пушите ли по време на кърменето

  • 4 111
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Спрях да пуша като забренях,незная докога ще кърмя,но не мисля,че пак ще пропуша.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не съм пушила по време на кърмене с първото ми дете. При второто вече бях отказала цигарите много отдавна.

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
Не, не пуша. Още преди да заподозра, че съм бременна и да си направя тест, не ми се пушеше и дори миризмата на цигари ми беше неприятна.
Peace

# 18
  • Мнения: 376
Мен пък ми беше супер лесно да откажа цигарите когато разбрах, че съм бременна. Не ми липсват и сега съм от ония гадове бившите пушачи дето са по лоши и от непушачите  Mr. Green Сигурна съм, че докато кърмя няма да пропуша пак, но за след това...знам ли.
Peace и аз така! спрях от раз. сега не мога да търпя миризмата, макар че от време на време (рядко) пак много ме влече, наи-вече заради идеята да се отпуснеш. Но и аз съм сигурна, че докато кърмя няма да пропуша пак.  Naughty

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 09:13 от Martani

# 19
  • Мнения: 2 660
Бях пушачка до мозъка на костите. Откакто разбрах, че съм бременна, не само че не пуша, ами и заобикалям отдалеч места, където се пуши. Има нещо по-силно от всякаква пристрастеност или желание и това е обичта ми към моето бебе.

Ако някоя кърмачка се чуди какво да прави с цигарите си, докато кърми, ето една рецепта:
Вземате една цигара, слагате я в малко шише с вода и изчаквате една нощ. На следващата сутрин имате много ефикасна орова срещу листни въшки за вашето мушкато!
Успех в отглеждането на цветя и в кърменето  Wink

# 20
  • Мнения: 2 111
Както си пушех,докато чаках резултата от теста за бременност,така бързо я угасих като видях  EFP
Повече не съм запалвала,а по време на кърмене  Sick не съм си и помисляла.Най-вероятно като спрем с кърменето пак ще почна да пуша.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм пушила

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Е, аз ще си призная, че да Sad
Успокои ме статия тук, която твърди, че е по-добре в такива случаи да се кърми, от колкото да се спре.  Не можах да спра цигарите нито като забременях, нито след като родих. Отчитам го като слабост, порок, но, това е положението. Моля, не ме нападайте. Добре знам, че не съм права.

# 23
  • Мнения: 1 503
Спрях цигарите 2-3 месеца преди да забременея.Кърмих на поискване 2години и 6 месеца,като последните 6 месеца съм препалвала цигари(понякога и по 3-4 на ден  Embarassed ).Сега вече съм истинска пушачка,но кърменето е повече от рядко (т.е. в процес на отбиване сме и правим паузи от порядъка на 10 дни- до кога така не знам )

# 24
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Не съм пушила изобщо докато кърмех. За съжаление след като спрях пропуших отново.  Confused

# 25
  • Мнения: 543
След като видях, че съм бременна реших, че ще спра да пуша и го направих, но не стана отведнъж а постепенно трябваха ми една две седмици, може би и по- малко. Много рядко, когато някой ме ядосаше припалвах по половин цигара. В момента се кърмим До преди известно време не палих въобще, но от около две седмици като излизаме на разходка и след като го накърмя и заспи и припалвам по цигарка. ЗНАМ, че е вредно, ако ме съдите - прави сте, няма оправдание. Гледам да има поне 1.5-2 часа до следващото кърмене.

# 26
  • Мнения: 197
Отказах цигарите още по време на бременността- изобщо не ми понасяха, а сега след като спрях да кърмя вече нямам желание пак да ги почвам.

# 27
  • Мнения: 304
не съм пушила докато бях бременна и докато кърмех

# 28
  • Мнения: 782
Не    Simple Smile  но докато бях бременна припалвах от време на време  Blush

# 29
  • Мнения: 511
Отказах цигарите веднага щом видях EFP Вече година и четири месеца кърмя и продължавам да съм непушач Peace.Честно казано хич не ми се пуши. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт