бледа четра при теста за бременност

  • 5 144
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 172
Бременна си,не ти трябва кръвен тест.Честито   bouquet

# 46
  • Мнения: 7 201
Бледа,но нали все пак я има. Peace
И аз мисля че си за поздравления.  bouquet
Успех!!! Hug
Честито! Hug

# 47
  • Мнения: 542
эдравей!според мен със сигурност си бременна!честито!но эа да си сигурна иэчакаи няколко дни и отиди при гинеколога си да ти направи ултра эвук и ще си сигурна!
огато аэ эабременях  даже не си бях правила тест бях сигурна че съм бременна,така го усещах!и като отидох на преглед се потвърди!
така че почакай малко и ще си сигурна!

# 48
  • Мнения: 1 586
Незнам за кръвен тест,но и моята втора четритчка беше много бледа,  и се оказа бременност! Peace

# 49
  • Временно
  • Мнения: 788
И моята втора чертичка беше бледа. Peace Hug

# 50
  • Мнения: 9
  И моята беше бледа, а вече имам бебе.

# 51
  • Мнения: 822
  И моята беше бледа, а вече имам бебе.
И при мен така.

# 52
  • Мнения: 378
Моята едвам се забелязваше ама едвам,понеже с фармацевтката сме познати и занесох теста да ми каже какво мисли а тя категорично:ааа не не то това не е черта Naughty,не е ама утре правим годинка Laughing  bouquet  bouquet  bouquetчестито!

# 53
  • Мнения: 2 330
Бледа ,небледа,щом я има 2-та черта си е за поздравления! Hug

# 54
  • Мнения: 63
Моята бледа чертичка е вече голям юнак!
Честито Hug
Просто теста не е бил достатъчно прецизен.

# 55
  • Мнения: 498
Аз като забременях с Кирил си купих 5 теста на различни фирми,защото 3 доктори преди това ме уверяваха ,че не мога да забременея , и на първият тест с ярка черта не повярвах.След това на другите пет ,два бяха с бледи,три с ярки чертички.Говоря за два дена след закъснение на цикала.
Честито Hug

# 56
  • Мнения: 629
Моите първи 2 теста също бяха с бледа черта, но когато си направих отново на сутринта беше доста по-ярка. Така че честито!!!

# 57
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Бледа ,небледа,щом я има 2-та черта си е за поздравления! Hug
Даааа,точно така Peace.Честито   bouquet

# 58
  • plovdiv
  • Мнения: 199
И моята бледа чертичка е вече реалност.Честито и леко бременеене. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 182
Честито!!!С първата си бременност имаше едни американски тестове и втората ми чертичка едвам се показваше,но бях бременна! с втория път си беше ярко червена!

Общи условия

Активация на акаунт