каква количка да купя Stokke или Quinny Buzz

  • 9 112
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 104
Извинявам се, малко не е по темата, а между Бъгабу-Хамелеон и Стоке ако трябваше да избирате? И двете колички са горе-долу на една цена, и двете ми харесват...

# 31
  • Мнения: 14 502
Извинявам се, малко не е по темата, а между Бъгабу-Хамелеон и Стоке ако трябваше да избирате? И двете колички са горе-долу на една цена, и двете ми харесват...


аз бях пред този избор, защото според мъжа ми хамелеона бил с амортисьори на колелетата и бил по-маневрен.
избрах стоке защото за мен това детето да е нависоко беше на първо място по важност при избора на количка, другата причина е, че хамелеона никак не ми харесва като дизайн Peace

# 32
  • Мнения: 6 922
другата причина е, че хамелеона никак не ми харесва като дизайн Peace
И на мен така и изобщо не съм го мислила хамелеона. А и може би понеже първо видях Стоке, харесах я и после нищо не можа да ме впечатли толкова.

# 33
  • Мнения: 4 362
Аз пък нямам спомени Бъза как беше с положенията на гръбчето напред и назад newsm78

Има и в двете посоки легнало поожение коша на БЪз-а

Stokke  Peace Ползваме го от раждането . Има страшно много предимства пред Куини, височината, дизайн и др. Моя приятелка имаше куини, след около година и половина возене скърцаше като каруца, аз много го харесвах иначе и даже бях решила да купуваме и ние Куини, добре, че тази моя пирятелка ме разубеди за него...

Година и половина си е доста ползване,така че е нормално,а и ако не се смазва редовно е нормално да влезне вода и от нея се получава така,те Jane където всички ги хвалят скърцат,така че не е само до количката  Peace

# 34
Извинявам се, малко не е по темата, а между Бъгабу-Хамелеон и Стоке ако трябваше да избирате? И двете колички са горе-долу на една цена, и двете ми харесват...

Аз избрах Бугабу, защото ми е по-удобна.

# 35
  • Мнения: 2 663
Извинявам се, малко не е по темата, а между Бъгабу-Хамелеон и Стоке ако трябваше да избирате? И двете колички са горе-долу на една цена, и двете ми харесват...

Аз избрах Бугабу, защото ми е по-удобна.

В това съм сигурна!Ако ми се наложи пак да купувам количка (Дай Боже) Хамелеон ще е

# 36
  • Мнения: 113
Аз съм за Бъзчето,една приятелка има Стоке...но на мен нещо не ми допада.
Тя искаше да се ги разменим за 1 седмица(аз съм с бъз),на мен някак не ми беше удобна нейната,при мен може и да е до навик  Rolling Eyes
Но пък на финала тя реши сега да си вземе бъз  Peace
А за втора сега си чакам да ми пристигне Зията  Heart Eyes  Blush

# 37
  • Мнения: 50
Въртях-суках и пак се връщам на първия си избор - Куини Бъз ! Стоки мн. ми харесва,но като че ли не е за мен - аз съм спортен тип!
А вчера влязох в сайта на mothercare и там видях розовия вариант на Бъз на промоция само за 230 паунда Peace Само за това мисля и се чудя дали да кажа на познати от Лондон да ми я купят ooooh! Заслужава ли си според вас или да изчакам още малко(количка ще ми е нужна за март-април)? Може да има и др. по-интересни промоции!!!!!!!
А поръчвал ли си е някой количка от този сайт?

# 38
  • Мнения: 113
betty към 15.12 чакам Зията точно от  Лондон да ми пристигне. Помолих познати да ми я поръчат(понеже официалният им сайт има доставка само до там), и моята е на промоция  Wink със 70 паунда по-ефтина и безплатна доставка в Англия...при тях е пристигнала за 2 дни и те на 6.12 ще ми я пратят по DHL  Grinning
По последна информация доставката по DHL  на 7 кг.(толкова е количката с кашона) е 31п, а по пощата на 7кг. е 41п  Rolling Eyes
Аз естествено избрах куриера,по-ефтино, по-сигурно и хем по-бързичко  Grinning
Според мен най-добре е да се възползваш от промоцията...добра е (но провери и колко ще ти излезне с доставката).Иначе най-добри промоции се пускат за празниците,но и тогава най-бързо се изчерпват  Crazy

# 39
  • Мнения: 50
Michelle, да ти е честита количката!!!
Благодаря за изчерпателното инфо,много ще ми е от полза  Peace
Ами да взема и аз да помоля моите лондончани да ми я поръчат,пък тя нито иска да яде,нито да пие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт