GSM за детето?

  • 1 257
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Amidala - и аз мисля, че вече на 10г. не е малка за GSM. Даже си мисля, че доста добре ще си го пази. Въпросът е дали "той" ще я пази?!  Thinking

Моята дъщеря октомври ще стане на 8г. и намирам, че все още й е рано. Не знам защо  ooooh! , но си представям как някой "батко" харесва точно нейният телефон и й бие 2 шамара (не дай Бог и още друго) и го взима. Чук,чук - дано  Praynig не се случва на никого, но... Confused

Вземи нещо на поносимо-прилична цена и ще разбереш след време, дали да й купите някои по-скъп модел.
Успех в покупката!

# 16
  • София
  • Мнения: 220
Моята дъщеря е на 11 години и от 2 години има GSM ,така че ,съвсем не е малка твоята .Откакто го взехме съм много по-спокойна и почти винаги знам къде е .
Нейният е един Сименс с камера ,ама от по-простите модели.
При нас проблемът вече е ,че почва в училище да се обсъжда кой с какъв телефон е и претенциите вече са за по-модерен и скъп.
Ама скоро няма да я огрее,защото мисля , че е много малка още за глезотии.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря момичета. Навих и таткото, така че ще купуваме  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 151
Дъщеря ми стана на 10 г. през май. Дядо Коледа  миналата година й донесе нов GSM и тя е много щастлива. Пази си го много. По-спокойна съм сега, защото мога да я намеря винаги. Хубаво решение сте взели с таткото да купите телефон на детето за рожденния ден, на тази възраст децата вече са отговорни.

Общи условия

Активация на акаунт