Разхлабващи храни!!!

  • 34 225
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Благодаря ви мамчета!Аз въведох тиквата и нещата се оправиха...пу-пу да не чуе Дявола  Peace
И аз започнах да избягвам комбинацията морков и картоф!!!Давам и картоф с тиква и много и харесва  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 367
Нормално е в началото на захранването детето да се запече. Имай предвид и че морковите са силно запичащи, но на вашата възраст не е богат избора от разхлабващи храни. Почнахте ли със соковете? Ако да - дай му сок от круша или сливи.

# 17
  • Мнения: 479
Запис  Peace Темата живо ме интересува, защото ни предстои захранване  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 020

И аз започнах да избягвам комбинацията морков и картоф!!!Давам и картоф с тиква и много и харесва  Simple Smile

Да, но няма морков с тиква (ако с пюретата на ХИП захранваш)

Като въведеш и плодовете, сигурно ще е по-лесно. Примерно, ако даваш морков с каквото и да било (картоф, пащърнак, ориз..) към обедно хранене, после към следобедното хранене, можеш да включиш круша примерно, и така ще се има храна със запичащ и разхлабващ ефект Grinning

# 19
  • Мнения: 234
Maphia, още не пием сокове!Аз често и правя пюретата и използвам комбинацията морков+тиква  Peace Знам, че Хипп, нямат подобна!Понякога приготвям само пюрето от моркови, а добавям готово от тиква и така   chef

# 20
  • Варна
  • Мнения: 957
Мога да предложа нещо - водичка с малко тръстикова захар (но истинската - от био-щандовете). Прочетох за това в старото издание на д-р Спок (73г.). Пробвах да давам малко преди ядене и имаше бърз ефект. Но дъщеря ми още не е захранена. Имаше обаче ефект и при кака й, която е на 5 години!

# 21
  • Мнения: 3 314
тиква, круша , сини сливи

Общи условия

Активация на акаунт