Към последната третина мина февруарската дружина!

  • 12 302
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 242
Айде gabborche и ти хоп! на първата ни страничка и айде ДОБРЕ ДОШЛА!!!!!!!!! Hug

# 241
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
^desika^,писали сме едновременно Mr. Green Hug.

gabborche,  и на теб.Много хубав ден за раждане на бебе Peace,аз много го харесвам.

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 14:50 от niunia

# 242
  • София
  • Мнения: 23
ivonk и gabborche  welcome и лека и безпроблемна бременност до края  Hug

# 243
  • Мнения: 23
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОСРЕЩАНЕТО! За датата си мисля, че е късметлийска, дано да реши да излезе тогава newsm78.
Надявям се по - често да мога да бъда при вас, защото сме от един отбор и имаме нужда от това да бъдем заедно, но работа, работа Embarassed...

# 244
gabborche Hugднес се престрашаваме заедно да пишем, а моята мама е родена на 13. февруари и е страхотен чоек, така че , дано се роди тогава! И аз много БЛАГОДАРЯ пак на всички за страхотното посрещане. Жалко, че трябва да се отдам на работата си, че петъка почти оттече....а и вкъщи един ремонт сме завихрили, но му се вижда края вече. От два месеца не сме ходили никъде през уикендите, а сме страшни пътешественици с моя приятел и вече не само краката ме сърбят, но май и крачетата на малкото съкровище в корема ми. Малко жалко за софийската среща, че ще е на 15, защото аз на 18 и 19 ще съм в Софето, но .. Thinkingможе би да се престрашат и варненските мами! Ох,ама че съм многословна Whistling Blush Simple Smile

# 245
  • София
  • Мнения: 66
ivonk и gabborche  welcome   и лека и безпроблемна бременност до края  и от мен   bouquet

десика, ти още ли си тук   Close... майтап ти се струва май снощната изцепка.. хем майчетата са ти казали...

niunia , ресторантчето изглежда супер.. но щом имате и в центъра... Embarassed кажи и за него Simple Smile Все пак Бъкстоун /както казва една колежка/ наистина малко далечко идва...

Аз сега ще ви покажа моята табличка с бебешка активност, че вече ми писна да я пиша Simple Smile Пък и само чакам шефовете да си затръгват и си тръгвам и аз... имам още бая работа, но пък и понеделник е ден  Peace

# 246
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Уаууууууууу,каква внушителна таблица smile3501.

Ето го и другото заведение,бистро ZITA.

# 247
  • Мнения: 89
ivonk,gabborche,добре дошли !  bouquet

Честит рожден ден на mjeec! newsm67

Desika,то всички са ти го казали вече,но и по моето скромно мнение са контракции.Днес акушерката ми каза,че ако втвърдяването на корема не е много пъти през деня и не е болезнено-няма проблеми.Но ако има болка трябва да се прегледа шийката за скъсяване!Не си го превръщай проблема в идея-фикс,но и не го неглижирай.. Hug

Carbo,поздравления за анкетата!! Laughing Мненията за "Класик" доста се различават,не се сещам за О Шипка на "Будапеща"(само на "Оборище"),за Дон Домат също съм "ЗА",а и семейният бизнес на Niunia трябва да се подкрепи....така че ...незнам.. Laughing Е,то затова по две седмици се уточняваме..Ако искаш като минаваш в понеделник(даже днес ще се види по-добре дали е запушено...) влез и разгледай и запази направо Whistling Все пак ще обядваме там,няма да живеем за постоянно Laughing....важното е да е уютно!

п.с. Carbo,онемях..... newsm20

# 248
  • Мнения: 649


Ето го и другото заведение,бистро ZITA.

Опа , там съм през ден, през два на обяд.  Wink Намира се на 5 мин от работа и това е едно от заведенията, в които обядваме. Но мисля, че ще ни е тесничко. Особенно ако увеличим броиката от предния път.

Иначе от мен много добри отзиви за заведението и особенно обедното меню.

Carbo  Shocked каква е тази активност по 1 час???????? Моя дивак ме срита най-много 5-6 пъти и се кротва. Е понякога вечер няма спирачки. И като ме почне може и 5 часа да ме сритва.Ама това е мнооого , мноого рядко.

cutestsmallcat благодаря за информацията. Довечеря мисля да се консултирам с моя близка/лекарка/ относно снощното преживяване и тогава ще го мислим.

# 249
  • Мнения: 16
Учени от Хелзинкския университет наблюдавали 300 жени, преди и след раждането, като отчитали степента им на стрес и количеството на изяждания от тях шоколад. Станало ясно, че децата, чиито майки се подслаждали с шоколад по време на стрес, са много по-усмихнати, по-активни и по-рядко изпитват страх, попадайки в непознати ситуации. Финландските учени предполагат, че има връзка между количеството шоколад, което са изяли бъдещите майки и поведението на децата. Според тях активните компоненти на шоколада могат да проникват през плацентата и да въздействат на плода.
Тази информация е много окуражаваща за мен, имайки предвид че напоследък унищожавам неограничени количества шоколад  Joy

# 250
  • Мнения: 46
Добре дошли на новите мами   bouquet
Радвам се че доста се е увеличил отбора ни,има място и за още,нали  Laughing
Нещо интернета се е... и е много бавен,не ми отваря страничките които сте изписали,но после ще наваксам.
Днес бях на фризьор подстригах си се късо,както си ме кефи и си направих руси кичури.Реших да не рискувам с цяло изрусяване,че този амоняк  #Crazy, а и сега заприличах на таралежче Embarassed,не само на слонче(аз така си се оприличавам като съм си със сивия анцунг  hahaha).Сега чакам мъжлето да се прибере и да излезем на шопинг за  яке,ако намеря голямо и готинко.
Бебока яко си ме ритка,доста е активен.Май ще е фен на сладкото като баща си,от няколко дни налитам на морени,по2,3 на ден си хапвам,а преди да не чуя за шоколади и фафлички,но щом му се хапва,Впонеделник сме на консултация и се надявам за 10 път да не забравя да я питам за болките в гърба в дясно,които се засилват като съм седнала,а легна ли утихват,но са все вечер,та за това забравям.
чао за сега   bouquet

# 251
  • Мнения: 89
viev,много окуражително инфо за глождещото ме чувство на вина... Laughing Докато четох пропуснатите постове изядох цял шоколад..А с предишната бременност-големите Милки(от 300 гр) не ми се опъваха изобщо Whistling
Разгледах снимките!Dessi,била си ослепителна вчера!!А бебешките дрешки са супер.Определено вече си във вихъра!!
Албенче,на снимката с роклята.. newsm78 добре,че пише отдолу,че си бременна!А тази градина пред вашата къща ли е?!Завидях ти...и благородно и не съвсем!  bouquet

Днес бях на ЖК,но за мой късмет ,точно преди да вляза в кабинета,докторката я извикаха в отделението.Та акушерката ми премери кръвно обиколка на корема(95 см..),чу сърдечните тонове и ми даде направления за кръв и урина.Попитах за УЗ,но тя каза,че по ЗК ми се полагат общо два.Изразих готовност да си платя на регистратурата и тя ми каза да изчакам отново в чакалнята докторката...Но аз се сетих,че миналият път чаках 2 часа и се отказах,т.е. тръгнах си и сега ме е малко яд...Трябва да отида чак на 5.12...Здраве да е!

# 252
  • Мнения: 72
Здравейте коремчета!
ivonk   добре дошла и лека бременност.И аз съм от варненските мами,но с 2-ра бременност.Хайде да се видим,но давайте предложения,че аз нямамПокрай бъдещия батко не съм много ориентирана в заведенията както бях писала.
Нещо ми се губи Жълтия ламтурник от Варна, някой знае ли нещо?
Wondertedy /ако правилно съм го написала/къде си на жк, че нямат ехограф?
На всички с поводи за празнуване, желая много здраве и късмет!
Деси страхотна рокля и ботушки!
Мен бебо не ме риташе от снощи само съвсем слабо го усещах и сега изядох почти цял шоколад Своге с лешници и се оправиха нещата.
Десика пиши какво каза докторката ти и дано не се случва пак.
Фокси ако искаш твори нови неща за разнообразие наше и усмивки, а част от розовото остави на 1-ва стр.
Виев браво за инфото и аз съм като теб с шоколада!
А и толо пише в същото време, ние сякаш сме се наговаряли за яденето и писането
 Simple Smile
Бъдещия баткотакъв ритник ми удари по корема преди да заспи, че......за 2-ри път се случва.
 Hugза всички

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 16:23 от bori 1

# 253
  • Мнения: 805
Ето ме и мен!
Относно петък 13-ти. Изабела като да я раждам лекарката ми даваше зор, че беше четвъртък 12-ти...ама се classирах навреме, родих си я на 12-ти.
Остава и сега пак така да ми се падне, той термина ми варира от 10-ти до 15-ти, та и сега май ще ми дават зор. Ееее, човек и да роди на спокойствие не може! Шегувам се естествено, както дойде!
Добре дошли на всички нови мами!

# 254
  • София
  • Мнения: 83
gabborche добре дошла.  Hug
Ще докладваш след ФМ.Дано всичко е ок.
Carbo направо ме изуми с тази таблица. Shocked
Dessi роклята е супер много добре изглеждаш.
Честит рожден ден на mjeec!
Мъжът ми има рожден ден на 12.11. и този път ми се искаше да дойда на срещичката ,но събота и неделя ще сами заети.
Чета ви с интерес,нпо не винаги пиша.Незнам какво ще правя по цял ден ако ви няма.От много работа преди повечето ми приятелки не се виждаме вече.А пък и повечето са на работа.Прибират се вечер, а пък тогава вече имам компания.
Момичета кога се обръща бебчо с главата надолу? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт