Интериорен дизайн – цени и препоръка!

  • 269 155
  • 845
  •   1
Отговори
# 360
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Много е хубав и интересен този интериор, който си показала. С една забележка - ниската маса........все е дно съм в парна баня.  newsm78

# 361
  • София
  • Мнения: 111
Благодаря ви за коментарите Hug На мен ми любопитно как  виждате интериора вие. Grinning
Jane масата и мен малко ме притеснява -тя е интересна като модел, но ми е малко тромава. По-голямото ми притеснение е, че тези дупчици ще събират прах, която трудно се почиства.  Дизайнерът каза, че ще предложи и друг вариант.
Nasty Girl кое осветление те дразни - луничките или трите висящи кълба?

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз вече се похвалих в една друга тема, но така и така сте раздвижили тази..... това е нашият интериор  http://www.behance.net/Gallery/A-country-house-interior-the-livingroom_/465152 сега го изпълнявам и проектът ми струваше доста по-малко средства. Не че дизайнерите не заслужават добро възнаграждение, но в тази ситуация едва ли са много хората, които могат да си го позволят.  Hug

Чудесна къща имате!

За проекта на първо четене мога да кажа едно - бамбука трябва да се махне! Rolling Eyes

Гледам, че е на Свилен Гамолов, който принципно се справя по-добре.
Имам и други забележки, но като цяло помисли за преработване! Thinking

А ниската маса е от малкото неща, които харесвам, но не и с този диван...


cvete_to, искам да ти кажа, че проследих началото на включването ти и съм напълно съгласна със забележката на Ета. Не виждам защо се сърдиш.
И това, че не споменаваш коодинати, но си предлагаш услугите, не е ли начин да търсиш евентуален клиент?!
Аз не се намесих, защото ми изглеждаш добронамерена и реших, че не го правиш нарочно, дано съм права... Whistling

# 363
  • София
  • Мнения: 111
Е то разни хора - разни идеали, на един едно му харесва, на друг друго - лошо няма. Но специално в този интериор бамбукът е основен мотив и на мен си ми харесва. Ако  той се махне правим съвсем друго нещо. Дай другите забележки. Пак мерси за коментара. А къщата в момента изобщо няма да ти хареса  - строителна площадка, но се надявам някой ден да стане Laughing.

# 364
  • Мнения: 637
Криша, на мен ми хареса много Peace Нямам какво да добавя, а и важното е на теб да ти харесва, защото това е твоят дом.

# 365
  • Мнения: 762
Прекрасна къща!
Нали няма да сложите ПВЦ дограми наистина?Страшно много ще върви една екзотична дървесина.И гледката ще се промени и доста по-добре ще се съчетае с естествените материали в интериора.

# 366
  • Мнения: 0
Благодаря ви за коментарите Hug На мен ми любопитно как  виждате интериора вие. Grinning
Jane масата и мен малко ме притеснява -тя е интересна като модел, но ми е малко тромава. По-голямото ми притеснение е, че тези дупчици ще събират прах, която трудно се почиства.  Дизайнерът каза, че ще предложи и друг вариант.
Nasty Girl кое осветление те дразни - луничките или трите висящи кълба?
Преди време видях вариантите тук
Много ми харесва!!! Не разбрах само за кои дупчици говориш.  Thinking

# 367
  • Мнения: 0
Ако имаш пред вид мен, просто отговорих на въпроса "Къде е магазина?".  
Аз да си призная мострите изложе ни там не ме впечатлиха, но може и да са добри. Човекът, който ме "обслужи"(не беше зле, а аз по-скоро влязох да разгледам) мил, ненатрапчив и честен, относно това колко струва и какво може да се промени в цената (попитах за един диван, за който ми казаха че е скъп защото е с дамаска на Дженезис, но е производителя е на Велда/Велга newsm78)

А и между другото, други са потребителите, които са близо до мебелите и дизайна... аз (по-скоро клиент) само съм им се радвала на нещата, които са показвали или на съветите, които са давали...



Тук някакви изтрити мнения ли има???

