Ужасна аритмия! Помощ!

  • 337 136
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 17 546
м/удругото Неуропан  помага ли ви????
Пих го точно 4 дни и от тогава, да чукна на дърво, НИЩИЧКО! Гери, пак  bouquet

# 106
  • Мнения: 1 027
хм, а да питам има ли някакви странични ефекти и мога ли да си го взема без лекарско предписание?

# 107
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
хм, а да питам има ли някакви странични ефекти и мога ли да си го взема без лекарско предписание?

Ами предвид, че ти си много тежък случай - не знам.
Аз четох историята ти и направо тръпки ме побиват.
В сравнение с теб ниенаправо някакви лигавщини проявяваме.

Иначе няма странични ефекти освен малко да ти понижи кръвното.

# 108
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Момичета, вече влизам в седмия месец, не съм напълняла, само на корем. Прескачанията на сърцето се поуспокоиха малко, поне не са така многобройни както Ви бях писала. Пия Магнерич може би се повлиявам  от него, но .... Не знам дали от натиска на матката или нещо друго, но като легна вечер на лявата страна сърцето ми започва да прескача моментално, обърна ли се надясно-не усещам екстрасистоли...??? А ми се схваща тялото само на тази страна да спя. Абе все трябва да има нещо, нали Simple Smile

# 109
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, вече влизам в седмия месец, не съм напълняла, само на корем. Прескачанията на сърцето се поуспокоиха малко, поне не са така многобройни както Ви бях писала. Пия Магнерич може би се повлиявам  от него, но .... Не знам дали от натиска на матката или нещо друго, но като легна вечер на лявата страна сърцето ми започва да прескача моментално, обърна ли се надясно-не усещам екстрасистоли...??? А ми се схваща тялото само на тази страна да спя. Абе все трябва да има нещо, нали Simple Smile

Браво!
Наистина много се радвам за теб.
Да ти кажа, аз дори и когато не съм бременна на моменти като лежа на дивана на лявата страна и почва да ми става тежко на сърцето, да не ми достига въздух, да претупва както го наричам аз - това си е точно прескачането май.
Така че, споко.
Вярно гадно е като не можеш да спиш, но в името на детенце.....Абе малко остана.


А и се сетих: магнезият наистина действа много добре.
На мен са ми давали магнезии в комбинация с вит. В. Добре ми подейства

# 110
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Да, комбинацията е магнезий с витамин В 6, има го вариант като Магне В6, който аз преди търсех, но не открих, а и ми казаха, че вземани поотделно магнезий с В6 действали много по-добре, но по време на бременност специално не се препоръчва, да не се претоварва организма сигурно, иначе може да се пие цял живот.

# 111
  • Мнения: 17 546
Не знам дали от натиска на матката или нещо друго, но като легна вечер на лявата страна сърцето ми започва да прескача моментално, обърна ли се надясно-не усещам екстрасистоли...??? А ми се схваща тялото само на тази страна да спя.
Така бях и с двете бременности, особено с първата! Тогава даже ме изпратиха на кардиолот и пих Панангин. Не можех нито на гръб, нито на ляво, само на дясно до пълно изтръпване... Хайде, мадам, малко остана!  bouquet
Нямам прескоци след сиропчето, но вчера пих нес-кафе и моля ви се имах кръвно! Дали да не погълтам малко магнезии, ей така профилактично. Няма да навреди, нали?

# 112
  • Мнения: 1 027
Магнезият е особено необходим при бременни,а и по принцип.сьдьржа се в зьрнените храни,ядките и шоколада.      Гери,абе уж не сьм тежьк случай ...вече не пия хапчета и май сьм ок...сега имам чувството,че ускореното сьрцебиене е основно от щит.жлеза,а аритмията само засилва усещането за дискомфорт...   

# 113
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Нямам прескоци след сиропчето, но вчера пих нес-кафе и моля ви се имах кръвно! Дали да не погълтам малко магнезии, ей така профилактично. Няма да навреди, нали?

Няма, но си вземи магнезии с вит. В
Магне В6 се казва, много е добър.  Peace

# 114
  • Мнения: 3 804
Интересно,на мен пък магнезият не ми помогна когато бях бременна,дори го спрях-но пък при мен нещата са малко по други,изкарах последните месеци с пулс над 110-но пък я носих високо горе и напре4но и беше притискала хернията.

# 115
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
За да започне да действа магнезият трябва да мине време, може би след около месец започнах да усещам действието му. Първо се пие около една или две седмици 3*2, а сега съм на 3*1.

# 116
  • Мнения: 158
И аз получавах гадното сърцебиене през бремеността.Пратиха ме на кардиолог и тя ми каза че е защото ми претиска всичко затова .Преглежда ме кръвно мери хиляди неща..А вечер беше кошмар неможех да спа дори за час.Много зле бях направо въздух не ми достигаше.След като родих и нещата се нормализираха.

# 117
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Здравейте, искам да се похваля с бебче, имам момченце, вече е на 5 дена и се роди нормално и бързо. До последно нямах аритмия нито кръвно. Обаче от вчера кръвното ми се вдигна днес беше 140/90, преди малко 130/80. Никога съм нямала високо кръвно, напротив. Сега за това се притеснявам, личната ми каза да пия валериан, глог и мента, а ако го поддържам ще ми изпишат нещо за кръвно и най-вероятно няма да мога да кърмя, а това ме тревожи най-много.Ами това е - похвалих се и се оплаках едновременно. Wink

# 118
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте, искам да се похваля с бебче, имам момченце, вече е на 5 дена и се роди нормално и бързо. До последно нямах аритмия нито кръвно. Обаче от вчера кръвното ми се вдигна днес беше 140/90, преди малко 130/80. Никога съм нямала високо кръвно, напротив. Сега за това се притеснявам, личната ми каза да пия валериан, глог и мента, а ако го поддържам ще ми изпишат нещо за кръвно и най-вероятно няма да мога да кърмя, а това ме тревожи най-много.Ами това е - похвалих се и се оплаках едновременно. Wink

Да ти е живо и здраво момченцето!
Да расте в радост и да има много късмет!

Това, което пишеш не е висока кръвно.
Супер стойности са.
Не се вманиачавай.
Може да си го измерила след физическо усилие или след някакво напрежение.
Чак пък лекарстав за високо кръвно за 140/90, хайде няма нужда.

Пий сиропът - неуропам, въпреки, че според мен докато кърмиш не трябва да прекаляваш с него.
Не си мисли постоянно за кръвното и си гледай бебчето.

# 119
  • Мнения: 4
Здравейте!Отдавна чета и разглеждам сайта, но сега за първи път се решавам да пиша. Аз също имам проблема с аритмията. Бременна съм в 7-ия месец.Преди да забременея също имах проблеми понякога но по рядко. Сега от известно време получавам на ден по няколко пр ескачания.Изключително неприятно!!! Дискомфор...подтиснатост...и понякога отчаяност усещам. И аз бях при кардиолог и ми изписаха кардиплант.Каза ми че другите са противопоказни за бебето. ПОнякога смуча валидол, когато нещата станат непоносими. Преди по често имах сърцебиене,особено когато времето беше по горещо а и бях с по нисък хемоглобин.Сега хемоглобина е ок и изследванията ми. Надявам се като при всички Вас нещата да са временни и при раждането да няма проблеми.Втора бременност ми е това, но в такова "чудо" не се бях виждала до сега. Не са ми правини по специални изследвания освен кардиограма ,няколко пъти.Всичко е ок..а то си прескача ли прескача.. когато му кефне...
Ще се радвам ако някой пише и сподели още за проблема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт