.
newsm39 newsm10 smile3501

За бебе е по-здравословно да седи в кошница за кола, на задната седалка, опасано в колани, за велосипеда има време- като порасне  newsm10

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
но искам да прочета за предимствата на Ранното и недостатъците на Късното. Не приемам това като съревнование, нито като караница, въреки, че някой опита да вмъкне идеята в началото. Искам да си изясня въпроса, но колкото и да търся не откривам никакви материали. Е как да се убедя в противното като дори педиатърката ми го отрича???


Голяма забава Party Сега разбирам хората, които се въздържат да се изказват срещу някои от догмите тук и веднага си взимам поука Whistling Аз изразих доста подробно всичко което имах да кажа по въпроса, даже бих казала че се поувлякох Party... ако имаш желание да четеш литература за "предимствата на Ранното и недостатъците на Късното" или други такива теми, аз не съм човека който може да помогне. Нямам медицинско образование, професионалните ми умения са в съвсем друга област, пък и не разполагам с желание и време да поддържам безсмислен, повтарящ се и вече изчерпан разговор.

# 62
  • Мнения: 1 427
Е,не мога да не призная ,че на моменти си стрхотна!Надушвам ,че сме от една порода май.И ако не беше този спор за захранването ,щях да съм изцяло твоя фенка.  love001Още повече ,че подкрепяш Иво.Извинявам се за off-a.

# 63
  • Мнения: 46 565
Голяма забава Party Сега разбирам хората, които се въздържат да се изказват срещу някои от догмите тук и веднага си взимам поука Whistling ..............

Въобще не е нужно да се въздържаш  Wink нужно е само да имаш с какво да защитиш тезата си и всички /в конкретната тема- аз/ ще се съгласим с теб   bouquet

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 2 474

Въобще не е нужно да се въздържаш  Wink нужно е само да имаш с какво да защитиш тезата си и всички /в конкретната тема- аз/ ще се съгласим с теб   bouquet

Жалко е че продължаваш с некореспондиращи отговори..... сигурно можеш така до безкрай Crazy

# 65
  • Мнения: 46 565
Е,не мога да не призная ,че на моменти си стрхотна!Надушвам ,че сме от една порода май.И ако не беше този спор за захранването ,щях да съм изцяло твоя фенка.  love001Още повече ,че подкрепяш Иво.Извинявам се за off-a.

Аз в споровете не влагам лоши чувства и не ми оказват влияние спрямо даден потребител Wink Така че в тази тема противници, в друга съюзници newsm48
 Иво  newsm45

# 66
  • Мнения: 1 427
Голяма забава Party Сега разбирам хората, които се въздържат да се изказват срещу някои от догмите тук и веднага си взимам поука Whistling ..............

Въобще не е нужно да се въздържаш  Wink нужно е само да имаш с какво да защитиш тезата си и всички /в конкретната тема- аз/ ще се съгласим с теб   bouquet
Защо е нужно да се защитава теза?Хората имат конкретен въпрос,трябва ли да бъдат поучавани,вместо да им се отговаря ?

# 67
  • Мнения: 46 565
Защо е нужно да се защитава теза?Хората имат конкретен въпрос,трябва ли да бъдат поучавани,вместо да им се отговаря ?


Защото съм си патила от некомпететни лекари, които карат на спомен ...... така се научих първо: винаги да търся второ мнение и второ: много да чета. Тук във форума, не говоря само за " Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата " винаги се опитвам да кажа, това, през което съм минала и препатила. Мисля, че всеки има право да се запознае с двете страни на монетата и тогава да вземе решение, но не винаги се е сетил да порови и прочете. И не на последно място, в спора се ражда истината- така аз също научавам много неща, на които не съм попаднала или просто съм пропуснала  Wink

# 68
  • Мнения: 1 427
Защо е нужно да се защитава теза?Хората имат конкретен въпрос,трябва ли да бъдат поучавани,вместо да им се отговаря ?


Защото съм си патила от некомпететни лекари, които карат на спомен ...... така се научих първо: винаги да търся второ мнение и второ: много да чета. Тук във форума, не говоря само за " Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата " винаги се опитвам да кажа, това, през което съм минала и препатила. Мисля, че всеки има право да се запознае с двете страни на монетата и тогава да вземе решение, но не винаги се е сетил да порови и прочете. И не на последно място, в спора се ражда истината- така аз също научавам много неща, на които не съм попаднала или просто съм пропуснала  Wink
Мога да те уверя ,че аз също съм изчела много.Дори повече отколкото ми трябва,особено като бременна.И взех решение за себе си.Мисля,че засега се справям добре като майка,интуицията,педиатърката, до голяма степен и форума ,ми помагат.Така,че понякога и вече чели можем да направим избор,а не да се доверим на всичко прочетено.Всичко ново е добре забравено старо.Така,че може след време да се върне и осоляването,първо на запад,а после и при нас.И педиатри да го препоръчват    Mr. Green

# 69
  • Монреал
  • Мнения: 631
Защо е нужно да се защитава теза?Хората имат конкретен въпрос,трябва ли да бъдат поучавани,вместо да им се отговаря ?
Защото съм си патила от некомпететни лекари, които карат на спомен ...... така се научих първо: винаги да търся второ мнение и второ: много да чета. Тук във форума, не говоря само за " Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата " винаги се опитвам да кажа, това, през което съм минала и препатила. Мисля, че всеки има право да се запознае с двете страни на монетата и тогава да вземе решение, но не винаги се е сетил да порови и прочете. И не на последно място, в спора се ражда истината- така аз също научавам много неща, на които не съм попаднала или просто съм пропуснала  Wink
Съгласна съм /от мен да мине/ да не отговориш на конкретния въпрос и дори да изкажеш собственото си мнение, но да повтаряш като развалена грамофонна плоча и да се опитваш да убеждаваш всички майки в правотата си, вече не се търпи! Всички вече знаем твоето мнение по въпроса.

А Dara Buba сигурно вече няма да повтори да зададе някой друг въпрос...

Малко като за друга тема, но го пускам тук, щото е актуално! Защо не вземете модератори да направите отделен форум за подобни спорове?

# 70
  • Мнения: 1 427
Никол, спорът май ще завърши с дуел.Предоставям ти правото да избереш оръжието. Mr. GreenМоля модераторите публично да ни порицаят за разводняване на темата.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 062
Първо, това не е спор. Никол изказва мнението си, обосновано на много факти, теории и мнения на лекари. Не чух никоя от вас, обаче, да се позове на факти! Нито една. Да, да говориш общи приказки и да наречеш някой "проповедник" просто защото се опитва да ти даде съвет като препатила майка, е много лесно. Да пишем заядливи и необосновани с нищо реплики всички можем. И горещо ви препоръчвам да почетете поне малко от това, което ви предостави Никол, след това да помислите и чак тогава да нападате. Това, че сте захранили рано децата си, не означава, че не сте сгрешили.

# 72
  • Мнения: 1 427
Първо, това не е спор. Никол изказва мнението си, обосновано на много факти, теории и мнения на лекари. Не чух никоя от вас, обаче, да се позове на факти! Нито една. Да, да говориш общи приказки и да наречеш някой "проповедник" просто защото се опитва да ти даде съвет като препатила майка, е много лесно. Да пишем заядливи и необосновани с нищо реплики всички можем. И горещо ви препоръчвам да почетете поне малко от това, което ви предостави Никол, след това да помислите и чак тогава да нападате. Това, че сте захранили рано децата си, не означава, че не сте сгрешили.Елексир,чели сме ги (поне аз)тези ТЕОРИИ!но когато започват да ти ги натрапват,съгласи се ,че е изнервящо.Момичето,както и аз преди време имахме конкретен всъпрос,а не нужда от съвет дали да захранваме

# 73
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз лично съвети от майки, които четат и се интересуват, приемам всякакви. Никой не може да те задължи да захранваш рано или късно. Но поне малко обърнете внимание на това, което ви казват майки, които се обосновават на факти, а не на "опита" на педиатри, чиято последна книга по медицина е прочетена най-вероятно по време на държавния им изпит през 59 г.

# 74
  • Мнения: 1 427
Елексир,явно не четеш какво сме писали.Аз не твърдя,че съм безгрешна,за себе си съм избрала тази схема на захранване,Запозната съм с така наречените рискове,живея вБългария,където за добро или зло педиатрите са такива каквито са Mr. GreenАз се доверявам на моята лекарка и не виждам защо трябва да се повтаря едно и също,като че сме малоумни.За разлика от някои,аз не съм седнала да налагам мнение по моето становище,не защото не мога да го обоснова,а защото уважавам правото на избор на всеки.

Общи условия

Активация на акаунт