Отговори
# 15
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Отговорих 4-5,защото на мен мисля,че ще ми е по лесно с деца с по голяма разлика,въпреки че ако семейството има възможност е по добре да са с по малка.

# 16
  • Мнения: 1 477
Между 2 и 4 години според мен.

# 17
  • Мнения: 9 814
Не може да се каже каква да бъде разликата между 1-то и 2-то дете.
Зависи от твърде много фактори, а пък и разбирането за разликата в години е строго индивидуално.

# 18
  • Мнения: 11 004
Поне 3 г.

# 19
  • Мнения: 408
6-7 според мен,а според мъжа ми 3-4  Sick.От сега спорим за това Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Гласувах с повече от 2 години, между моите жз ще е 3, но иначе съм на мнение, че това е Божа работа и не може (не бива) да се планира. Wink
Аз съм за малката разлика, трудно е за родителите, но е по - добре за самите деца. Peace

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Разликата трябва да е толкова, колкото  ти е необходимо на теб да се решиш да имаш второ детенце.  bouquet
напълно съм съгласна Peace
Аз съм за 2г.

# 22
  • Мнения: 173
Най-хубаво е да са породени.

# 23
  • Мнения: 574
Не може да се каже каква да бъде разликата между 1-то и 2-то дете.
Зависи от твърде много фактори, а пък и разбирането за разликата в години е строго индивидуално.


Подкрепям  Peace
Разликата между моите деца е 6 г и 7 мес., така исках аз и за щастие се получи Hug

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Гласувах с 2 и 3 опция.Между мен и сестра ми разликата е 3 год и половина и се разбираме чудесно

# 25
  • Мнения: 439
Въобще не се бяхме замисляли.Разликата между двамата няма година и половина

# 26
  • Мнения: 9 973
между 2-3г.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз лично не съм привърженичка на много голямата разлика и ми се иска разликата между моите деца, живот и здраве, да не е повече от 3-4 години, което всъщност не е малко. В анкетата гласувах с "повече от 2 години". Simple Smile Това разбира се си е лично мое мнение. Няма правила. Peace

# 28
  • Мнения: 6 713
2-3 годишна разлика Grinning

# 29
  • Мнения: 1 371
Мисля да бъде около 4-5 години. Може и повече, но не искам по-малко от 4 години разлика.

Общи условия

Активация на акаунт