Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТА 2009 Г. ДА НИ Е СПОРНА И ДА НИ НОСИ МНОГО ЗДРАВЕ!


Позволете ми мамчета да се присъеденя към вашия отбор.Аз живея в Сухат река до реката.

# 271
  • Мнения: 3 718
Добре дошла  maia  Grinning
Честит рожден ден на Маги   party041

# 272
  • София
  • Мнения: 1 946
Добре дошла  maia  Grinning
Честит рожден ден на Маги   party041
  Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 11 117
Добро утро!  Wink Как сте в тези студове и поледици ?

# 274
  • Мнения: 3 718
Добро утро и на вас  Simple Smile Без кола сме и ние в тия студове и поледици, гадост пълна. Някой да познава майстор-вълшебник за рено  newsm78

# 275
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Добро утро и на вас  Simple Smile Без кола сме и ние в тия студове и поледици, гадост пълна. Някой да познава майстор-вълшебник за рено  newsm78

Иве, кво е станало с колата, че ви трябва вълшебник?
В нашия офис има една девойка, която живее в Левски и често я прибирам до тях. Едно време, когато си карах реното, и я прибирах така, тя го слушаше как вие и дрънчи и гледаше как гасне в кръстовището и ми се чудеше на акъла защо не го оправям. (Пък аз не исках да харча пари по него, защото си исках нова кола - е, поне друга). И така, тя споделила това с баща си, който е автомонтьор. И той й казал да си закарам колата да я погледне. Та тя все ме молеше да ида да си оправя такъмите по колата, ама аз - ц!
Не зная дали баща й е факир, изобщо не знам дали е добър, но ако искаш - само ако искаш - мога да я питам, евентуално.

# 276
  • Мнения: 897
Ако сте решили в квартала да посещавате детски клуб си помислете да НЕ водите там детето.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250516.msg9691020#msg9691020

 Crazy Crazy Crazy
Става въпрос за.. прегледайте последните мнения на особата.  Crazy

# 277
  • Мнения: 3 718
Галя, проблема е, че никой не знае какво и е на тая кола. Просто в един момент отказва да запали. Преди три дни Иво отиде с нея на работа и не можа да се върне, остави я там. Днес пък запалила, луда работа. Питай твоята колежка ако не е проблем, може да го посетим човека.
Корина, що не спиш бе?!?

# 278
  • София
  • Мнения: 11 117
Аз майстори не препоръчвам, по обясними причини...
Но самата аз покрай мойта таратайка станах парче майстор, повредата ми прилича на стартер или алтернатор (колко вещо се изказах само).  Mr. Green

Корина, за кой клуб става дума ?

# 279
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
повредата ми прилича на стартер (колко вещо се изказах само).  Mr. Green

Корина, за кой клуб става дума ?

 Peace

ще питам

# 280
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички именници  Hug
да е благословено името ви и да сте много щастливи Grinning
 bigdance2 весел празник

# 281
  • Мнения: 897
повредата ми прилича на стартер (колко вещо се изказах само).  Mr. Green

Корина, за кой клуб става дума ?

 Peace

ще питам

Галя, от тук идва объркването. Мислех , че мен ще питаш... Затова ти писах на ЛС за клуба..  Crazy

# 282
  • София
  • Мнения: 11 117
Аз питам за клуба  Wink

# 283
  • Мнения: 897
Канга и РУ  Mr. Green

# 284
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ха ха
аз това го разбрах
но не разбрах друго - в линка към темата, която даваш - къде пише точно за тоя клуб - че аз зачетох там, макар, че мен не ме интересува особено, тъй като ние все още не сме се засилили да празнуваме в клубове.
канени сме и сме ходили, но не ме кефи особено


КОГА НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ ПРАЗНУВАМЕ В НЯКОЙ ПАРК??? на открито искам  Party ... и на топло, хей!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт