Любимото ястие на вашето семейство

  • 5 985
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние обичаме ориз , свинско , пилешко , зеле и гювеч

# 16
  • Мнения: 1 282
1. Капама
2. Зеле на фурна с кайма
3. Пилешки сърца
4. Ориз с пилешки дробчета

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 903
колкото и да мисля, каквото и да правя, фаворит си остава бамята на котлон. Може и на тиган. Изпича се и се подправя със сол и оцет. Ядем в завидни количества.

# 18
  • Мнения: 22 867
колкото и да мисля, каквото и да правя, фаворит си остава бамята на котлон. Може и на тиган. Изпича се и се подправя със сол и оцет. Ядем в завидни количества.

тити, много моля, малко по-подробно.   bouquet  Бамята ми е много любимо нещо.

# 19
  • Мнения: 308
на нас любимо ни е пълнен заек с гъби, ориз и маслини печен в гювеч.

# 20
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Освен разните мръвколяци у дома много се тачи бобът с кисело зеле. Готвят се всяко поотделно и накрая се смесват. А колко люти чушки изяжда!...

# 21
  • Мнения: 6 390
Пълнените чушки май са ни фаворити - общи...
Иначе индивидуални фаворити - пици, спагети, ризото, баници, салати, скара

# 22
  • Мнения: 3 034
паста, най-вече с доматени сосове или пресни домати + месо, риба, маслини или само със зеленчуци и чаша изстудено бяло вино  Grinning
сладкиши рядко правя, но най-много обичаме пайове с много плодове, щоленът е на голяма почит и разни мои измишльотини с кисело мляко и плодове (като сладолед).

# 23
  • Мнения: 9 903
колкото и да мисля, каквото и да правя, фаворит си остава бамята на котлон. Може и на тиган. Изпича се и се подправя със сол и оцет. Ядем в завидни количества.

тити, много моля, малко по-подробно.   bouquet  Бамята ми е много любимо нещо.

това е, няма подробности Simple Smile бамите се изпичат или на котлона, както се пекат чушки, като се обръщат, или в тиган със съвсем малко олио. Посолява се, поръсва се с оцет и се задушава в съд с капак за 15 минути.

# 24
  • Мнения: 5 001
Според сезона са и любимите ястия...

Лятото:
Агнешко на фурна,дробсърма,миш-маш,таратор,кюфтета от тиквички с кисело мляко и чесън,"суфле" от тиквички,лозови сърми с ориз и кайма(отгоре поляти с кисело мляко)....

Есента:
Печени чушки с доматен сос,чушки - бюрек,имамбаялдъ....

Зимата:
Всичко свинско(и винско  Joy )....Свински пържоли,капама,винен кебап с гарнитура картофено пюренце,сърми с кисело зеле,ориз и кайма,пуйка с кисело зеле на фурна.....


п.п.Пиле и риба се яде целогодишно...Торти и кексове по-рядко.Най-често се ядат кремчета(ванилия,шоколад,грис с мляко,мляко с ориз)  Laughing

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Най-любими са ни картофите под всякаква форма,аз обичам пилешко,половинката набляга на свинското.

# 26
  • Мнения: 3 641
Спагети, пилешко филес гъби и сметана и топ. сирене, паниран кашкавал на половинката и всичко със свинско Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 268
Пълнени чушки с кайма и ориз,пържолки,печено пиле,а дъщеря ми тъй като не е по месото,обожава пица и спагети.

# 28
  • Мнения: 1 175
Любима ни е италианската кухня-пици,спагети,лазаня.

# 29
  • Мнения: 751
Риба всякаква-печена,пържена. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт