Ох, пак въпросчета за захранването?

  • 1 101
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Моето кърмаче започна да пие вода след като навърши годинка и то в много минимални количества. Все още е така въпреки, че напоследък започна да хапва повечко! Пишка си достатъчно, не е обезводнена, което означава, че приема достатъчно течност от кърмата. Това, че предлагах вода още като започнах да я захранвам си беше само излишна гимнастика и хабене на ток и вода!  Confused
А за заместването на ядене зависи, какво си решила ти. Но ако изяжда толкова много пюре, може би е добре да изчакаш около 2 часа, преди да и дадеш да суче обилно.     
Но в едно си много права, ще си се нагодите двечките по най-добрия начин!  Grinning

# 16
  • Мнения: 350
По втория въпрос-няма нищо притеснително, че вода не пие.....кърмата е достатъчна. моят син пропи точно на годинката....изведнъж...сокове все още няма желание да пие.

# 17
  • Мнения: 329
190 gr пюре си е доста. Давай й по-малко, според мен.

# 18
  • Мнения: 385
Е как очакваш от едно кърмено кърмаче първо да суче, а ПОСЛЕ да яде ГАДНО зеленчуково пюре newsm78 Аз таков акърмаче не познавам!!! То по принцип в началото и 1-2 лъжички (дори тиква и морков) по принцип се приемат с отвращение - остава и да се насуче и тогава да яде пюре...Вие като се нахраните (натъпчете по-скоро) до край - как можете да приемете нещо след това и то - нещо, което не харесвате 9защото едно кърмаче при захранване опбикновено не се кефи на зеленчуковите така, както на кърмата...). не мога аз да я разбера тази логика!!!

а? Shocked  първо разбери зададените ми въпроси, после давай мнение!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт