Хайде да стопим малко килца с плодове

  • 12 059
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
Приемате ли нови попълнения? Днес си мислех за някаква подобна диета и ето, че попаднах на вас  Hug!
Мисля от утре да започна на грозде, че имам повечко в къщи. Кафето не може ли със сметана поне? Хич не обичам чисто кафе  Sick, а иначе нямам събуждане!
Малко статистика: Имам син на почти 6 месеца и ми останаха 3 кг за сваляне от бременността, но ми се ще и още 2 от преди да смъкна. Та това за мен!

# 76
  • Мнения: 2 126
Dari,добе дошла Hug Аз кафето си го пия винаги със сметана без захар,нещо и аз не го препочитам чисто Thinking Лятото правих 90 дневната диета и белтъчен,небелтъчен ден си го пиех пак със сметанка,в повечето случаи суха.Сега покрай постите,незнам,четох някъде че има растителна сметана за кафе,трябва да проуча.

# 77
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,реших от днес и аз да съм с вас,но ще комбинирам тази диета с 90-дневната.Нещо не ми харесва,че след плодовия ден може да се яде всичко.Аз ще редувам дните така
-плодов
-белтъчен
-плодов
-въглехидратен
-плодов
Стартирам 68кг,а целта ми е 60-62кг. Peace

# 78
  • Мнения: 45
  Здравейте на всички!
Ина, не мога да се похваля с кой знае какви резултати след петъчния ден, защото пък мъ-ъ-ъ-ъ-ничко го провалих накрая, но определено ми се струва че стрелката на кантара лекинко мръдна надолу Laughing.
 Днес отново ще съм на плодове /поне до 8,00 вечерта/. Решила съм да се меря в неделя и тогава ще давам отчет.
 Анита29 аз също мисля че не бива да се яде всичко в неплодовите дни. Аз лично се старая да не ям сладко и тестено. Да ограничавам картофите и ориза.
Успешна седмица на всички!

# 79
  • Мнения: 4 350
здравейте,момичета! Hug
добре дошли на новичките! Hugможе би вие ще сте по-сериозни от нас..
аз започвам 4-ти ден на жито и до вечерта съм на ябълки,после на жито с орехи..(явно по старата диетична схема-плодов +д-р ори).но вече отчитам резултати(прословутата пижама започна да се разширява.. Joy)и с това се увеличава ведрото ми настроение и желанието за живот!другия понеделник ще се боря и с кантара...
успешен плодов ви ден! Peace

# 80
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ина, ти си нашата гордост   bouquet Браво  Peace

Аз крушите още не съм ги почнала, но не съм се и хранила днес.Влизам за да викажа колко съм сериозна, тази седмица ще го повтарям до изнемога.Пляснах на хладилника една своя снимка по бански от добрите години с цел мотивация, но пък нощно време, когато ям - спя, та трябва да опъна за през нощта и някой друг кабел по пода Thinking

Успешна седмица ви желая и хубави резултати   bouquet

Дес, никави такива кой и какво - сега отслабваме, на финала ще си правим разбори   bouquet

# 81
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Спешно съобщение до Ина  - купи си нова пижама, тази съвсем си отива   bouquet
И си я купи от детския шанд - там между 40 и 51 кг., дето са  Peace

Завиждам ти аз, да знаеш, да не се сърдиш  Hug

# 82
  • Мнения: 13
Ехееее,как се е раздвижила темата ,браво! Hug
Има и много нови момичета,така по-лесно ще вървим на пред!  Аз уикенда си похапнах ,е не съм прекалявала ,но все пак сирена ,малко сладичко ,но не съм си върнала всичко загубено от лунната! Днес съм на ябълки и чайче,но ми хрумна нещо -преди години ,когато беше страхотен хит разделното хранене ,в книжката пишеше ,че когато сме на плодов ден е добре да не пием кафе,защото задържа течности и ще забави отслабването ни !Сутринта в банята се сетих и викам я да се консултирам!  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 4 350
привет,азаде! Hug
тъкмо се чудих дали не тарашиш в хладилника?!.. ooooh!,но ти си сериозна(мога и аз да ти го повтарям,ако това ще ти помогне,защото аз обичам да правя противоположното на очакваното от мен).
благодаря ти,но ме заплюй да не ме урчасаш,та виж съм нападнала хладилника в несвяст #Crazyмила,до 51 кг има още много..до другия понеделник и на 52 ще поскачам,пък ако е рекал господ може и да стана човек и да не съм прасето за коледа newsm78
а останалите как стартирахте днешния ден?
сериозна плодова седмица! Hug Praynig

# 84
  • Мнения: 1 817
Здравейте, момичета.  Wink
Мога ли и аз да се присъединя към вас?

# 85
  • Мнения: 4 350
ZiMa ,разбира се!добре дошла! Hug
bubolina_17 ,не знам за кафето..знам,че има диуретичен ефект,а и повечето го пием заради ниското кръвно..

# 86
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Буболина, тя темата се раздвижи, дано и с килограмите стане така  Peace
ZiMa , добре дошла и успех   bouquet
Изядох две круши днес и един банан и белтъка на едно яйце, че ми остана от детето...ама не се брои.Вкусът на крушите не се е променил много от миналата седмица, но ни донесоха промишлени количества, колкото успях - ожених, другите ще ги ям  Sick
Приятно гладна съм, но се търпи.Спретнала съм си един куп домакински задължения и като предам детето на отговорно пазене на баща му, вместо да гушна хладилника, хващам ютията и метлата.Оф и ох. Ще я изкарам тази седмица както трябва, та ако ще да пукна от глад.

# 87
  • Мнения: 2 126
Eто ме и мен!
Отчетът досега - 1 ябълка сутринта и преди малко 3 мандарини.Ми това е,нещо нямам настроение да пиша повече.
 Hug на всички

# 88
  • Мнения: 4 350
браво!явно всички сме режимни!при мен ябълките и орехите са ограничени в бройката,за това ги избирам първите с големината на дини,вторите-на кокосов орех...,но това е за историята..
лека вечер без прегрешения!

# 89
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз съм на грозде и за сега даже не съм гладна  Peace! Ама кафето си го пих със захар  Blush! Ми не ми харесва горчиво! Обаче с кафява  Joy!

Общи условия

Активация на акаунт