бледа четра при теста за бременност

  • 5 138
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 495
Правила съм един тест и при мен втората черта беше бледа.Резултата е налице! Laughing
Честито! Hug

# 61
  • Мнения: 22
знаете ли много сам нетърпелива и днес ще отида на лекар.И попсле ще Ви пиша какво е станало.

# 62
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
знаете ли много сам нетърпелива и днес ще отида на лекар.И попсле ще Ви пиша какво е станало.
Хайде успех! Ще чакаме да се похвалиш  bouquet

# 63
  • Plovdiv
  • Мнения: 565
Първият тест при мен беше отрицателен, вторият и третият Laughing с мнооого бледа втора черта, която се появи 7-8 минути по-късно. Спомням си, че се взирах и чак търках очи, приближавах и отдалечавах теста, има ли я, няма ли я. Joy
Честито и от мен и стискам палци за днес. fingerscrossed

# 64
  • Мнения: 2 013
Даа, тук всички сме с БЛЕДИ черти pregnant baby

# 65
  • София
  • Мнения: 23 120
 Praynig Praynig Praynig
Искаме положителни новини!

# 66
  • Мнения: 104
Честито!!! Ако на мен някой ми беше казал че чертата макар и бледа щом я има значи съм бременна щях да си спестя седмица терзания. Определено си бременна.
Даа, тук всички сме с БЛЕДИ черти pregnant baby
    hahaha  така си е
 И аз като N i y a  търках очи и се кьорих и се чудех съм или не съм бременна, но накрая се оказа че съм. Така, че желая ти лека бременност.   bouquet
 

# 67
  • София
  • Мнения: 4 051
Честита и лека бременност! stork-girl
И моята черта, беше бледа първите дни! EFP

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И на мен втората чертичка беше много бледа. На следващия ден направих нов тест и отново чертичката беше бледа.
След това лекарят потвърди, че има бременност!  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 448
Моята втора черта беше толкова бледа, че не бях сигурна има ли я изобщо и срам не срам отидох в близката аптека и ги попитах това положителен или отрицателен резултат е. Отговориха ми "честито".  Laughing
Едната била контрола (по тъмната) и нормално другата да е по бледа. Ама и аз не бях взела от най скъпия тест. Бебето обаче си беше на лице.  Grinning

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Честито!Да пишеш какво е станало на прегледа!  bouquet

# 71
  • Мнения: 179
Моята бледа чертичка на 7 месеца да ми е жив и здрав.ЧЕСТИТО МАМЧЕ

# 72
  • Мнения: 4 335
Честито  bouquet
И да се похвалиш след прегледа Wink

# 73
  • Мнения: 2 013
Честито  bouquet
И да се похвалиш след прегледа Wink
Непременно! Party

# 74
  • Мнения: 1 479
Когато бях бременна пьрвият пьт,и на мен 1-та чертичка ми беше бледа.Следващите 2 пьти вече не си спомням newsm78Честито!

Общи условия

Активация на акаунт