31 северни сияния танцуват над Норвегия

  • 23 008
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 786
Права си, галуни, нанесените щети на природата не се измерват в пари.
А по Черноморието като започнат свлачищата ... ще стане весело  Sad

# 241
  • Мнения: 249
Щастлива, Албена пак е добре, но Слънчев бряг, Бяла, Обзор е Sick
И хич не ме интересуват загубите им. Загубите са за природата.
  202uu
Tropikada, Ставарн не е център на планетата, това е ясно, Ларвик горкия, и той взел дал, но си права, че всеки както си го направи. Все пак Ставарн се оживява доста след Великден, лятото ви е добре, но зимата си е скучничко  Simple Smile Аз имам приятели в Ставарн и Ларвик и доста често сме там. Добре дошла.

# 242
  • Мнения: 15
Откъде си купувате сирене?  Shocked 
Кой ще се събира на срещата в Сандвика? Къде пише, че ще има среща? Ние поканени ли сме?

# 243
  • Мнения: 1 062
Добро утро.
Добре дошла на Тропикада  bouquet Относно бременност и майчинство има информация на сайта на НАВ, прочети и ако имаш още въпроси ( 100%  Joy ) питай. А за другото - ние сме разказвали в по старите теми, тъкмо ще имаш занимавка Grinning
На мен нещо, ама изобщо не ми харесва да съм на работа Sad За 3 смени отслабнах с 1,5 кг.

# 244
  • Мнения: 977
Тропикада, добре дошла при нас и от мен!  Hug

Роси, аз те подкрепям напълно да си продължиш майчинството!

Момичета, виждали ли сте из тукашните магазини за играчки нещо подобно:
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1437188

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 11:08 от mishelle

# 245
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти  Grinning

Тропикада, а, добре дошла  Grinning

Ркб, що така, бе, хапвай, няма да им се даваш да ти изпият силичките. Дано успееш да си продължиш майчинството  Peace

Тези от нашата градина, големи параноици се извъдиха. Днес и казах, че ще прибера детето по- рано, защото от седмица ми е със зачервени очи и примижва и се съмнявам за конюнктивит, та ще я водя да я види личния. Тя какво е чула, недочула, незнам, но ми звъни час след като я оставих да ми каже, че малката била с диария и нямала съм право да я водя на градина с диария и да съм си я вземела. Аз много се озадачих, щото снощи си ака нормално детето. Отивам и тя таман и сменя памперса, втория за тази сутрин. Погледнах бомбата- ми тя гъста. Викам- "Това не е диария, присто хапна повече снощи и днес за закуска и затова е акала два пъти. Като е диария е воднисто, плюс това зъби я мъчат тези дни, цялата е надута и затова е поразхлабена."
Мацката седи и ме гледа умно и ми вика: "Ам все пак, неможе ли да я заведете на лекар по- рано??"
Викам: "Абе аз заради очите ще я водя на лекар, друго нищо и няма. Ако пак се изходи и мислите, че нещо не е наред, звъннете, ще я взема."
Само ме разкарваха значи, а точно днес искам да я оставя, защото имат nisefest и са толкова сладки всички облечени като джуджета и ще им идва Дадо Коледа на гости и не искам да я лишавам от такава емоция, като ми е здраво детенцето.  Rolling Eyes

Мъжо, пък, вчера срещнал контакт жената ни от комунето и тя го питала, как сме, понеже се познаваме и е много готина. И той споделил, че още немога да си намеря работ аи вече ме хващат калинките и тя му казала да мина днес при нея, шяла да се опита да помогне. Та, сега съм се снабдила със сиви и се приготвям и отивам да видим какво ще излезе.

До скоро   bouquet

# 246
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
и аз съм ЗА продължението на майчинството.
Като майка, която е работила без прекъсване до скоро - тичайки и бягайки между градина, ясла и работа, чак сега разбрах колко е хубаво да си гледаш децата....
 Гледам кроната доста паднала... newsm78 Явно заради нефта.

# 247
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Отчет, контакта, ми даде час, за някакъв друг контакт, който щял да ме тикне в някаква програма за квалификация, която осигурява праксис места и НАВ ще ми плаща около 12 000 бруто на месец. Добре е, надявам се ще имам шанс да ме назначат, аз пак продължавам да си търся работа и се надявам да имам късмет, но и това няма да е лошо Thinking начало

Галуни и аз така се облещих миналата седмица като пращахме пари по Уестърн юниън по какъв курс ни сметнаха корната в евро. Но така е, няма как кризааааааа...

# 248
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
bob4enka, успех. Дано успеят да те "тикнат" Wink

# 249
  • Мнения: 977
Ей, галуни, какво чувам?
Във Варна е 19 градуса в момента!? Wink

Хехе, тук при нас е -3 и вали сняг.

Бобче, стискам палци!
Нещата са тръгнали в добра посока при теб!  Hug

# 250
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
19, ама на сянка Wink

# 251
  • Мнения: 249
Bobchenka, късмет. И аз нали съм без работа от януари мислех да изкарам някаква такава програма, курс, каквото там организират от нав и да карам нещата по тоя начин. 12 000 бруто не са много, ама няма как. Представям си пък да е по малко от парите, които дават за безработен (62%)  Laughing Да не излезе, че е по добре нищо да не правя и да си търся работа сама.  newsm78

# 252
  • Мнения: 249
хей, хей, хей. Какво е това. Ми то е по-малко, бе. Обидена съм.  Crossing Arms

# 253
  • Мнения: 977
За тия курсове не трябва ли да си регистриран мин. 6 месеца като безработен за да ти ги предложат?

# 254
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мише, виждала съм подобни играчки из местните магазини  Peace
Аз пък се радвам на това раздвижване на кроната  Mr. Green....така без да искам ми се увеличи доста добре заплатата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт