Кодове за Ла Редут 16

  • 48 584
  • 633
  •   1
Отговори
# 15
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Aз получих матрака от поръчка 13.10 Laughing,малко ме съмнява да е пак наличен,защото преди време имаше енин код за подарък машина за кафе,вече минаха 7 месеца,кода е още активен,но машината за кафе е изчерпана Wink Това вместо запис Embarassed

Змеиковица благодаряза положение труд  bouquetДано в тази тема да бъде по оценен Wink

И НИКОЙ ПОВЕЧЕ ДА НЕ Е ПОСМЯЛ ДА ПУБЛИКУВА ЛИНКА ЗА ОФЕРТАТА ЗА ИГРАЧКИТЕ!!!
ПОНЕ 20 ЛИНКА С НЕЯ ОТВОРИХ!!!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 685
И аз да се запиша да ви следя  Embarassed
Макар че май се замислям вече да следя.....че то е едно и също.....наистина поне пишете какъв е кода че да не си "хабя" мишката да отварям едни и същи линкове,а очите да гледат едни и същи кодове....... #Crazy
Малко на майтам,ама писва понякога .....знам че всеки има право да си публикува каквото иска,а другите да си избираме какво ще четем,но нека тук си помагаме........особенно милост към Змейковица,която за да синтезира всичко трябва да отваря всичко  Thinking
Миленче,благодаря ти   bouquet Безценна си  Heart Eyes

# 17
 BARBORANA, аз получих този код 39691 от един френски сайт и при мен се валидира поръчката.

Между другото днес си получих и втората поръчка с тренча, която е на стойност 0 евро, само 2 евро доставка Grinning

# 18
  • Мнения: 62
аз пуснах поръчка с кода за чантата и засега всичко си е ок,отразена ми е и вече е A domicile,a съм я пуснала днес сутринта!

# 19
  • Мнения: 5 539
Ларедутци са си вързали гащите с играчките Close Повечето са намалени с по 10% - 20%, а останалите са при мини, при руж и не знам къв си още "при". Аз лично досега играчка не съм успявала да намаля Confused
Да се надяваме, че през декември ще ни зарадват по случай Коледните празници.

# 20
  • Мнения: 1 140
Code : 15121
40% sur commande pap,
30% sur jouets, linge de maison, literie,meuble déco, so'home, taillissime, anne w
25% sur blanc, s comme sport, am-pm et ptit électro
20% sur sport gros électro pages vertes, solutions maison couleurs d'automne

Code : 68446
40% sur 2 art femme/lingerie/enfant/homme
35% sur tous art textile
25% sur pages et prix verts meuble/literie/petit electro/sport et sur certains articles tallissime/weyburn.ampm et so home

Втория видях, че го има в първия пост, но го пуснах, за да видите условията

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 454

И един въпрос някой пусна ли поръчка с кода 39691 с чантата жираф че от вчера се мъча да пусна приема ми кода дава ми подарък чантата но не мога да си валидирам поръчката та вече се чудя да не би да е проблема че използвам код ?

Благодаря предварително за отговорите !
Аз днес пуснах поръчка с 39691,имах само намалени неща,даде ми чантата с жирафа,а като минах 100 евро и БД.Имам и потвърдителен мейл. Peace

# 22
  • Мнения: 197

И един въпрос някой пусна ли поръчка с кода 39691 с чантата жираф че от вчера се мъча да пусна приема ми кода дава ми подарък чантата но не мога да си валидирам поръчката та вече се чудя да не би да е проблема че използвам код ?

Вчера и аз пуснах поръчка със същият код без проблем. Успех!

# 23
  • Мнения: 329
Благодаря за отговорите кода си е наред просто грешката е в мен но я установих късно че нямам толкова налични пари в картата аз съм си смятала и едни блокирани и затова не ми позволява плащане защото без тях не ми стига за поръчката .Утре ще внеса и се надявам и аз да пусна с чантата жираф че много ми харесва .
За информация и двата кода с плюшените играчки подарък са изчерпани и ще са налични след 12 седмици а тъкмо се наканих и тях да ги пусна
един код и от мен от фактура-77771 -30%
Ако си прочела старата тема този код е публикуван поне 5 пъти .
И да не се засегне някой, но просто аз рядко пиша , но редовно прочитам и следя темата и понякога в рамките на две три страници се редят едни и същи кодове .
Лека вечер на всички и успешни поръчки !

# 24
искам да попитам дали това аtv ще пристигне ако го порачъм  newsm78 http://www.laredoute.fr/vente-quad-electrique-fille-smoby.aspx?p … 068171#DescDetail    моляви пишете ми,че спешно-за подарак е newsm38  благодаря предварително newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте, благодаря за новата тема. Редовно следя, но гледам да не пиша, за да не пълня темата излишно. Често ми пращат кодове, но вие сте доста по-бързи и сте ги публикували вече. Колкото до играчките... смятам, че са много скъпи и ми се струва, че голяма част от тях има и у нас, по-евтино.  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 617
lora bakalova  като го сложиш в кошницата то си казва, не го доставят извън Франция  Peace

# 27
  • Мнения: 141
чудесна тема  bouquet

ох,дали неможе да се намали още малко newsm78 http://www.laredoute.fr/vente-blouson-matelassee-indestruct-adid … tegoryid=54195274

# 28
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
чудесна тема  bouquet

ох,дали неможе да се намали още малко newsm78 http://www.laredoute.fr/vente-blouson-matelassee-indestruct-adid … tegoryid=54195274
Прочети 1 пост на чудесната тема Peace

# 29
  • Мнения: 251
Момичета,малко офф,но да попитам:
Какво стана с mamaB,къде се загуби тази жена?Някой има ли инфо за нея....липсва ми.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт