Кога започнахте да пазарувате за вашето бъдещо дете?

  • 22 581
  • 335
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 489
Няколко седмици преди термина, но само основни неща необходими на първо време. Останалото след като се родиха.

# 301
  • Мнения: 1 103
повечето дрешки имах преди а с това което ще ги изписват купиха когато се родиха децата.

# 302
  • Мнения: 62
края на 7ми месец получих 1я подарък за бебо и тогава започнах да пазаря.кревата и количката купихме на4алото на 9 месец.

# 303
  • Мнения: 93
Аз не съм суеверна точно за това!
От шестия месец започнахме да си купуваме това-онова и всичко ми беше подготвено когато родих!

# 304
  • Мнения: 306
ами аз започнах да пазаря, когато влязох в осмия месец. купихме си всичко без количката. за таткото остана да купи памперси и шишенца. и матраче за кошарката. и не го направихме толкова от суеверие, колкото от егоизъм- исках аз да си избирам всичко за бебето.

# 305
  • Мнения: 743
Първото което купих,бяха едни чорапки,никога няма да ги забравя.Това беше 3-4 месец,и тогава се отприщих.До края на 6-ия имах абсолютно всичко,включително и количка.Много е лесно после,когато всичко ти е купено,изпрано,изгладено,подредено....,а и нещата не са никак малко.Със сигурност не мога да оставя удоволствието от пазаруването  за моето бебе на някой друг Naughty.Поне така съм чувала,че си набелязвали само и после,като се роди бебока,таткото или бабите ги купували.А също и се подстригвах,боядисвах...всичко,което си върша и без да съм бременна.Но също така разбирам мамите,които не ги правят тези неща,всеки за себе си!

# 306
  • Мнения: 567
Аз нищо не купих , къде от суеверие / не че съм/ но майка не ми даде, а всичко тя и свекървата купиха, но след като родих. И като се прибрах вкъщи всичко ме чакаше наготово. Аз купих само количката...Е преди това се бяха консултирали с мен какво ще се купува, че да не им трия сол на главата.

# 307
  • Мнения: 135
Купих в 6ат месец първите и маратончици , Мама, тате и мъжътми докато аз раждам бяха накупили всичко , което им бях казала и харесала да го вземат.
Просто суеверие.

# 308
  • Мнения: 54
След като се роди

# 309
  • Мнения: 74
От 6-ия месец мисля че започнахме да пазаруваме,до началото на 9-ия бяхме взели всичко,и чакаме момента

# 310
  • София
  • Мнения: 30 209
аз съм такава, че все си въобразявам някакви неща, но днес купихме с мъжа ми леглото, защото не ми се искаше да оставям всичко на него и бабите.

В Piggy's се натъкнахме на следната картинка. Млад татко с двете баби и сестра си т.е. лелята на бебето, обикаляха магазина, спореха на висок глас, кое ще трябва и кое не на родилката. Двете баби не спираха да го съветват все различни неща за дрехите, аксесоарите и т.н. и разбира се бяха все на различно мнение по всички въпроси. Да не говорим, че неможаха да се разберат коя ще купи комплекта за изписването и какъв да бъде той, лелята се намесваше и тя "компетентно" уж като по-млада. Целият магазин ги разбра с две думи, а мъжът ми заключи, че няма да издържи, ако го подложа на такова нещо  Wink

# 311
Започнах да пазарувам в момента,в който разбрах,че съм бременна.Не съм суеверна.Спокойна съм,когато всичко ми е подредено и оправено.Бих откачила ако има нещо,което да не е готово,когато момента настъпи:)))

# 312
  • Мнения: 4 204
С първото дете купих първите неща 1 или 2 месеца преди да родя. Вече не помня. Повечето неща ни ги подариха познати и роднини. Почти нищо не купихме сами.
С 3-то дете купих първите му дрешки във втория месец Току що бях разбрала, че съм бременна. Simple Smile Беше времето на януарските разпродажби и не можех да не купувам Simple Smile

# 313
  • Мнения: 58
Бях накупила всичко още преди да родя

# 314
  • Мнения: 187
В Piggy's се натъкнахме на следната картинка. Млад татко с двете баби и сестра си т.е. лелята на бебето, обикаляха магазина, спореха на висок глас, кое ще трябва и кое не на родилката. Двете баби не спираха да го съветват все различни неща за дрехите, аксесоарите и т.н. и разбира се бяха все на различно мнение по всички въпроси. Да не говорим, че неможаха да се разберат коя ще купи комплекта за изписването и какъв да бъде той, лелята се намесваше и тя "компетентно" уж като по-млада. Целият магазин ги разбра с две думи, а мъжът ми заключи, че няма да издържи, ако го подложа на такова нещо  Wink
Ей сега нашия татко прочети това и беше категоричен, че подобно нещо няма да изтърпи и да съм си купувала всичко сама!  Joy А до вчера все казваше, че има време.... Благодаря ти за помоща!  Wink Иначе по план започвам покупките от другата седмица, а в събота ще отидем до магазин Штъркел да разгледаме количките и леглата! Не вярвям в поверия и смятам следващите два месеца да поготвя всичко и като се роди бебчо като ходим на разходка ще си купуваме допълнително разни неща, който ми харесат!

Общи условия

Активация на акаунт