ОСМИ КЛАС

  • 16 193
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 479
Блумче, и аз съм от същия квартал. Кое ви е училището?ф

# 241
Здравейте мами
Прескачам от съседната тема за седмокласниците, с молба за помощ и съдействие
има ли кандидатствали деца в НПМГ с физика .Как се подготвяха .беше ли труден изпита ?
Моят син измисли, че иска да учи там   smile3506
та да се ориентирам дали да се захваща изобщо с това без специална подготовка
Моля ви за съвет

# 242
  • Мнения: 3 221
Здравейте, момичета!
Наглеждам темата аз, но нещо не ми се пише... newsm78

И Маги вчера беше премръзнала. И не, че нямат парно, ами няколко находчиви хлапета са отишли по-рано на училище и са отворили всички прозорци на гимназията  Shocked В тяхната класна стая са били три. Разбирам желанието за ваканция, обаче нямам желание за болно дете. Пък било то и задръстено (така е оценено осъдителното и отношение). По- добре да е задръстена, но открита и пряма.

Дидка, за Френската ли говориш или за 1 АЕГ?
И при нас е същата ситуация, но моето се сетило да им каже, че ако излязат в "дървена" ваканция, ще им намалят пролетната. Моментално затворили прозорците и се примирили, че няма да ги пуснат.  Joy

# 243
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Блумче, и аз съм от същия квартал. Кое ви е училището?ф
104 ОУ , което е и моето "родно" у-ще. Нямам спомени тогава да е било толкова строго по отношение на учебни дни.
Здравейте мами
Прескачам от съседната тема за седмокласниците, с молба за помощ и съдействие
има ли кандидатствали деца в НПМГ с физика .Как се подготвяха .беше ли труден изпита ?
Ми за НПМГ се държат основните изпити по бълг и мат, валидни за всички + специализиран изпит по съответния предмет при тях, който е с най-голяма тежест при формиране на бала. Във вашия случай- физика. Обикновено, обаче децата решават да се явят и на някой друг предмет като резервен. Нямам впечатления да е чак толкова труден изпита и влизат доста деца, които се готвят по спец предмет сами по учебника за 7 клас. В сайта има насоки по кой предмет какво се иска горе-долу и не е трудно да се научи. Мисля, че шанса му е доста голям ако се справи прилично с основните изпити. Успех на детето, каквото и да реши в крайна сметка  Peace

# 244
bloomnicer Много благодаря значи ще го натискам да учи без допълнителни уроци
пък дано се справи  добре на мат. и бълг.
А изпита по физика  в ТУЕС как е? Така и така ще чете по физика да го накарам да се яви и там ?
Имате ли наблюдения за там
Много благодаря предварително

# 245
  • Мнения: 3 221
al_ria, детето на Yontcheva учи в ТУЕС.
Най-добре с лично съобщение я помоли за информация.
Добре е да напише във вашата тема, защото нас вече не ни интересува, а там и на друга майка може да е полезна.
Доколкото аз знам в НПМГ му стига и 3 на изпита - много малко са желаещите за тази паралелка.
В сайта на НПМГ има изпита от миналата година, можеш да го изтеглиш и да се ориентирате.

# 246
  • Мнения: 3 221
Грешка - има изпита от 2007. Можеш да го дръпнеш от ТУК, а решенията - ТУК

# 247
  • София
  • Мнения: 1 361
Има ли мами на осмокласници в СМГ или НПМГ с немски език. Впечатления за езиковото обучение в тези нови паралелки, моля.

# 248
  • Мнения: 438
bodra - аз изказвам мнение за НПМГ биология с немски. Не знам как е в другите класове,но аз не съм особено очарована от езиковото обучение. Може би това е конкретно в нашия клас и зависи или от преподавателката или от моето дете,което по принцип не учи особено.
Госпожата им е класна и още от самото начало изрази мнение,че не може да се справи с дисциплината на класа в нейните часове. Жената има огромното желание да ги научи, но не може да се справи с тях. Иначе сина ми учи вече осем години английски и по принцип има представа как се учи език,но нещо не е много прилежен в ученето. И си мисля,че с 18 часа седмично би било редно да се приеме сериозно ученето на език.
Малко дългично стана,но дано да съм била полезна.

# 249
  • Мнения: 1 210
Рожби   love001

Пийте днес по едно за моето прекрасно малко дете - онова, с мърлявите контролни и феноменално математическо дарование, за онзи добър Косьо, който подари PSP-то си от дядо Коледа само седмица, след като го получи на приятел, който никога нямал шанс за такава игра... За моят Коско, който тича в събота да се гушкаме сутрин и ми шепне (да не събудим тати), че иска цял живот да е събота сутрин  Heart Eyes. За Коско, който върши пакости, за Коско с ненаучените уроци (освен по математика  Wink), за Косьо с ожулените колене и прекрасен плувец, за онзи три годишен Косьо, който каза, че когато порасне, ще стане баща на всички сираци (след това беше готвач, съдия, сега иска да е лекар  Joy), за моето дете, което ме кара да се задъхвам от обич, най обичаното в света... За него пийте по едно (голяааамо) и го обречете на здраве. Днес навършва девет   ura Tada  bigdance2 newsm59


Ама зима, а... Simple Smile)

# 250
  • Мнения: 4 447
Дидка, обричам го на всичко хубаво в този живот! Нека ти е здраво детето и все така добричко! С любовта, която му даваш, заслужено получаваш! Hug Hug Hug
Прекрасен ден, приятелки!  bouquet

# 251
  • Мнения: 2 708
Ееееее голяма радост днес, в тоз студен и леден ден. Празник, който да ви стопля Laughing Laughing Laughing
Да е жив и здрав тоз Коско, дето така разнежва мама Joy пък и на хубави години става- 9 ми е от любимите числа, и да не спира да се гушка, че голям си е кеф  hahaha При нас малката (вече голяма и тя) е гушанката на мама. Че след някоя и друга година, няма да искат да се гушкат при нас Joy Joy Joy


Весел празник пожелавам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 3 221
Дидка, да ти е живо и здраво момчето!  nbirthday
Аз му желая само едно - всичко, което ти му желаеш, да се сбъдне!  Hug

# 253
  • Мнения: 660
Ей , Дидка , честит празник ! Цветята са за теб -  толкова многоцветни и красиви , колкото биха могли да бъдат пожеланията ми към една щастлива майка и най- вече ако имах дар слово / днес нещо ми убягва/.

А за рожденика - като си му е реда -да си хапва сладко и така сладък и пълен с обич да е и животът му ! Поздрави от сърце !

# 254
  • Мнения: 377
 nbirthday
Дидка,
Да е живо и здраво момчето!   
Да бъде все така обичлив!
Да бъде щастлив!
Да бъде късметлия!
Да се сбъднат всичките му мечти!

Честит празник!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт