Интериорен дизайн – цени и препоръка!

  • 269 204
  • 845
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 542
Първо, изобщо не си наясно за какво съм споменавала руснаците - споменавани са в темата за макс във връзка с уроци по програмата, които нямат нищо общо с дизайна.

Второ, ако ще и да съм копирала от някъде нещо, то не е било от руснаците - дори не харесвам дизайна който правят. За незапознаните, могат да влязат в сайта www.render.ru и сами ще се убедят.

По повод строителните етапи, не съм казала нищо, което не е вярно. Това, че не съм размахала пръст и да изкомадвам кое след кое се прави не значи, че не съм наясно.

В гърдите се биеш ти, че си по- по- най- а другите не струват нищо - дори доказали се като Малена.

Останалите може да не се занимават професионалбно с дизайн, но не са слепи и сами могат да си направят изводите кой какво и колко може.

Не си прави труда да ми пишеш повече.  smile3542

# 91
  • Мнения: 14 491
......но не знаем кои неща са твои Ксения.Не е много редно постоянно да критикуваш,а нищо да не показваш- добре покажи ни нещо ,за да разберем,че ти си най-добрата в професията и спора да приключи!

че Ксения дизайнер ли е или архитект?

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
100% медицинска сестра!

# 93
  • Мнения: 14 491
100% медицинска сестра!

е това обяснява нещата донякъде Mr. Green

# 94
  • Мнения: 2 211
100% медицинска сестра!

 Shocked Как разбра?

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Усещане някакво да речем!  Rolling Eyes
В което няма нищо лошо де!  Wink

# 96
  • Мнения: 5 934
Публикувана от: xenia
Спорът ина не е бил в това кой е по-добрия. Аз с никого не си го меря.  Както каза Малена, сравняваме два различни свята- аналога е абсурден. Нещата стоят така че когато се отправя критика към нечий дизайн, веднага се отправя вопъл  "а ти коя си ма, я дай да те видим?"  Просто някоя. Със западно образование и работа извън България. Достатъчно.

По повод западното образование-хайде,холан.Има университети и университети.Както и в България,естествено.Похвали ми се една позната,живееща навън,че дъщеря и я приели архитектура. Браво,поздравления!Ама щяла да учи 2 години Shocked
Не исках да и скършвам настроението,не е лошо,дори много добре.Но този човек няма да излезе архитект,а нещо като ...де да знам какво.

# 97
  • Мнения: 14 491
в такъв случай недопустимо е да нападаш човек, който не само има талант, но и съответното образование. Peace

мое скромно мнение е че колкото и да си талантлив ако нямаш необходимото образование нямаш право да се имаш за по-компетентен от тези, които го имат.
като изключим разбира се варианта да си гений, но мисля, че с Ксения не сме изправени пред подобен такъв

# 98
  • Мнения: 544
Очаквах да прочета нещо стойностно по темата, а попаднах на безсмислени спорове.
Давайте по същество, моля!

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
И аз съм на същото мнение, Алегра!   Peace
xenia всякак се опитва да се дистанцира от българското, но за съжаление  у нея откривам основно  само сбор от лошите ни национални черти- да плюеш, да си компетентен от всичко и да си по-европеец от европейците!
Аз пък искам в тази тема да благодаря на Биляна за всичко, което направи за мен през последната година и за това, че ми помогна да направим за мен и семейството ми дома на мечтите ми!   bouquet  bouquet  bouquet
Щастлива съм, че чрез този форум намерих качествени хора като нея, Ета и Миоки! Благодаря ви, момичета!
За xenia, която все не е разбрала кой какво може, показвам това, което сътвори за мен Биляна, което визуализира Миоки и което изработиха във бг фирмата Бурлекс, със съдействието на Ета!  Peace

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 18:34 от Бу

# 100
  • Мнения: 228
Браво  smile3501, Малена, Миоки!

# 101
  • Мнения: 511
Момичета , изчетох цялата тема на един дъх.Някои от вас могат да кажат аз какво се обаждам,но не се стърпявам направо.Най-после някой да постави на място тази Ксения.Защото от както влизам тук и чета и пиша съм я забелязала .Навсякъде коментира НЕТАКТИЧНО като че ли мнението и е меродавно.Все пак това е форум за МАЙКИ,а не за професионалисти.А пък дори и да има те помагат/визирам интериора на  Ла Дида/.Еми браво на дизайнерките.Много стилно се е получило. smile3501 smile3501 smile3501Това се казва подплатено самочувствие.
Тук трябва някой да изреве"Ксения , моля те помогни!" за да не го хули лелята.И само сайтчета пуска.На това ли му викате професионален дизайнрлък  в страната ,където си емигрирала?
Мога да продължавам, но да не ви губя времето

# 102
  • София
  • Мнения: 1 826
LaDiDa, много ми харесва домът ти! Малена ли е правила интериора?????

# 103
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Може би не е тук мястото на питането ми, но така и така темата вече е само спам искам да те попитам, ЛаДиДа, откъде поръча това не знам секция ли да го нарека или преградна стена, но е много оригинално  Heart Eyes Чудесно е всичко, поздравления за Малена и Миоки  smile3501

# 104
  • Мнения: 2 768
Браво  smile3501, Малена, Миоки!

А ми аз?!  Mr. Green Производителят винаги е пренебрегван... съдба!

Общи условия

Активация на акаунт