"МАРТенските ни бебоци, правят първите подскоци!"

  • 11 225
  • 296
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 673
Росита, и аз след същите сметки май окончателно реших да е Вита, а и там ходя на ЖК. В интерес на истината в Токуда и др. частни болници в СФ е доста по-скъпо от Вита и ТК.

кога ти е термина? може пък да раждаме в един ден:))))

# 181
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Elwing, иска ли питане??? Първа писта съм на концерта, още първия ден като пуснаха билетите и пратих да ми купят Crazy Като чух по новините, че ще идват се разпищях от кеф като някоя малоумна тийнейджърка, вкъщи ей така ме гледаха Shocked Shocked Много ме кефи тяхната музика, просто не мога да го опиша Heart Eyes Не ми е писнала вече... колко - 15-20 години Crazy Whistling

Честито на мамите с нови снимки и новини Mr. Green

# 182
  • София
  • Мнения: 5 786
Ех, мога само да ти завиждам тогава Simple Smile И аз ги обичам много. А с Дейв сме родени на една дата (е, не в една и съща година, разбира се Simple Smile )

# 183
  • Мнения: 5
Честит празник на Свети Мина, нека закриля бебчетата ни и семействата ни, аз сега се връщам от църква, незнаех за празника, но щом разбрах от форума реших да отида да се помоля за здравето и благополучието на бебчето. rosita_ta, аз вече съм се записала във Вита за Отворени врати на 22.11 от 12:00 ч., ако и ти решиш можеш да го направиш на тел. 960 49 75, търсиш Надя Куртева, в Токуда пък съм на 17.12. от 13:00 ч., декември мисля да се запиша и за ТК, че този месец нямало вече възможност. Ели, витамините за бременни специално предназначени за специфичното състояние и по принцип са по концентрирани, хубаво е да пиеш специално за бременни, аз пия Пренатал по 1 на ден, 100 таблетки са, цената им е около 45.00 лв., доволна съм.

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добър вечер и от мен. Маймунке честит рожден ден. Само здраве и живот ще ти пожелая, че те са най важни другото си идва само. Честит имен ден и на всички празнуващи. На тях същото пожелавам. Аз днес като излязох в 8.00 сутринта и чак сега се прибирам. Бях на лекцията на 9 месеца, беше най интересната до момента на които аз съм ходила. Много много ми хареса. После бях на фризьор, след малко ще кача снимки с прическата да ги видите и така.
The_light_2008 аз ти писах и на скайпа ама хайде и тук - честита ти смяна на пола  Joy. Важното е живо и здраво, пък второто ще е мома

# 185
  • Мнения: 1 187
The_light_2008 честити сини гащи. Wink Стават грешки понякога..моя док казваше "50% ще е момиче" Joy

dyMa специално за теб пействам пак сайта на ТК. Sunglasses http://www.1agb.com/
А на лекцията се записах още миналия път на място.
slancetoo давай снимки на новата глава да гледаме,браво-добре си оползотворила деня. sun

За концерти си говорите,а..? Аз ще почакам да дойдат АC/DC да видите кака ви на пъвра линия, до сцената..  superuu afwitch

# 186
  • Мнения: 0
Мили мами стана хладно и не става много за разходки.Малко ми е трудно да се справя каде трябва да жлеза за да ви пиша ама ште се справя.  love001

# 187
  • Мнения: 2 495
Тюх, най-накрая да ми остане време и аз да се докопам до компа Laughing
Честит рожден ден на Маймунката-да си жива и здрава и здраво бебче на финала ти пожелавам! Hug
Честит празник на всички!  bouquet
Честито и на всички, които са разбрали за пола! Flutter
Гледам за разждането си говорите-аз съм решила да раждам в нашата частна болница...Ниа Мед се казва.Нормалното е 500 лв, секциото-1000 лв.Вече такива подробности като избор на екип, присъствие на таткото се заплащат допълнително.Имат добър екип от анестезиолози, неонталози и т.н.Доста мои приятелки раждаха там и са доволни.Храната е на кетъринг, отиваш да раждаш само с четката за зъби Laughing другото било от тях.А като се има впредвид че нашата фирма ни осигурява допълнително, на мен раждането ще ми излезе без пари Mr. Green
Отивам да хапна нещо, че пак ми къркори корема Crazy

# 188
  • София
  • Мнения: 9 558
glafira  термина ми е на 21, но нали знаеш само 5% от бебетата се раждат на термина, така че нищо чудно и да се засечем.
На мен ЖК също ми е във Вита и съм много доволна, а и докторката ми работи и в МД - така че определено разчитам, че е добър специалист. А от другите частни клиники не съм се интересувала честно казано.

