За възглавницата ...

  • 57 051
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 553
спим без възглавница Peace

# 61
  • Разград
  • Мнения: 518
Спят на много тънки възглавници.

# 62
  • Мнения: 264
Още от изписването спи на много тънка възглавница. Не мисля да му я махам.

# 63
  • Мнения: 189
                                             То4но в4ера купих матрак за коли4ката против задушаване,смятам да я  слагам да спи като за на4ало там,                                   
                                              и вътре в пакета има и възглавница,също против задушаване.Много е тънка.Живот и здраве смятам
                                              да я използвам.

# 64
  • Мнения: 6 833
Не спи на никакви възглавници. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 530
и двете ми деца след втория месец спяха на възглавница нямат никакви проблеми luvbed

# 66
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 889
и двете ми деца след втория месец спяха на възглавница нямат никакви проблеми luvbed

Много странен избор на емотикон за подобно изказване Wink Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 47 993
и двете ми деца след втория месец спяха на възглавница нямат никакви проблеми luvbed

Много странен избор на емотикон за подобно изказване Wink Peace

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 68
  • Мнения: 1 080
и двете ми деца след втория месец спяха на възглавница нямат никакви проблеми luvbed
Joy Joy Joy






И моят син не употребява!!!

# 69
  • Мнения: 20 238
Новородените и бебетата нямат нужда от взъглавница. Може леко да се подвигне матрака с одеяло под него.
Ние водихме малката на ортопед преди няколко дена, защото с едното краче стъпва с пръстите навътре. Ортопедът веднага каза, че детето спи без възглавница или на много ниска, по-често на лявата страна по корем. Детето наистина спи така. Спането полуобърнат на една страна, полу по корем водело до натискане на едното ходило. Възглавницата трябвало да бъде висока колкото разстоянието от шията до края на рамото. Така спането по корем не е удобно, а само по гръб или изцяло на едната страна с паралелни крака.

# 70
  • Мнения: 431
... Спането полуобърнат на една страна, полу по корем водело до натискане на едното ходило.
Само за това не бях се сетила да се притеснявам  ooooh!Сега да започвам да следя докато спи накъде се завърта и как му е коремът  ThinkingУжас  Sick

# 71
  • Мнения: 9 785
Доскоро спеше на много тънка възглавничка, но откакто взе да си спи на ушите и да ги подгъва, го слагам само на много тънка пелена и така донякъде избягвам проблема. Ама само донякъде Mr. Green.

# 72
  • Мнения: 242
От както се е родил синът ми,спи на тънка възглавничка.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
И с тримата не съм ползвала възглавници,но те спяха по корем,слагах само пелена ,защото понякога въпреки оригването връщаха по малко мляко и пелената слагах за да не се цапа чаршафчето и матрака.

# 74
  • Мнения: 1 632
и двете ми деца след втория месец спяха на възглавница нямат никакви проблеми luvbed
Joy Joy Joy






И моят син не употребява!!!
  hahaha
Peace

Общи условия

Активация на акаунт