Барби от "Диамантения дворец"?

  • 4 775
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хайде пак да смятаме за тези, на които разликата им се вижда съвсем естествена - в Америка едната кукла е 17 долара, двете 34 долара, което е около 50 лв. Доставката до Бг е 25 долара заедно със застраховката. Дали заедно с доставката пак не излиза доста по-евтино в сравнение с 140лв за двете кукли тук? А това за причините в Бг детските стоки обикновено да са по-скъпи не съм съгласна- просто на хората явно мнооооого им се печели. Все пак в един български сайт куклата едната е 85 лв  Shocked Това вече е извън пътя, простете!

# 16
  • Мнения: 342
Регистрирана съм във форума доста отдавна но нямам много мнения предпочитам само да чета това което ме интересува ЗАЩОТО винаги се намират хора които да се заяждат.
Това беше малко извън темата но Ма4о прочети моля те внимателно едната кукла струва 37 долара

# 17
  • Мнения: 4 428
Хайде пак да смятаме за тези, на които разликата им се вижда съвсем естествена - в Америка едната кукла е 17 долара, двете 34 долара, което е около 50 лв. Доставката до Бг е 25 долара заедно със застраховката. Дали заедно с доставката пак не излиза доста по-евтино в сравнение с 140лв за двете кукли тук? А това за причините в Бг детските стоки обикновено да са по-скъпи не съм съгласна- просто на хората явно мнооооого им се печели. Все пак в един български сайт куклата едната е 85 лв  Shocked Това вече е извън пътя, простете!

Хайде пак да кажем, че цената от 37 долара е за ЕДНА кукла  Laughing Значи двете струват 74 долара. И ти тук си го написала, а сега смяташ за по 17долара  newsm78

Не виждам да съм писала, че двете кукли смятам за 37 долара. А и колко много функции има тази кукла - сменя си роклята и пее.

А иначе въобще не успорвам за скъпотията на детските стоки в Бг. Просто в случея не е точно така  Peace Въпросът е да си купуваш играчките от нормални места. Нашите он-лайн "другари" са решили да си избиват печалбите с година напред  ooooh! А в цял свят ти излиза по-евтино да си поръчваш по нета  Tired

# 18
  • Мнения: X
veselina_s_p , малко по-надолу след моя втори пост в темата са дадени три линка към американски сайт с играчки, където куклата едната в момента струва 17 долара!!!

# 19
  • Мнения: 2 467
Тц. Не мога да се съглася, че разликата не е убийствена.
Убийствено е да ми продават люлка за 100 долара за 300 лева тук. И други много, не ща да изброявам. Щото се ядосвам.
И да ми се оправдават собственици на магазини с транспортни разходи, данъци и заплати. Щото те само в България тез работи се плащат, а другите държави нееее, няма такива неща.
Да убийствена ми е разликата. Като ми се натрупат играчки, дрехи, лекарства... И се ядосвам.

Общи условия

Активация на акаунт