Тази тема за количките явно съм я изпуснала  Embarassed . Аз знам какво точно искам от количката, проблема ми е, че идея нямам какво е сега доброто на пазара и да не е 1500 - 2000 лв. Преди 5 години избирах по външен вид - сега обаче имам 10 други изисквания преди външния вид.

# 189
  • Мнения: 0
Искам да питам ходихте ли на триизмерен ехограф.Аз ощте се колебая.Какжо бихте ме посаветвали.Пишете

# 190
  • Мнения: 68
Е колко жалко,така ми се ходише на курс и най вече исках да се запознаем и да пийнем по кафенце.Незнаех че нещата толкова са се променилипреди три години изобщо небеше така.
ще дебна да се запиша за декември,дано тогава да успея.
хубава вечер

# 191
  • София
  • Мнения: 5 293
За вас не знам, ама като пак заговорих за ядене, аз не мога да се спра. До момента съм 10 кг. отгоре и раста с бясна скорост. Тумбакът ми е като все едно съм в седмия месец.

Най-първо честит рожден ден   bouquet Иначе и аз съм така, само дето съм качила повечко (срам ме е да кажа, защото е най-много от всички, които са си признали в темата)  Embarassed Иначе и аз, и брат ми, и сестра ми, все едри бебета сме били, по 4,5 кг. ... Брат ми даже го разнасяли из болницата за показно, защото се роди през кризата - 1991 г.

БОДЛИВКА, ще се видим утре. Аз нали съм късогледка, гледам все на тази маса да седна, където бяхме, че да чувам и да виждам добре, че повечето лекции са с презентации и има и за гледане. Аз заставам на входа на ЦУМ, който е до крана (по-близо до БНБ).

rossykv, взе ми думите от устата. Предлагам СОФИЙСКА СРЕЩА ЗА ДРУГАТА СЪБОТА 22.11.2008 г. Примерен час: 12 ч. Дайте идеи за място, защото ако няма други идеи, ще бъде както предишната (Люлинската)

dessiss, аз не съм суеверна и смятам всичко необходимо да купя и да взема назаем предварително.

Искам да ви питам за две неща:
1) За болницата Тина Киркова (Св. София) - оказа се, че тя била най-близко до нас, а и някои не лоши мнения съм чула за нея. Другата алтернатива (за която имам мнения) е Шейново... Та за Тина Киркова някой д аима преки впечатления? Знам, че сигурно вече е писано и ще съм досадна, но, честно казано, не се сетих да си водя бележки, а за толкова много болници се говори, че ми се обърка всичко... Нямам познати лекар и т.н., т.е. най-вероятно няма да имам уговорка, ВИП и т.н.
2) Някакви мнения за GP в 12 ДКЦ - Люлин 9, до 40 СОУ Луи Пастьор. Другия месец трябва да си сменим личните лекари, а не познаваме никого  Embarassed

Лека вечер  Hug

# 192
  • Мнения: 645
Здравейтеееее  bouquet.
Маймунке честит рожден ден, много здраве и щастие.
The_light_2008 честити сини гащи.
 Ха сега и аз да отчета.  newsm78Ох от къде да започна. Боян тази нощ ни разказа играта, първо докато го сложа да си легне сто часа се разправяхме ( то милото като не може да излиза и в къщи откача), после се събути към 12 часа че го боляло ушето ( ама аз да си призная не му повярвах много ) защото по мрънка малко па почне да се хили и да говори глупости Crazy. Накрая в 3 заспа. В пет станах до WCто, проверявам го как е - той се напишкал. Хайде буди го, сменяй чаршафи ooooh!, и в 7 станах да ходя при доки, а през цялото време бебо направо ме посини от ритници. Там поне всичко е наред, взеха ми всевъзможни секрети Tired и видя малката принцеса. Каза че бебо е 500гр., плю да не и било на уроки Mr. Green, после се чухме и каза че изследванията са ми ОК Grinning.
Veroniki много мерси за предложението но точно днес го намерих.
 Е лека момичета, малкия направо не ме оставя да дишам и децко не ще да гледа без мен Crossing Arms

# 193
  • София
  • Мнения: 5 786
Зелено човече, добре че си ти да ни организираш Simple Smile Аз съм "за" среща, устройва ме всичко, което си предложила Simple Smile Като гледам повечето към ТК, МД или части б-ци се ориентирате, само аз ли ще съм в Шейново?
Шу, може да си споменавала, ама не помня - колко е голям бъдещия батко? И мен не ме оставят да спя често-често, нищо, да тренираме Wink
Бодливка, и АС/ДС биват, ама баща ми им е повече фен от мен Simple Smile

# 194
  • Мнения: 645
Elwing бъдещият батко е на 4г и половина. Ох сега разбрах какво мрънка - коричките от пъпките от шарката му падат и той е ужасен че му "пада кожата"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт