Интериорен дизайн – цени и препоръка!

  • 271 493
  • 846
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 762
Относно градината - тя и на мен ми е слабост и вече посадих цветята, чакам да  изсъхне да засея и трева и да стане зелено.  flower
Аз използвам дъждовете,за да си засея моята трева и освен,че порастна много бързо (за 2 седмици),избегнах мравките,които разнасят семената.

За да не е спам да си кажа и мнението за пода:зависи колко се мокри (дали е около кухня,баня,преходни помещения).Ламинатът (пак по-скъпия) като че е по-издъжлив,макар че и той си има кусури.А и ако влизате от градината направо в къщата не знам дали дюшемето ще понесе толкова мръсотия...може би зависи от поставяне и грижи,знам ли.
Моя ламинат го претърквам в тия дъждове,защото непрекъснато е кален,хем нямам пряк излаз от него в градината-само мързеливо семейство. Joy

И аз завиждам за градината, ако успеете да я направите такава, каквато е в проекта. Blush Прекрасно е с тези врати, които се отварят към нея. Била съм в такава къща на мои познати в "Драгалевци" и усещането е невероятно. На пода те имат дюшеме от голеееми дъски, които са в различни тоналности на дървото...
Да не би случайно дюшемето да им е с тикова дървесина,а тоналностите да са постигнати с различен цвят на лаковото покритие?Нещо като имитация на т.н. декинг-дърво в градината.

# 376
  • Мнения: 23 150


За настилката се чудя, иска ми се да сложа бамбуков паркет, но отзивите за него не са много добри - бил мек и се развалял лесно от вода. Може ламинат да е, а Barbabeau отново ме зариби с идеята за дюшеме. newsm78.
Сааамо бамбуков НЕ,моля ти се!!! Praynig У нас го имам това нещо и е ужаснооооо.... Close
Ние ще слагаме дюшеме,въпреки,че имаме пряк излаз към градината.Избрали сме канадски клен,дано да издържи на триенето,макар да имаме само райграс и реално няма да се внася много пръст или камъчета.

# 377
  • София
  • Мнения: 111
ДесиХЗ благодаря за мнението за бамбука - помагаш ми, защото съм в голяма чуденка. Днес гледах в Баумакс някакъв немски ламинат имитация на бамбук (20 лв/кв), който изглеждаше добре. 
А аз,  въпреки че от хола се излиза на двора, мисля да въведа дисциплина и да не се влиза вътре с обувки. Ще сложа нещо като шкаф на терасата и до там с обувките. Иначе няма изчистване на цялата къща. Ще видим как ще се справя с  smile3540 smile3540

# 378
  • Мнения: 1 569
И тук ще пиша: моля препоръчайте ми фирми в София, които изработват мебели (или работят с други фирми за мебели) и предлага услугата интериорен дизайн! Трябва ми за хол с кухненски бокс! Моля ви - СПЕШНО е!

# 379
  • Мнения: 330
Здравейте, ние сме решли как ще изглеждат мебелите в апартамента ни. Трябва ни помощ за баните и за подробностите- осветление, цветове, аксесоари. Бихте ли ми препоръчали дизайнер, който може да ми помогне.

# 380
  • Мнения: 400
Интересни идеи!

# 381
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте,
аз съм от Варна и си търся добър интериорен дизайнер. Понеже бюджета ни е скромен, а и с мъжо имаме идейки, но не можем да ги сглобим, бихме искали да се консултираме с някой как да оптимизираме 60те си квадрата панелка. За изпълнение и за мебели си имаме хора, но искаме да си платим за още една "шепа акъл". Да ни подсети човека къде какво можем да сложим, какви цветове ще са ок, как да реализираме това, което ни е в главите. Аз по принцип съм голям фен на дребните, но много симпатични и удобни хитринки, като в Икеа например.

Много ми се иска този път жилището ми да е добре направено. Аз по принцип си имам мой си апартамент и като го ремонтирах и обзавеждах не можах да внеса единен стил- получиха ми се много разноцветни, разбъркани кътчета. То нали знаете от тук малко от там малко, когато събереш парички...абе можеше и по-добре.

Сега апартамента на любимия го спонсорират родителите му и моите идейки за оптимизация, за кътове, за акценти им звучат малко странно, а аз клетата съм била брокер на  имоти и съм гледала та гледала апартаменти и къщи и добре и зле направени. Направо имам професионално изкривяване, но свекитата понеже са инженери се надявам, че като им покажем нагледно какво имаме предвид ще поомекнат. те не са лоши хора ама хич не са отворени към новото Sad

Та така де, стига съм разказвала ако има някой, който би искал да се занимае с нашия мини проект нека ми пише на мейл dimitrova.geri@gmail.com

# 382
  • Мнения: 7
И аз съм от Варна и с мъжа ми търсим интериорен дизайн за обзавеждане на новата ни къща. Ако някой може да ми помогне с нещо моля пишете.

# 383
  • Мнения: 0
И аз съм от Варна и с мъжа ми търсим интериорен дизайн за обзавеждане на новата ни къща. Ако някой може да ми помогне с нещо моля пишете.

потърсете тук: http://www.interior.dibla.com/
ето един добър дизайнер от Варна: http://interior.dibla.com/index.php?option=com_content&view= … 100&Itemid=89

# 384
  • софия
  • Мнения: 20
Много е оригинално, защото сам избираш какво да има в дома ти, а не да купуваш от ширпотребата.
http://ultrazone.snimka.bg/other/stayata-na-yana.521373

# 385
  • Мнения: 6 355
Много е оригинално, защото сам избираш какво да има в дома ти, а не да купуваш от ширпотребата.
http://ultrazone.snimka.bg/other/stayata-na-yana.521373
Тази стая какво илюстрира - работа на дизайнер, нещо оригинално или ширпотреба?

# 386
  • Мнения: 4 425

Много е оригинално, защото сам избираш какво да има в дома ти, а не да купуваш от ширпотребата.
http://ultrazone.snimka.bg/other/stayata-na-yana.521373
Тази стая какво илюстрира - работа на дизайнер, нещо оригинално или ширпотреба?
би трябвало да е последното

# 387
  • Мнения: 0

Много е оригинално, защото сам избираш какво да има в дома ти, а не да купуваш от ширпотребата.
http://ultrazone.snimka.bg/other/stayata-na-yana.521373
Тази стая какво илюстрира - работа на дизайнер, нещо оригинално или ширпотреба?
би трябвало да е последното

Според мен, точно първото са имали предвид (т.е дизайн). Обаче няма никакъв дизайн тук.

# 388
  • Мнения: 0
Здравейте, относно питанията Ви за дизайнери. Скоро попаднах на един  много талантлив колектив имат, офис в Пловдив и в София също, от скоро се занимават с това .
А относно цените работят на 15 евро на квадрат, работят с изпълнители и мебелисти...на мен абсолютно ми се вместиха в бюджета много съм доволна. Ако се интересувате мога да Ви изпратя нещица да разгледате.

# 389
  • Мнения: 4 425
Хайдее на безплатната реклама,ама поне ще е на лични.

Общи условия

Активация на акаунт