Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 269 652
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Цитат на: THERION
топеното сирене на Хелиос което го има из цяла Бъргария
купувала съм го тъпо и упорито от различни магазини в срок на годност с мухъл отгоре #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire писна ми от него носих няколко пъти опаковка в магазина от там дигат рамене - не им е развалена на тях хладилната камера а току що са го получили, "играли" сме си с продавачи на отвори ако не е мухлясало ще ти го платя и ще го купя, жалвах се и при потребителите- е накрая спях да го купувам - на всичкото отгоре и двамата ми родители са технолози завършили хранително-вкусовия та се мъчих и с тях да разгадая що е така -стигнахме заедно до извода че  им куца нещо в консерванта или и аз незнам какво ...на вас случвало ли ви се е ...топено сирене Хелиос в елипсовидна кутийка струва 1.2 ако се не лъжа вече....


Случвало ми се е 2 пъти, купих го от магазин Европа /бившите Оазиси/, не знам дали е от магазина или от производителите, но жалко, иначе много ми харесва на вскус!

# 16
Цитат на: THERION
двамата ми родители са технолози завършили хранително-вкусовия та се мъчих и с тях да разгадая що е така -стигнахме заедно до извода че  им куца нещо в консерванта или и аз незнам какво ...


 ами запознайте се по-подробно с това какво представляват консервантите и сами преценете дали трябва да пазите децата си от тях http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=196095#196095

P.S. може да покажете това на "двамата ми родители са технолози  "

# 17
  • Мнения: 163
Цитат на: rossitza
Разни пакетирани кайми, опитах от всички марки и всички са гадост Close  Вече ще си меля месо в магазин.


Купувам си само от каймата на МЕТРО, тази която е тяхно производство и то тази която е 100%. Добра е. Но да пише на нея че е МЕТРО МАРКА

# 18
  • Мнения: 264
леща наслада - голямо НЕ! страшно обичам леща и готвя сравнително често по най-различни завързани рецепти... купих си от била такава леща, че ми хареса името.. и резултатът беше отчайващ - варих я 100 години и пак беше много твърда.. изгорих повече ток, от колкото струва целия килограм леща...

# 19
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Два пъти вече ми се случва от магазин Фантастико / Красна поляна/ да купя кайма- мелят я там - мирише силно на белина - провали ми гостите . Не купувайте от там! #Cussing out

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз ползвам пакетирана кайма само на Тандем. Супер е!

# 21
  • Мнения: 1 150
кайма купувам единствено от "Партньори"АД
само тя ми харесва и определено е от месо

# 22
  • Мнения: 2 051
Бланширан ориз (един жълтеникав такъв) пакетиран от когото и да било. По времe на и след готвене смърди на аптека околовръст по целия вход. Изглежда цялото внесено количество е дезинфекцирано с някаквa гадост.

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Цитат на: nikol78
Цитат на: THERION
топеното сирене на Хелиос което го има из цяла Бъргария
купувала съм го тъпо и упорито от различни магазини в срок на годност с мухъл отгоре #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire писна ми от него носих няколко пъти опаковка в магазина от там дигат рамене - не им е развалена на тях хладилната камера а току що са го получили, "играли" сме си с продавачи на отвори ако не е мухлясало ще ти го платя и ще го купя, жалвах се и при потребителите- е накрая спях да го купувам - на всичкото отгоре и двамата ми родители са технолози завършили хранително-вкусовия та се мъчих и с тях да разгадая що е така -стигнахме заедно до извода че  им куца нещо в консерванта или и аз незнам какво ...на вас случвало ли ви се е ...топено сирене Хелиос в елипсовидна кутийка струва 1.2 ако се не лъжа вече....


Случвало ми се е 2 пъти, купих го от магазин Европа /бившите Оазиси/, не знам дали е от магазина или от производителите, но жалко, иначе много ми харесва на вскус!


Аз също купувам това сирене и винаги е било перфектно Simple Smile ,
но никога не пшазарувам от ТВ Европа.. незнам как ХЕИ не ги е затворило.. големи връзкари са явно!
Били са ми и клиенти и в складовите помещения е такава смрад..нетърпимо е #Sniper
а и персонала е избиран с конкурас за простотия и т.н

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: vilitra
Цялата продукция на Пилета РОССО (или РОСО - не помня точното име). Първият път си купих дробчета, първо качество. Вкъщи забелязах, че няма дата на производство, а съдържанието на плика беше: пихтиести и болни дробчета, много жлъчки, кожа и някакви съсиреци.
Вторият път купих пилешки пържоли от бут. Под кожата се оказа, че няма месо, а фенер!!!!
Просто ги избягвайте!


Абсолютно подкрепям - гнус отвсякъде!:-(

# 25
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз бланширан ориз съм си купувала, вече не помня марката, защото го пресипвам във буркан, но определено съм много доволна. Не се слепва, вкусен е, чист е.

# 26
  • Мнения: 244
POMACE OIL - независимо каква марка е. Всички вносители го кръщават ЗЕХТИН, а това е абсолютно забранено в ЕС, защото тази смес се получава по химичен път от остатъците. Цената му е ниска (макар, че вече гони 7 лв за литър) и поради липса на осведоменост много хора си го купуват и си мислят, че ползват зехтин. Някои вносители го кръщават и САЛАТЕН ЗЕХТИН, което е същият боклук. Ако не ви се дават пари за зехтин, по-добре си купувайте олио, но не давайте грешни пари за нещо, което би трябвало да е здравословно, а няма нищо общо с това.

# 27
  • Мнения: 149
не копуваите пастет RIO няма нищо общо с пастет реже се като салам не може да се маже и има ужасен вкус #Silly

# 28
  • Варна
  • Мнения: 791
Цитат на: rossitza
Разни пакетирани кайми, опитах от всички марки и всички са гадост Close  Вече ще си меля месо в магазин.

              Аз ползвам само кайма "Донна" 75%телешко/25%свинско и съм много доволна!

# 29
  • Мнения: 17 407
Цитат на: wilma
Цитат на: rossitza
Разни пакетирани кайми, опитах от всички марки и всички са гадост Close  Вече ще си меля месо в магазин.

              Аз ползвам само кайма "Донна" 75%телешко/25%свинско и съм много доволна!


На мен точно тя ми мирише гадно. Харесвам Сами - смес

Общи условия

Активация на акаунт