"МАРТенските ни бебоци, правят първите подскоци!"

  • 11 253
  • 296
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 495
Слънце, много добре те е направила фризьорката, пу-пу Flutter
Може да ми видите тумбака-качих снимки в албума. Hug

# 196
  • Мнения: 5
И аз съм за среща в София, нямам претенции за час и къде, но ако е в събота 22.11 тогава съм на Отворени врати във Вита, точно от 12:00 ч., затова предлагам ако искате часа да е към 15:00 ч. в Събота или денят да е Неделя, пак към 12:00ч. или както решите, защото много ми се идва на среща и на мен! Praynig

# 197
  • Мнения: 3 637
Добър вечер мами!
Днес ходих да си провера оценката от изпита,но учебен отдел ги нямаше и пак не си взех книжката  Rolling Eyes !
Ау, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Маймунке,много здраве,щастие,любов и най-хубавия подарък през март   Tada !
The_light_2008 ,мерси за инфото и честито момченце!
Слънце,много ти е хубава прическата,да ти е честита!
Лека Вечер и Целувки!  Hug  Flutter  Heart Eyes

# 198
  • София
  • Мнения: 5 794
Аз в неделя няма да мога, по-удобно ми е, ако местим часа само. Но, естествено, както реши болшинството Simple Smile
Шу, и на тази възраст ли не искат да спят! Мале! Аз си мислех, че ние сме изключение - толкова голям и да продължава да се буди... УжасТ, да се готвя значи. Simple Smile А за коричките - милото, то си е страшно Simple Smile
Снимките ще видя после, тук не мога.

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Слънце, много добре те е направила фризьорката, пу-пу Flutter
Може да ми видите тумбака-качих снимки в албума. Hug

Белла снимките лъжат  Mr. Green Laughing днес корема ти изглеждаше по друг начин. да не са близнаци  Joy Joy Joy

# 200
  • Мнения: 2 495
Слънце, много добре те е направила фризьорката, пу-пу Flutter
Може да ми видите тумбака-качих снимки в албума. Hug

Белла снимките лъжат  Mr. Green Laughing днес корема ти изглеждаше по друг начин. да не са близнаци  Joy Joy Joy
мм, даааа....колежките ми казват че ще родя сигурно слонче  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 645
Бела коремчето си ти е супер, то е много важно и ти колко си голяма, на мен една колежка само ми вика че ми бил голям корема, а нейния колко малък бил, ама аз съм 1.55м а тя е 1.90, нормално е на нея коремчето да не и изглежда толкова голямо.
Elwing, той по принцип си спи ама откакто седи само в къщи и не се изморява, толкова енергия е насъбрал че се чуди само каква по-голяма щуротия да измисли Crazy

Слънце много добре изглеждаш.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета малко тъп въпрос ама някой ще ми каже ли къде мога да ви видя снимките Sad не съм в час и незнам къде да ги открия Sad

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Деси на всяка наша тема на 1 стр. има посочения адрес къде са ни снимките, а ако искаш и ти да си качиш ще трябва да поискаш от някоя мама паролата на ЛС. И за да те улесня в търсенето ето тук сме ние - все красавици събрани www.martenichki.snimka.bg
Шу благодаря!!!

# 204
  • Варна
  • Мнения: 858
Благодаря за пояснението, Слънце,аз също смятам че новата ти коса е супер Simple Smile честито.

Момичета гепи ме лошото настроение,незнам защо. Плаче ми се... Cry  мразя да съм така поне да имах причина. Sad

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 22:37 от dessiss

# 205
  • Мнения: 645
 dessiss по-добре да си в лошо настроение без причина отколкото да си като като мене ( имам доста причини да съм в много лошо настроение) но се смея като луда за да не притеснявам близките че и на тях не им е леко.

# 206
  • Мнения: 645
Добро утро  Hug
Желая на всички лек и весел ден  bouquet

# 207
  • Мнения: 3 637
Добро Утро мамита!
Ели,чакам си закуската,Слънце от теб кафето  Heart Eyes !
За мамите,които не са намерили Шопинг Гайд по сергиите,ето тук го има онлайн www.moetobebe.net ,но  са му много ситни буквичките  Thinking та може и нищо да не се разчете  ooooh! .
Мен ме е хванала една щуротия,още от сутринта  Crazy !
Заминавам да папам!  eat   Hamburger Голям глад ме гони!  Blush

# 208
  • Мнения: 363
Моми4ета добро утро!Вчера бях при моя лекар и беба така упорито си седи на дупето,4е май и тя 6те си е седалищно до край като 1вото ми дете.Много интересно ми стана,за6тото лекарят ми обясни ,4е просто матката ми е такава(малка)бебетата има е най-удобно в тази поза...Еми както иска така да е ,и без това съм секцио,така 4евсе едно Heart EyesИсках да споделя ,4е сме решили да кръстим беба Тея...
Е ,това е от нас !лек ден !

# 209
  • Мнения: 361

хайде на закуска (Дани специално за тебе, за да не седиш гладна)

Добро утро,
благодаря на далите отговор за витамините, няма да ги пия повече. Първо ще питам доки. А Прентал незнам дали да взимам, при положение, че ям по 2кг плодове на ден.

Аз съм за срещата в събота на 22, без значение за място и час. Този път съм първа там и ще ви чакам (надявам се де).
От мен лек и усмихнат ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт