Зима иде, пролетта ще мине - ЮНСКИ майчета сме Тема №4

  • 12 658
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 199
ох успях да ви изчета този път  Simple Smile

vanny_76 аз съм била зимно бебе и цял живот боледувам, а сестра ми е лятно и има силна имунна система. Но мен много са ме навличали и са ме държали на много топло, а със сестра ми са си взели поука. Трябва да се калява бебето от малко, а и летните разходки много помагат. За мен си е супер плюс, че ще е лятно. Иначе първите месеци много парно много топло. И дрешките ще съхнат по-бързо и най-вече разходките.

somebody и аз имам проблем с газовете, нередовен стомах, киселини даже ако хапна нещо с повече консерванти, като кайма. Никога не съм имала такива проблеми. Точно затова и моят корем е голям и подут. Sad Тия дни вечер хапвам повече ябълки и ошаф от сини сливи си правих и помага. А сутрин закуската ми е овесени ядки, овесени трици и мед.

Момичета на мен почна да ми се яде месо, а до преди няколко дни ми се обръщаше стомаха само при мисълта. Аз и не съм по месото принципно. А любимото ми иначе сирене още не мога да го погледна. То сиренето напоследък е пълна химия, явно организма го усеща.

KaterinkaM на второто изчитане видях че говориш за истински близначета а не зодия близнаци  Embarassed

nadin_06 и мен бяха почти спряли да ме болят гърдите, само когато много ги натисна, а сега от 2 дена пак ме наболяват повече.

Mindi  и аз си умирам от страх преди всеки преглед дали всичко ще е наред

# 256
  • Мнения: 15
Танка, при мен беше с вагинален. Това щяло да е последния вагинален.
Вече през корема следващия път Simple Smile
Дано всички час по-скоро изживеете това..
Аз не мога да го сравня с никакво друго преживяване.
Такава еуфория, чак не можах да спя вечерта от емоции и вълнение!
Лудница е, прекрасна..  Laughing

# 257
  • Мнения: 3 294
baby12 много хубава снимка , развълнувах се заедно с теб  Hug

miroslinka представям си колко си щастлива след този преглед , дай боже на всички ни да прежиеем толкова вълнуващ преглед

greenlife аз все още не мога да погледна месо  Sick ,

А що се отнася до повръщането , аз не съм повръщала досега , само ми се гадеше отвреме на време , не мисля че това е знак че бебчето  се развива добре когато повръщаш , всичко е върпос на организъм , повечето ми приятелки не повръщаха по време на бременността си и я изкараха много леко , като сега се радват на красиви бебоци . Аз имам много здрав стомах и отдавам на него това че си спестих повръщането  Peace

# 258
  • Мнения: 0
Момичета искам да ви видя бебетата но къде е това албумче и как се влиза?Предварително благодаря ако ме научите.

# 259
  • Мнения: 48
tаnka80, при мен за 1ви път беше през корема .... лекарката каза, че вече може да се вижда добре и през корема.

miroslinka, твоя мъник изглежда доста по-голям от моя. Може би е от вагиналния, въпреки че твоя е с почти 1 см. повече от моя, което на този етап си е множко  smile3503 Наистина, доктора доста се е постарал в  photo

# 260
  • Мнения: 255
miroslinka,
Ако искаш влез в албумчето и виж снимчицата, която е много ясна и се вижда дори нослето  newsm44
Може да е глупаво, но аз не знам как да вляза в албумчето...пък искам да го видя  Embarassed
Някой-помощ...?

# 261
  • Мнения: 15
Така е, пухкаво бебе ще е.. На баща си ще прилича.
Аз с моите 152см.. определено не е на мен!   Crossing Arms
Сега вече нямам търпение и да го усетя!
Док каза, че в началото е като къркорене на червата или пърхане на пеперуда..
Нямам търпение вече, искам да изпитам всичко на мига още..  Blush
Тези които вече са станали мами, споделете кога усетихте бебчетата при предните бременности!

# 262
  • Мнения: 25
Fantaziq27, на ЛС имаш инфо!

Франческа, мисля че е време да нова темичка - ти ли си? Hug

# 263
# 264
  • Мнения: 9 814
В 16 г.с. усетих бебето да рита за първи път.
Много зависи обаче от това колко темпераментно е малкото човече, защото има и такива, които си седят кротко.
Зависи също и колко е качила бъдещата мама.

А това че, бебето сега е седмица-две по-голямо или по-малко не е определящо за това колко голямо ще се роди.

А пък и другата голяма грешка на повечето млади майки е, че прекалено много сравняват децата си с чуждите.
Няма смисъл.

Започвам да я правя новата темичка sharky81 !

# 265
  • Мнения: 456
miroslinka, baby12 направо съм очарована от снимките на мъниците  Grinning  Мноого големи ми се видяха  Shocked

# 266
  • Мнения: 48
tan4e22 и Fantaziq27, пратих Ви на личните стъпките към албумчето ни  smile3503

miroslinka , вчера и аз като видях, че бебчо отговаря на по-големички размери и се е изместил термина се обадих на таткото (а той сега е доста наедрял ... явно бременността му се отразява, повече от на мен  smile3532) и му казах да внимава, ако бебчо е взел сегашните му гени  newsm62

# 267
  • Мнения: 15
baby, нали казват че бременността се отразява и на татковците!
Нищо чудно и вие да сте живото доказателство за това!
Пък и то няма лошо.. той от солидарност, че като почне да ти личи и на теб
да си наедрявате заедно!  preggo

# 268
  • Мнения: 255
miroslinka, baby12 направо съм очарована от снимките на мъниците  Grinning  Мноого големи ми се видяха  Shocked
Да  Simple Smile Много сладко Grinning
Аз моето още не съм го видяла Sad
В края на първия месец го гледахме...но с вагиналния видеозон,че било много малко и не се виждало.

# 269
  • Мнения: 1 475
Дайте да даваме предложения за заглавие на новата темичка!

ето и  моите:
Коледата  вече приближава, а  ЮНЧЕ се осмелява,  слаби ритници да раздава!!  Mr. Green

Коледата  вече приближава, а ЮНЧЕ вече слабо шава!  Laughing
 

Общи условия

Активация на акаунт