"Dancing stars" - 2

  • 39 470
  • 567
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 241
О, да, "Шивачки" и Оскар за чуждоезичен филм има даже, нали?  ooooh!  Людмил Тодоров, честно казано, и по-добри филми е правил. Представи си, знам дори кой е Явор Гърдев. Гледам български филми (и не само), чета българска литература (и не само) и дори на театър ходя. А и на опера и балет. В чалготека не съм стъпвала и нямам и намерение. А и не разбрах защо беше намесена чалгата, нещо да съм казала за нея? Въпреки че аз лично не познавах доскоро двете фолкпевици в шоуто, сигурна съм, че милиони българи ги познават. Не е много приятно, но е факт. И това ги прави звезди.
И да, да те познават, да са те виждали, да са те чували, това са критериите за звезда. Да получаваш милиони долари като хонорари също е критерий, но в България е неприложим. Ще се радвам, ако знаеш и други и ми ги разясниш, както и на кои точно от тях отговаря Виолета.


Искам да върнат Ники Кънчев!
И аз съм за Ники,той вече напреднал доста и ще е интересно да го гледаме в следващите епизоди!

Не знам дали чак толкова е напреднал, но наистина ми прави добро впечатление с естественото си поведение и чувството си за хумор, ще се радвам и аз да го върнат. Peace


# 16
  • Мнения: 686
 Вие още ли вярвате в дядо Коледа,че пращате смс?Само гледат да ви вземат парите.

# 17
  • Мнения: 23 361
Чалгата е намесена, защото нямаш претенции към присъствието на двете фолк "кралици" Алисия и Галена в предаването. Да, тях ги "разпознават", защото в България липсва непримиримост към натрапването на чалгарския манталитет и издигането в ранг на звезди на разни посредствени хора.

# 18
  • Мнения: 58
 smile3533  ей тая Златка голяма танцьорка

# 19
  • Мнения: 1 949
varna72, моля те, изгледай поне първата половина на това:

http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=212&video_id=6513

Чудя се как изобщо може да има хора с толкова ниска обща култура и никакво логическо мислене  ooooh! И това е една бг-звезда. Добре беее  Joy

П.С. А, да, чалга не харесвам, не слушам, в чалгатека не съм стъпвала през живота си. Ходех редовно на театър преди да родя.

# 20
  • Мнения: 23 361
varna72, моля те, изгледай поне първата половина на това:

http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=212&video_id=6513

Чудя се как изобщо може да има хора с толкова ниска обща култура и никакво логическо мислене  ooooh! И това е една бг-звезда. Добре беее  Joy

П.С. А, да, чалга не харесвам, не слушам, в чалгатека не съм стъпвала през живота си. Ходех редовно на театър преди да родя.


Вече съм съм коментирала това. Не искам да се повтарям. Не определям отношението си към хората по това дали са по-умни от едно хлапе.

# 21
  • Мнения: 1 949
Зарежи сравнението с хлапетата. Ясно е, че е момиче с много елементарно мислене. По какво определяш отношението си към хората? По това дали са участвали в еди-колко си филма ли? Това не ги прави хора, а както се вижда, не ги прави и умни  hahaha

П.С. Между другото Виолета танцува доста добре - и като техника, и като държане на сцената. Това не мога да й го отрека. Но понеже я коменторахме като човек и звезда, си позволих да пусна линка по-горе.

# 22
  • Мнения: 2 241
Хм, точно щях да напиша на varna да се замисли първо на кого става адвокат от гледна точка на посредствеността и simba ме е изпреварила с това толкова забавно клипче.

И не става дума за това дали някой е по-умен от едно хлапе, а за елементарна обща култура и въобще сянка на мисъл в главичката.

Иначе съм сигурна, че Виолета, тъповата или не, е една бъдеща звезда, изглежда добре, показва това-онова, когато трябва (тя и Аня Пенчева така започна преди време Mr. Green), в конкретния случай се вижда, че танцува съвсем сносно. Първоначалната ми мисъл, от която тръгна този спор, беше, че просто не е за този формат, все пак не става дума за Стар Академи или друг сходен формат за бъдещи звезди, нали така?

А за фолкпевиците аз ли точно трябва да проявявам непримиримост? Не ми е приятно, че са там, но си давам сметка, че за много българи те са много повече звезди от всички други, взети заедно. Сигурна съм, че и продуцентите са си дали същата сметка. Факт.

# 23
  • Мнения: 23 361
Личният ми контакт с някого е определящ за отношението ми към него. Едва ли ще имам възможност за такъв с Вили, но познавам начина й на мислене  задочно от интервютата, които съм чела с нея и възгледите й за живота изобщо не са елементарни. Не искам да се отплесвам в дълги обяснения и защитни тиради за Вили. Не гледах първите две издания на предаването, случайно видях в Интернет румбата на Наско и Вили и точно този танц ме запали по предаването. Така че продуцентите могат да й благодарят, че им е спечелила един зрител. Вили и Наско ми носят мигове на невероятно удоволствие и нищо, дори и най-злонамерените и жълти коментари, не могат да променят отношението ми към тях. Между другото в vbox имаше около 200 коментара след първото изпълнение на Вили  и нито един негативен, което направо ме изуми, но още тогава си казах, че злобните подмятания няма да закъснеят. Нито едно риалите в България не е печелено от щастлив, слънчев и доволен от живота си човек. Дано по-малко хора са чели последното интервю на Вили, в което казва, че е щастлива и в личния, и в професионалния си живот, защото може да изхвърчи от шоуто още другата седмица. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 167
Личният ми контакт с някого е определящ за отношението ми към него. Едва ли ще имам възможност за такъв с Вили, но познавам начина й на мислене  задочно от интервютата, които съм чела с нея и възгледите й за живота изобщо не са елементарни.
На всички ни ясно, че ти си явно си или роднина на Виолета или нейна приятелка. Прикалено си пристрасна, за да си й почитателка само от интервютата, които си чела за нея.

И аз подкрепям това:
Според мен и Виолета не е за там. Rolling Eyes  Предполагам, че тримата души, които са гледали филма "Шивачки" могат да я разпознаят, но това прави ли я звезда? newsm78
Много от нас не бяхме чували за Виолета Марковска и то не защото сме кибичили в чалготеките...
Аз лично също й бях фенка, защото наистина танцуват много добре с Наско. Ама не трябваше да ходят в "Това го знае всяко хлапе"... И до онзи ден крещя пред камерите колко много го обичала, като получаваха по 30 точки, сега се сърдели... Големи сценарии...

# 25
  • Мнения: 2 133
Освен сърдели, че и я бил удрял, като не правила вярно стъпките....Малееее...Тая на каква се изкара Thinking

# 26
  • Попово
  • Мнения: 687
без малко да не разбера че има нова тема  ooooh!
аз съм за Алисия  и Кънчев да се върнат  Peace

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 835
Бих пуснала анкета ако ми кажете как. Не съм пускала досега Embarassed

# 28
  • Мнения: 4 784
може ли анкетка "кой да се върне"?
На мен снощи като гледах ми се прииска в един момент вота да е отрицателен. Моментално бих гласувала няколко пъти за момчето от джунглата, както и за Баташов, въпреки че по принцип не давам пари за такива смс-и.

# 29
  • Мнения: 669
Извинете, но  Алисия и Ники са си дървета и също се взимат доста на сериозно! Просто в момента се правят на смирени и добрички!! За Златка  е излишно да се говори. Коцето е чисто луд, Баташов е обидената невеста! Жоро ми е неизвестен и неинтересен, Галена също. Аня сте я обсъдили достатъчно...
Изобщо не знам кого бих върнала обратно...

Виолета Марковска ми е непоносима от първият миг в който съм я видяла (беше преди години, когато игра главна роля в един филм за младо момиче, принудено да проституира). Нито съм говорила с нея, нито сме се запознавали, не зная що за човек е-просто пълна антипатия от раз! И до сега не мога да се отърся от това-в "Шивачки" едва я понесох, сега не мога да я гледам нормално в ДС, изобщо не знам как да си го обясня. Thinking Виждала съм я на живо няколко пъти, еми обръщат ми се червата! Доста е несправедливо от моя страна, обаче това е положението..

Искам Гибона да си върви веднага, също и Елена. Мамалев е сладък.

Харесват ми Орлин, Нети и Илияна. За сега ми е все едно кой ще спечели, стига да е един от тях!

Общи условия

Активация на акаунт