# 368
  • Мнения: 22 935
Прекрасна къща!
Нали няма да сложите ПВЦ дограми наистина?Страшно много ще върви една екзотична дървесина.И гледката ще се промени и доста по-добре ще се съчетае с естествените материали в интериора.
Ами разликата в цената е определяща,предполагам. Mr. Green
Криша,аз също бих махнала бамбука. Peace

# 369
  • Мнения: 762
Прекрасна къща!
Нали няма да сложите ПВЦ дограми наистина?Страшно много ще върви една екзотична дървесина.И гледката ще се промени и доста по-добре ще се съчетае с естествените материали в интериора.
Ами разликата в цената е определяща,предполагам. Mr. Green
Според мен има неща,от които не бива да се пести.А и трябва да се има предвид,че реалната стойност на ПВЦ дограмата е в пъти по-ниска,от тази,която се плаща от крайния потребител,докато при натуралната дървесина не е така.Разликата в цената е малко под 2 пъти,а удоволствието от луксозни дървени дограми е в пъти по-голямо.Особено при такива огромни остъклени пространства.
Не че ми е работа да се бъркам де,ама споделям опит. Peace

# 370
  • София
  • Мнения: 1 595
На мен пък много ми харесва именно бамбукът. Разгледах другите разработки на дизайнера - е много студени ми идват. Тази най-много ми хареса   bouquet Дано да я изпълните успешно, не забравяй да пуснеш истински снимки после!

# 371
  • Мнения: 22 935

Според мен има неща,от които не бива да се пести.Разликата в цената е малко под 2 пъти,а удоволствието от луксозни дървени дограми е в пъти по-голямо
Абсолютно си права,няма по-хубаво от натурана дървена дограма,но зет ми работят с екзотична дървесина,като правят дограма и като знам цените..леле-мале... Crazy
Май малко разводнихме темата,за което се извинявам.  bouquet

# 372
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Е то разни хора - разни идеали, на един едно му харесва, на друг друго - лошо няма. Но специално в този интериор бамбукът е основен мотив и на мен си ми харесва. Ако  той се махне правим съвсем друго нещо. Дай другите забележки. Пак мерси за коментара. А къщата в момента изобщо няма да ти хареса  - строителна площадка, но се надявам някой ден да стане Laughing.

Да уточня нещо, че от бързане не съм се пояснила.
Ясно е, че бамбукът е лайтмотив в помещенията.  Wink
На мен графичните принтове много ми харесват, но вкарването му като релефно пано по стените, а и като гръб на кухнята (доколкото виждам), е прекалено и излишно. Загубва се моментално ефирното излъчване на пространството, за което допринасят и осветителните тела.
Но ти си права, хора всякакви, вкусове - различни, казвам си мнението, то си е лично мое и не го натрапвам.
Къщата предполагам как е сега, но принципно ми допада като разположение, този излаз към градината ми е много любимо решение. Flutter

# 373
  • Мнения: 6 305
И аз завиждам за градината, ако успеете да я направите такава, каквато е в проекта. Blush Прекрасно е с тези врати, които се отварят към нея. Била съм в такава къща на мои познати в "Драгалевци" и усещането е невероятно. На пода те имат дюшеме от голеееми дъски, които са в различни тоналности на дървото, много натурално, не е равно и еднообразно като някой ламинат и сливането с градината се получава по много естествен и силен начин. Във вашите проекти видях две различни настилки сякаш. На коя сте решили да се спрете?
А белият диван в ъгъла изглежда малко странен. Създава ми усещане, че ще се изпързалям на пода като от пързалка. Предполагам, че имате предвид конкретен (съществуващ) диван. Може ли реална снимка?

# 374
  • София
  • Мнения: 111
Първо да се извиня на Sapfira 1, че тя побутна темата с въпрос за цена, а аз ви отвлякох вниманието към моя интериор.

Относно градината - тя и на мен ми е слабост и вече посадих цветята, чакам да  изсъхне да засея и трева и да стане зелено.  flower
Градината наистина е на нивото на  терасата пред хола.

Дограмата отдавна е сложена и е бяло PVC , но като цяло се връзва с къщата, която също е бяла с модерна архитектура и без покрив (с тераса най отгоре). Трябва да пусна снимки.

За настилката се чудя, иска ми се да сложа бамбуков паркет, но отзивите за него не са много добри - бил мек и се развалял лесно от вода. Може ламинат да е, а Barbabeau отново ме зариби с идеята за дюшеме. newsm78.

За дивана - не още не съществува такъв. Дизайнерът ще го майстори по собствения си проект. На мен ми харесва идеята да бъде шантав.

Flip Fantasia благодаря за пожеланието. Като напредна с изпълнението ще пусна снимки, а най - добре да ви поканя на гости и да си направим съфорумско обсъждане на нещата от интериора и живота като цяло. lalalala

Ако много оспамвам темата да взема да пусна нова? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт