Хубав мъжки парфюм

  • 32 554
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е, какво има толкова да се тормозиш?
Как ли пък няма да търпя някакъв мухозол, щото на любимия му харесвал...
Купуваш му по твой вкус вкус, нали на теб ще ти ухае Flutter

ее това  беше брутално изказване. Аз като мъж пък бих ти казал, че няма как да ме накарат да се пръскам с нещо, което не ми харесва, нищо че на другите им харесва.
По тази логика, купувай на мъжа си обувки или дрехи, които НА ТЕБ ти харесват, а на него не. Нали се сещаш колко ще ги носи... Един-два пъти , за да не те обиди и това е.  Не е добра тази логика.
Аз винаги когато купувам нещо на даден човек, гледам да е нещо, което обича и харесва, следвайки желязното правило: вкус НЕ СЕ налага и не се натрапва!!! "на вкус и цвет... товарищи нет".. затова и гледам да не прекалявам с неща за обуване, обличане или парфюмиране...
Може би поизместваме темата, но все пак - не е необходимо (според мен) мъжа/жената да използват точно парфюм, който е любим на другия. Т.е. аз ако НЕ харесвам например тежките мускусни аромати, то половинката ми може да се съобрази и да изберем аромат, който допада и на двама ни. Сещам се преди ехееее хиляда години като се гаджосвахме с бившия ми и той се появи на първата ни среща миришещ на някакъв маскулин, актуален от зората на любовния живот на баба ми...  doh Добре, че се съобрази с факта, че не ми харесва и не съм го надушвала повече  Party

# 46
  • София
  • Мнения: 5 883
Естествено че трябва да носи обувки и дрехи, които на мен ми харесват. Ако не, ще трябва да си търси друга булка. Чак да се занимавам нечий гардероб да реорганизирам по свой вкус, едва ли. По-скоро директно бих се насочила в друга посока.

# 47
  • Мнения: 6
бърбери е много страхотен

Общи условия

Активация на акаунт