Хубав мъжки парфюм

  • 32 540
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте момичета Simple Smile Търся хубав мъжки парфюм за подарък. Понеже ще поръчвам през интернет съм се спряла на изброените в анкетата. Моля ако някоя от вас ги е помирисвала така да се каже  Grinning да сподели кой е най-добър. Simple Smile Търся силен и траен парфюм. Simple Smile Приемам и други предложения освен изброените Simple Smile

# 1
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моят любим мъжки парфюм е на Azzaro - Chrome. Но аз харесвам студени мъжки аромати, топлите мускусни никак не ми понасят. Зависи (според мен) и на каква възраст е мъжа, за който е парфюма.

# 2
  • Мнения: 17
Моят любим мъжки парфюм е на Azzaro - Chrome. Но аз харесвам студени мъжки аромати, топлите мускусни никак не ми понасят. Зависи (според мен) и на каква възраст е мъжа, за който е парфюма.

Здравей Simple Smile Благодаря,че се включи пропуснах да уточня,че е за момче на 20 год. Simple Smile

# 3
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моят любим мъжки парфюм е на Azzaro - Chrome. Но аз харесвам студени мъжки аромати, топлите мускусни никак не ми понасят. Зависи (според мен) и на каква възраст е мъжа, за който е парфюма.

Здравей Simple Smile Благодаря,че се включи пропуснах да уточня,че е за момче на 20 год. Simple Smile

Значи Хром-а ще стане. Много си зависи от момчето, но за мен на млад мъж тежък топъл аромат не подхожда. Както на 20 годишно момиче няма да стои добре Шанел 5 (например).

# 4
  • Мнения: 17
А имаш ли наблюдения траен ли е Хром -а ?

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Парфюм за мъж или жена  , които не им знам предпочитанията/вкуса  не бих купила за подарък  Naughty

Примерно мъжа ми харесва Hugo Boss  Peace  купувам вс. нови вариации  Grinning
на мен  примерно са  ми  слабост Carolina Herrera  та , същата работа. Дори някой да ми подари еднакъв ме радва , просто го харесвам и още един никога не ми е излишен  Mr. Green

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А имаш ли наблюдения траен ли е Хром -а ?
Ми гледай какво пише eau de toilette или eau de parfum  Wink

# 7
  • Мнения: 17
Парфюм за мъж или жена  , които не им знам предпочитанията/вкуса  не бих купила за подарък  Naughty

Примерно мъжа ми харесва Hugo Boss  Peace  купувам вс. нови вариации  Grinning
на мен  примерно са  ми  слабост Carolina Herrera  та , същата работа. Дори някой да ми подари еднакъв ме радва , просто го харесвам и още един никога не ми е излишен  Mr. Green

А имаш ли наблюдения над Carolina Herrera 212 VIP Men мъжкият доста е хвален. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 10 978
Ето, като момче ти казвам какво ползвам аз... Защото то в крайна сметка си е и въпрос на вкус.
червеното Givenchy, Paco Rabanne - черния XS и Fino Davidoff. Години наред си ползвах Versus на Версаче, което е .. направо миризмата тип "коленца, омекнете", но вече трудно ще го намериш  Laughing

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 01:40 от diziler

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скрит текст:
Парфюм за мъж или жена  , които не им знам предпочитанията/вкуса  не бих купила за подарък  Naughty

Примерно мъжа ми харесва Hugo Boss  Peace  купувам вс. нови вариации  Grinning
на мен  примерно са  ми  слабост Carolina Herrera  та , същата работа. Дори някой да ми подари еднакъв ме радва , просто го харесвам и още един никога не ми е излишен  Mr. Green

А имаш ли наблюдения над Carolina Herrera 212 VIP Men мъжкият доста е хвален. Simple Smile

Пристрастна съм към тази марка , даже я набутвах на мъжО но на него уви не му допада.

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
По-добре опиши типажа мъж , на колко е с какво се занимава , в коя сфера работи , учи може би , спорен тип ли е , ей такива неща.  Rolling Eyes


Много кофти е да подариш  скъп  но неподходящ на вкуса парфюм.  Wink

# 11
  • Мнения: 17
По-добре опиши типажа мъж , на колко е с какво се занимава , в коя сфера работи , учи може би , спорен тип ли е , ей такива неща.  Rolling Eyes


Много кофти е да подариш  скъп  но неподходящ на вкуса парфюм.  Wink

Ами типажа мъж - на 20 год е не работи,учи като го погледнеш и виждаш типичния мъжкар силен,красив,стилен,елегантен,тежкар, спортува доста активно Grinning Мисля,че определено на него ще му отива нещо силно,изискано,класическо дори Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 8 639
До скоро беше популярен Инвиктус на Пако Рабан. Точно млади момчета го купуваха, направо се избиваха за него.
Моят мъж също го харесва. Той ползва и Фаренхайт на Диор, но определено харесва Инвиктус повече.
Иначе харесвам мъжкия So Dupont на Dupont, както и от серията Passenger . Май Ескапейд беше най-новия и е приятен.


# 13
  • Мнения: 10 978
По-добре опиши типажа мъж , на колко е с какво се занимава , в коя сфера работи , учи може би , спорен тип ли е

това няма нищо общо с вкуса. Визията или това с какво се занимава няма как да определят вкуса на човека. То ако по външния вид се разбираше дали човек обича или мрази кренвирши, може би и по професията и "типажа мъж" ще се разбира какви миризми харесва.
Единственото, което може да ти даде някаква насока е това, какви парфюми е ползвал досега.. ако не знаеш марки, то поне .. дали досега ти е мирисал на остри, сладникави или тежки миризми...
Въпрос на вкус, аз остри миризми (тип Keнзо или някои от тези на Каролина Ерера) НЕ обичам и не ползвам. Малко по-дълбоки и тежки (но не много) парфюми харесвам. Черния XS на Пако Рабан е идеален избор. Също и тези, сега ти ги щракнах. Червеното и синьото Живанши са също добра идея

# 14
  • Мнения: 17
По-добре опиши типажа мъж , на колко е с какво се занимава , в коя сфера работи , учи може би , спорен тип ли е

това няма нищо общо с вкуса. Визията или това с какво се занимава няма как да определят вкуса на човека. То ако по външния вид се разбираше дали човек обича или мрази кренвирши, може би и по професията и "типажа мъж" ще се разбира какви миризми харесва.
Единственото, което може да ти даде някаква насока е това, какви парфюми е ползвал досега.. ако не знаеш марки, то поне .. дали досега ти е мирисал на остри, сладникави или тежки миризми...
Въпрос на вкус, аз остри миризми (тип Keнзо или някои от тези на Каролина Ерера) НЕ обичам и не ползвам. Малко по-дълбоки и тежки (но не много) парфюми харесвам. Черния XS на Пако Рабан е идеален избор. Също и тези, сега ти ги щракнах. Червеното и синьото Живанши са също добра идея

Благодаря за снимката Simple Smile Сегашният му парфюм е тежък,но не остър както се изрази ти.  Ползвал ли си синия на Живанши ? Simple Smile Ползвал ли си този на Каролина Ерера 212 остър ли е много ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт