Кодове за Ла Редут 16

  • 48 613
  • 633
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз все пак да си попитам отново,понеже по никакъв на4ин не можах да намаля трите сутиена,ако някой все пак упее,освен с персонален гог,моля да ми каже  Hug
нали знаеш че сутиените и трите трябва да са от тази оферта взимаш 3 ,плащаш 2   и да са един и същи номер  Hug
Не е нужно да са 1 номер. Аз съм я ползвала с различни номера 3 различни сутиена от тази промоция.

# 586
  • Мнения: 2 336
Получих тези два кода- 30902,30899 но не ги намерих на първа страница , някой може ли да ме упъти за какво  се отнасят newsm78

# 587
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
дай линк кьм офертите, така няма как да разберем за какво са  Peace

# 588
  • Мнения: 2 336
дай линк кьм офертите, така няма как да разберем за какво са  Peace
ето линка http://www.laredoute.fr/achatdefault.aspx?categoryid=53675806&am … =hp:zsa:ttba_ah08

# 589
  • Мнения: 115



Тези кодове са само за претижателите на тази карта KANGOUROU   

# 590
  • Мнения: 2 336



Тези кодове са само за претижателите на тази карта KANGOUROU   
Много благодаря   bouquet

# 591
  • Мнения: 115
момичета какво е това и как се използва тази карта  http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=025456377f7fee032a


С тази карта има по големи намаления, а сищо така може да се купува на изплащане при много добри условия, но до колкото разбрах май е само за французите, иначе е безплатна и аз се опитах да кандидатствам за нея, но имаше някакъв код на родилно отделение (поне така го преведах аз) за който незнаех какво да пиша и накрая се отказах.

# 592
  • Мнения: 421
Здравейте,
днес получих поръчка с която използвах код 22578 за пътните чанти + сосиетерите и с голямо учудване като отворих колета открих вътре прахосмукачка. Незнам дали е станала някаква грешка или поради липса на пътните чанти пращат прахосмукачки.

# 593
  • Габрово
  • Мнения: 94
Код от фактура - 13110
-40% и -30%

# 594
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте,
днес получих поръчка с която използвах код 22578 за пътните чанти + сосиетерите и с голямо учудване като отворих колета открих вътре прахосмукачка. Незнам дали е станала някаква грешка или поради липса на пътните чанти пращат прахосмукачки.
Изчети 5 страници вазад и ще срещнеш поне 5 мнения като твоето

# 595
  • Мнения: 46
Здравейте!
Искам да попитам защо при мен не се получава гласуването за новия каталог за деца?
Отварям страница , отивам на избран артикул и след това нищо не мога да правя?!
Връща ме обратно на страницата.

# 596
  • Мнения: 2 085
бавят ли ви се поръчките напоследък?

# 597
  • Мнения: 8 242
бавят ли ви се поръчките напоследък?
Още не е започнало голямото бавене  Mr. Green Гледай другия месец какво ще става.. За януари да не говорим  ooooh!

# 598
  • Мнения: 1 531
дано сегашните да си идват в срок - мойта е от понеделник Crazy

# 599
  • Мнения: 7
момичета дайте някои код да намаля малко сметката имам 60 евро в кошницата и то по вечето са прикс мини не ми действа полареното сако вече  Praynig почти всичко пробвах и няма  въобще има ли шанс да ги намаля

Общи условия

Активация на акаунт