Играчки от Leiselsbach

  • 28 369
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 426
ЕХХХХХ как съжалявам че изпуснах поръчката ще има ли друга искам ето тази количка СПЕШНОО http://www.leiselsbach.de/_py-Spielwaren-Spielwaren-nach-Marken- … 4-970-1096-740-0/ хайде да се съберем за нова поръчка моляяяя тук тя струва 65лв определено си залслужава да се купи от Leiselsbach 

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз днес като видях в един магазин цените на Лего , BABY BORN и онемях  Shocked .Ами то два,три пъти по-скъпи!!! Е няма такава надценка...Как да не поръчва човек от сайтове...

Благодаря на Алекс-и успех на новата работа   bouquet . Твоят работодател е щастливец да има такъв точен и организиран човек в екипа си !

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 817
И аз се включвам. Освен, че ще чакам пристигането на вече поръчаните артикули ще ви следя и за следваща поръчка. Ще се включа отново. Яд ме е, че чак сега ще дадат парите от детската градина за да се купуват играчки иначе щях да направя друга поръчка.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 252
Хайде и аз в новата тема.

# 19
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
И аз тук!
Алекс, благодаря!
Сега оставам да тръпна в очакване!

# 20
  • Мнения: 146
И аз бих се включила ако се прави нова поръчка

# 21
  • Мнения: 1 251
А без нас накъде! Hug И аз мога да харесам нещо при втора поръчка! Peace

# 22
  • Мнения: 180
Аз днес като видях в един магазин цените на Лего , BABY BORN и онемях  Shocked .Ами то два,три пъти по-скъпи!!! Е няма такава надценка...Как да не поръчва човек от сайтове...

добре че са leselsbach и алекс Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Запис да ви следя  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 641
АЛЕКС от мен едно благодаря!

# 25
  • София
  • Мнения: 641
Извини ме ако сам задавала прибързани въпроси , имам само още една молба, ако количката доиде до 26 ноември, да ми сигнализираш Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 402
И аз да не ви изпусна  madnoel

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 477
Хоп и аз тук  newsm32

# 28
  • into the blue
  • Мнения: 771
И аз ще следя  Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Записвам се и аз да следя за следваща поръчка!
Надявам се да е скоро! Hug

Общи условия

Активация на акаунт