Кефят ли ви общите сауни?

  • 5 036
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 984
Предпочитам да съм сама в сауната.
Много съм гнуслива в това отношение.
Аз и на басейн не ходя по тази причина.
Виж на плажа е друго нещо - пространство, мнооооого воооодаааа. Ходя в 7 сутринта, когато водата е прозрачна и хладна - за плуване. Това ме кефи.Общата сауна - не.

# 46
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Обожавам сауната, не ми пречи дали е обща или не.
Като живеех в България ходех всяка седмица, беше си нещо като ритуал, срещахме се там.
Тук не ми се ходи сама, не мога да намеря някой който да харесва сауна.

# 47
  • Мнения: 4 586
Емануелите са правили секс навсякъде.
Ха да ми каже някой, че съдбата на един човек не зависи от името му.
Чак на толкова обща сауна не съм ходил.
За последен път ходих на мъжката в старата баня във Варна, близо беше до модна къща Валентина.
Чух някакъв мляскащ звук и като си надигнах главата видях втория в сауната да прави свирка на третия.
Иначе е полезно за хората с типично ниско кръвно налягане. Като бачках в една фурна на жега и влага, кръвното ми се беше заковало на 120/80, чувствах се чудесно.

# 48
  • Мнения: X
Не харесвам сауна,не ми действа добре редуването на  температурите вън и вътре.


Чух някакъв мляскащ звук и като си надигнах главата видях втория в сауната да прави свирка на третия.

Малеееееееее,отврат!

# 49
  • Мнения: 372
Разговорите в смесената сауна са много по-интересни.

# 50
  • Мнения: 17 409
Не се излагайте, сауната е полезна. Мен не ме кефи обаче, не ходя.

# 51
  • Мнения: 4 586
Ами ако знаете някоя по-голяма, можем да си спретнем форумска сауносреща.
Без лаптопи, ще се скапят.

# 52
  • Мнения: 2 907
Лиске, въпросът ти за Бг. ли е? Явно да. Знаеш, че при нас всички сауни са смесени и бански е забранен.

Преди месец бях на сауна. Ходих в по-тъмните и замъглени къщи ( все пак имаш избор между 20тина различни ), хем да не виждам голите туловища в детайл, хем и мен да не ме виждат. Но уви, който иска да види - вижда. А пък като излезеш от една кабина и искаш да отидеш в друга, влизаш в коридори където всички са голи, разминаваш се с народа, взимаш душ с голи дядовци и така.
В един момент се пита човек - "откога аджеба нудизмът стана задължителен?"

# 53
  • Мнения: 1 455
Не обичам да ходя на сауна.Обичам парната баня...често ходя и рядко се случва да има някой вътре..

# 54
  • Мнения: 4 586
винаги съм се чудил на рашъните, като излязат от тяхната си баня,
притичат през градината и се бухнат в ледената река.
Струва ми се, че веднага бих трупясал.
Мистик, симпатична двойка сте. Нудистите навярно се питат, "откога, аджеба, гащите станаха задължителни?"

# 55
  • Мнения: 17 409
Ще се трупясаш, Вълк, много е вероятно. Не се пробвай.  Но и не се чуди, защото закаляването/моля да обърнат внимание мамите от всички теми за ясленските болести!/, почива точно на този принцип- контрастните процедури.

# 56
  • Мнения: 13 512
zакаляването/моля да обърнат внимание мамите от всички теми за ясленските болести!/, почива точно на този принцип- контрастните процедури.
ну и так закалялась сталь тоже!

# 57
  • Мнения: 3 034
в първия момент прочетох заглавието като "Кефят ли ви общите пауни?" и се разтърсих за скрития подтекст. намерих го някъде между перата.

не ме кефят сауните въобще, независимо дали са общи, разделени по полове, лични......

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
аз предпочитам парна баня, но ако е възможно не обща. затова ходя само в определени часове, когато обикновено няма много хора.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Всяка седмица ходя на сауна и парна баня по два пъти.
Смесени. И не, не ми пречи това.

Общи условия

Активация на акаунт