Мънички сме ний родени и от Бог благословени

  • 18 237
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 685
Дундурелкеее HugПитата изглежда вкусно.Моят  мъж, все няма време да ми качи снимките, та да покажа и аз моето творение Mr. Green

# 241
  • Мнения: 983
Честит първи сняг и от мен  Wink
При нас за съжаление е само дъжд, поне за сега.
Дундурела, много ти е хубава питката! Браво, браво  Mr. Green

Моя Жоро нещо много трудно е взел да заспива. От два часа съм го сложила в леглото, аз един сън изкарах, той чак сега се кротна. Думи нямам...и не смея да мисля как заспива в яслата  ooooh!

# 242
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит първи сняг и от нас! Аз на моите днес им показвах снега докато валеше, ама не знам те дали разбраха за какво става дума Simple Smile
Дундурела и аз мисля, че правилно си решила да скриеш проходилката, тя ще свикне и ще види, че може да се придвижва и сама. Лора така се научи и да лази и да ходи. Е ще започне да пипа навсякъде, чекмеджета, шкафове, телевизора. Дани сега е открил копчетата на телевизора (как ги намери не знам... те се намират отдолу и аз дори не знаех че ги има) и само ходи и изключва телевизора или сменя каналите.
Ние утре ще правим прощапулника на Лора, че то вече много време мина, ама с тия болести... ще ви пусна после снимки Simple Smile

# 243
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГЕри питката не само, че изглежда ами си и беше вкусна, а и нали е мъничка, начупих я на рождения ден и тя свърши. А аз бях поканила гости и за вкъщи следобед, та се наложи като се прибрахме да правя втора питка Mr. Green, а тя стана още по хубава и от първата, изядохме си я и нея. Mr. Green ТЪкмо докато проходи Вероника ще се осъвършенствам и следващата дето ще я търкаляме и ще тичаме ще стане още по хубава.
hellche целувки на малките палавници, Hug

# 244
  • Мнения: 1 685
Качих снимка от питата, HugМа ,да не ми се смеете моля Sickза първи път ,правя пита.Снимката на Жоро с очилцата Sunglasses

# 245
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГЕри, тя твоята пита даже е по хубава от моята, какво се притесняваш пък ти, а ЖОрката е голям сладур. Но очилата щом трябва ги носете, та по бързо да се оправите.  Hug А ти питката на отделни парченца как я направи. Аз моята я рисувах отгоре, а с втората даже се постарах повече и ги намазах и двете отгоре с мед, те и затова така лъщят. КАчвам снимка и на втората. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212094&pid=9025752 Hug

# 246
  • Мнения: 1 685
           Момичета ,как сте днес?             AnMary,нещо се губи и тя  newsm78    Пчеличке, как е момата? Grinning

# 247
  • Мнения: 923
Браво Гери, браво Дундурела. Много са ви хубави питите.  newsm10
А Коки все още не иска да направи и една крачка сам, но поне се отпусна да ходи като го държа за една ръка. Не знам ние кога ще стигнеме за питка и прощъпулник.
hellche и аз показвах на Коки снега, обаче той не му обърна никакво внимание, даже в Кауфланд вчера му показах и кукла на Дядо Коледа с чувешки размери, но него го беше страх да го пипне, само го разглеждаше любопитно.

# 248
  • София,
  • Мнения: 4 267
И нашите току що баща им ги изведе малко отвън на снега! Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 39 878
Мърдам, мърдам Simple Smile Тези две седмици имах гости по-често, през ден. Изпратих брат ми в петък Sad В събота му е бил самолета.
Той докато имал някакви интимни помисли да се връща... ми казва "боже, сестра ми, броя дните, искам да си ходя. У нас се чувствам като на гости."
Баба ми го е гледала хубаво, ама той искал да си спи в "моето си легло".
Направих и на мама и на брат ми две чаши със снимки на децата. Успях да покажа по камерата на мама. Ще я видя какво ще каже като ги получи Simple Smile

С Алекс ядове нямам. Папка си детето. Мъчат го зъбите и изпитва някаква нужда когато съм го гушкала да ме захапе за брадата. И се ядосва когато не може да ме хване изкъсо и започва да ръмжи и размахва ръце. Доволен като захапе брадата на майка си. Не се е пробвал на брадата на баща си, ама и тя боцка Simple Smile

Дияна го храни преди малко. Сега ме врънка да ходим при една нейна приятелка. Но снощи много ме ядоса и е наказана. Ще видя дали ще излизаме.

# 250
  • Мнения: 1 685
Завиждам ви аз, на теб Дендурела и на AnMary GrinningИма кой да ви помага .Имате по-големи дечица дето вярвам, че са с вас и се грижат за малките.Така ви остава време, за да изчистите ,направите вечеря и.н.т.Аз незнам кое по-напред да захвана ooooh!Опитах преди малко да изчистя, и Жоро падна- яко се удари,/беше застанал пред телевизора и гледаше/.Удари си главата на ръба на масата, и после тупна и на земята Tiredлоша работа!Мъчно ми стана ,много.

# 251
  • София
  • Мнения: 39 878
Събота и неделя... мога да си почина. През седмицата е малко по-трудно. Голям екшън беше в петък.
Една приятелка ми звъни и ме пита дали ще взимам Дияна, разбрахме се, че ще ми я докара. Алекс беше кисел, реве, мрънка, добре, че люлката му беше в кухнята. метнала съм го в люлката, аз мия съдове, той мрънка, реве и се люлее. Междувременно чакам Мими (Miki3 от темата на първолаците) и Дияна. Тел-а ми е в джоба, аз съм в пяна до лактите. Звъни тел-а и Мими ми казва "идвай да ни отвориш, щот звъня 15мин". Грабвам Алекс и към вратата. И започвам да се извинявам. Но при комбинация от пусната шуртяща вода, миялна, ревящо бебе и пееща люлка... изобщо не съм чула звънеца. Дияна е успяла да чуе, че Алекс реве.

Алекс изостана от кака си, още не е падал. Но той и не се върти много.

# 252
  • Мнения: 167
Здравейте момичета     Hug

ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

Искам да ви изчета,че отдавна не съм ви дори и чела, и да разбера горе долу за какво си пишете.Много проблеми ми се събраха напоследък и не съм имала време да се занимавам с друго освен с тях и поне още извесно време ще е така.Обаче първо ще ви пиша как е Дари и отивам да чета.

Колкото до Дарина,тя вече хвърчи като финикиец в проходилката.Има вече 1 зъбче и второто е на път да излезе.Опитва се да се пуска и да стои права без упора,но успява само 2-3 сек. да се задържи.Вчера ни биха 2-рия Пентаксим и снощи беше много кисела.Болеше я крачето,но днес вече не я боли,явно компреса и подейства.Струва ми се обаче ,че има лека температура.По-късно ще я премеря.Вече много си бърбори,ба-ба,па-па,ма-ма и  др. срички.И Дари е 66 см. и 6180 кг.

На всички които са имали празници и аз съм ги пропуснала много здраве и щастие .

Качих нови снимки на Дари в албумчето.

ЧАО

# 253
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug.
Ние заради бурята по-миналата вечер вчера на обяд останахме без интернет и чак сега дойде.
МНого хубави са питките  chef-браво и на Дундурела и на Гери  bouquet.
 Сладка мама-Дари е много сладка Heart Eyes. Ти няма да слушаш Чавдаров и ще ползваш проходилка -така ли newsm78? Ние за сега мисля да не ползваме.
 Иначе мисля ,че сме добре-пу -пу Praynig. Само дето зъбките не избиват и това е #Cussing out. Вече и отдолу венеца е син. Може би и заради това Мимето е малко по-кисела. Но поне вече прави все по-успешни опити да се изправя. Понеже малко я мързи обикновено се изправя на колене и спира с опитите,но иначе ,ако реши може и на крачета. Все още ядем само с биба и уж хапваме достатъчно количества ,но килцата ни не мърдат #Cussing out. Сравнявам количествата с други две мами и техните дечица ядат по-малко,но наддават повече.Малко се притеснявам вече ,но май сме от "правите черва"-каквото влезе и излиза.
 Това е за сега . Стискайте палци да избиват по-бързо тези зъбки,че не се търпи вече. Утре ще се мерим и ще пиша какъв е резултата.  bouquet
П.С. И аз да кача малко снимки на Мимето Embarassed

# 254
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, Dundurela, много хубави изглеждаха питките!
Гери, ама много е пораснал нашия Жорко - вече е мъж.  Hug
Ще се опитам да разгледам и другите нови снимки.

Общи условия

Активация на акаунт