Към последната третина мина февруарската дружина!

  • 12 259
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 95
Аз защо не мога да отворя снимката на niunia ..иска ми парола...пак се изложих Embarassed

# 301
  • Мнения: 242
dessi06 споменах тебе,защото Дидето си те знае и се превърна се в случая на нарицателно,но Naughty нямах нищо лошо предвид като споменах твоето име,нали знаеш...Просто исках да кажа,че е лесно и че веднъж като се научиш,после ще ти е чак смешно,че си се тормозил толкова. Абе аз много се притеснявам и все си мисля,че човек може да ме разбере погрешно..Защото на живо хората често не ме разбират както трябва,та затова и аз все гледам да се доизясня Embarassed Извинете за което,ако дългите ми постове са дразнещи Blush
А снимката не отваряш,защото трябва да вкараш паролката на албумчето Hug

Лелеее,вече 16 стр. изписваме...Само защото е вечер се въздържам да пусна новата темичка все пак и заради другите мами,които не са сега онлайн,но утре сутринта веднага щом стана ще я имате Hug  bouquet

# 302
  • Мнения: 1
ха да видим сега
аз разбрах обясненията още от първия път (удар)  Laughing ,обаче нещо при копирането не се получаваше
я, сега се върнете на предишния ми пост- имам изненада (по-точно аз се изненадах, ама айде)
Сърдечно благодаря за помоща! Вие сте супер!   bouquet
ДЕСИ, паролата трябва да е същата на албумчето ни!

ЛЕКА НОЩ!  smile3524

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 23:52 от dideroncho

# 303
  • Мнения: 95
Дидерончо,БРАВО!

# 304
  • Мнения: 242
Едно голямо браво и от мен и аз ще лягам вече,че бай Сънчо ме вика...Да не вземете да изпишете още 4 страници до утре,че другите мами ще ни бият... Embarassed #2gunfire Crazy Joy

# 305
  • Мнения: 95
Лека нощ на всички..и ние отиваме да се гушкаме luvbed
На всички сладки сънища....... Hug
Фокси,още веднъж...много ти благодаря,за помоща.

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Едновременно 2 мами сме копирали първия пост на новата тема, та ето линк към нея!

Общи условия

Активация на акаунт